Sizce Maxicep'e Hangi Yenilikler Gelmeli

Sponsorlu Bağlantılar

beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
kendi konum diye söylemiyorum ama sabitlenmesi lazım :sirit:

• Beğen
Tepkiler: mürteza16
Ozan

Ozan

Admin
sitenin ana sayfasıyla forum bölümü arası kullanıcı bağlantısı yok normal yorum yaparken ad soyad felan gırıyosn ayrıca cevaptan haberdar olamıyosn
Yakın zamanda yenilecek yepyeni ana sayfayla üye entegrasyonu gerçekleştirdik, yorumları forum tarzında direkt giriş yaptıysanız yazabileceksiniz.

• Beğen
Tepkiler: okankayci ve beytullah6767
okankayci

okankayci

Üye
Yakın zamanda yenilecek yepyeni ana sayfayla üye entegrasyonu gerçekleştirdik, yorumları forum tarzında direkt giriş yaptıysanız yazabileceksiniz.
ayrıca biraz daha sade bi tasarım secılırse ana sayfa için çok daha hoş olur bence mobilden gırınce kasma oluyor bıraz anasayfada tabıkı symbian kullanmamında bunda olumsuz etkısı var :)

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
mesela şu ödül puanlarından kimsede yok neredeyse. O özellik devre dışı mı acaba? :hmmm

Son düzenleme:
adanalı1

adanalı1

Üye
cep telefonu araştırma timi gelsin

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bence site harikulade çalışıyor ben eksik yanını göremedim yalnız üst seviye cihazlarda mobil siteyi sevdiğim için kullanıyorum fakat smileylar mobil sitede yok acaba üst seviye cihaz mobil sürüm falan gelse olmaz mı?

jojo_va

jojo_va

Üye
mesela bir üye rutbe atladiginda ekranda havaifişekler
patlasa öyle bir gorsel solen olsa iyi olurduoperada resim veya video yüklenebilse

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
eski kullanıcı adı mobil görünümde kaldırılsın please :(birde tek işlem için üye olanlara bi ayar çekilmesi lazım foruma 2 buçuk milyon kayıt var 6 milyon mesaj kişi başı 3 mesaja düşmüş :(

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
eski kullanıcı adı mobil görünümde kaldırılsın please :(birde tek işlem için üye olanlara bi ayar çekilmesi lazım foruma 2 buçuk milyon kayıt var 6 milyon mesaj kişi başı 3 mesaja düşmüş :(
Belki daha sonradan aktif bir üye olacak.
Bu şekilde kalması daha hayırlı.

Üst Alt