General Mobile Etab-4 (ROOT,OYUN VS.)

Sponsorlu Bağlantılar

Cpt-Soap

Üye
Hocam Almak için gün sayıyorum 1 ay 10 gün civarı kaldı :D

tweetincii

Üye
Kardeş bu başlık için üye oldum bi sorunum var ben pil kullanımına dokunuyorum ekran açılmadan hemen mdm aktivasyon sayfası geliyor ona girmeden nasıl yapabilirim

Cpt-Soap

Üye
Hocam Tableti alınca format çekmeden direk yapsak olmazmı zeten sıfır olcak

Son düzenleme:

McCloud45

Üye
S. Alykm.Arkadaşlar şu an elimde GM Etap 4 var ve son güncelemeleri yüklenmiş durumda.Factory reset yaptıktan sonra bahsettiğiniz gibi pil kullanımı na tıklıyorum ancak yine de MDM etkinleştirme sayfası ön plana çıkıyor.Bariz bir şekilde pil kullanımı na tıkladığım halde yine de etkinleştirme sayfası ön plana geliyor.Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?Cihazda herşey kapalı bildiğiniz üzere.

BATTALGAZA

BATTALGAZA

Üye
    Konu Sahibi
tabiki yardımcı olurum
şöyleki ilk sayfada bir arkadaşda sizin gibiydi hatta özelden yazdı olmuyor beceremiyorum die bi kişi daha özelden yazdı fakat yaptılar bbecerdiler demekki sizde problem bütün konsantrenizi vermiosunuz bende en az yarım saat denedim aç kapa aç kapa bu işler hemen olmaz sabır die yazdım konun başında sabırlı olacaksınız hadi kolay gelsin:yuru:yuru:yuru:yurutableti ilk aldığında yapabilirsin fakat internete hiç bağlamadan tcni falan yazmadan yaparsan olur şarjında 15 den aşağı olması gerek

Üye
BATTALGAZA kardeş , bi sorum olacak . Biz bu root atılmış MEB'in verdiği GM E-tab 4 'e yeni gelen Android güncellemelerini nasıl alıcaz. Yıl sonu gibi Android L'nin çıkacağı söyleniyor. Bu konu hakkında bilgilendirirsen iyi olur. Çünkü tablet hakkında kısmında güncelleme seçeneği yok.

Cpt-Soap

Üye
BATTALGAZA kardeş , bi sorum olacak . Biz bu root atılmış MEB'in verdiği GM E-tab 4 'e yeni gelen Android güncellemelerini nasıl alıcaz. Yıl sonu gibi Android L'nin çıkacağı söyleniyor. Bu konu hakkında bilgilendirirsen iyi olur. Çünkü tablet hakkında kısmında güncelleme seçeneği yok.
hocam daha tableti almadım ama önceki tellerden root ve rom bilgilerimden konuşuyorum :D Root yükldendikten sonra rom yükleyebilirsiniz tablete internette e-tab için çıkmış custom romlar var reklam olsun diye link vermiycem ama google aratarak bulabilirsiniz . Yeni gelen android güncellemeleri çıktıkça onlar için romlar çıkacaktır.İlla e-tab romu olcak diye biş, yok cm romları da yüklenebilir sanırım.

fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
Arkadaşlar bu tablette arada ekran takili kaliyor ekrani kapatip tekrar açmak gerekiyor buda kalem için ekrani cok hassas yapmışlar ondan dolayi çünkü tableti sarja takinca kalem işlemiyor dolayısıyla ekranda takili kalmiyor tablet suan rootlu ben kalem algilamasin istiyorum bunu yapmanin bir yolu varmı

Cpt-Soap

Üye
Arkadaşlar bu tablette arada ekran takili kaliyor ekrani kapatip tekrar açmak gerekiyor buda kalem için ekrani cok hassas yapmışlar ondan dolayi çünkü tableti sarja takinca kalem işlemiyor dolayısıyla ekranda takili kalmiyor tablet suan rootlu ben kalem algilamasin istiyorum bunu yapmanin bir yolu varmı
Hocam ekran kapanıyorsa ayarlar menüseünden kapanma süresini ayaralayibilirsiniz :D ve rootluysa tüm meb uyuglamalarıını silin eba market hariç çünkü ebadan kitap indiriliyor

Son düzenleme:
fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
Hocam ekran kapanıyorsa ayarlar menüseünden kapanma süresini ayaralayibilirsiniz :D ve rootluysa tüm meb uyuglamalarıını silin eba market hariç çünkü ebadan kitap indiriliyor
Tam anlatamadim galiba sorun su mesale oyun oynarken ekran bi anda takili kaliyor elimi ceksem bile ekranda sanki dokunuyormusum gibi baska yone hareket ediyor anca ekrani kapayip acinca duzeliyor ama tekrardan boe oluyor ozellike elom terleyince boyle bu sorun bizim sınıftaki herkeste var sadece sarja takinca ekran takilmiyor basili kalmiyor bunun nedenide sarja takinca tablet Hertürlü cisimi algilamiyor özellikle kalemi algilamiyor dolayısıyla ekranda takili kalmiyor

Cpt-Soap

Üye
Tam anlatamadim galiba sorun su mesale oyun oynarken ekran bi anda takili kaliyor elimi ceksem bile ekranda sanki dokunuyormusum gibi baska yone hareket ediyor anca ekrani kapayip acinca duzeliyor ama tekrardan boe oluyor ozellike elom terleyince boyle bu sorun bizim sınıftaki herkeste var sadece sarja takinca ekran takilmiyor basili kalmiyor bunun nedenide sarja takinca tablet Hertürlü cisimi algilamiyor özellikle kalemi algilamiyor dolayısıyla ekranda takili kalmiyor
hocam o zaman oyunları bataryayı çıkarıp şarjda oynayın :D bataryası çıkarılıyor mu tatbletin

fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
hocam o zaman oyunları bataryayı çıkarıp şarjda oynayın :D bataryası çıkarılıyor mu tatbletin
Tabletin arkasını hic cikarmadim valla batarya cikiyordur buyuk ihtimal zaten artik tabletde oyun felan oynamiyorum sadece yabanci dizi izlemek icin kullanıyorum :D

Cpt-Soap

Üye
Tabletin arkasını hic cikarmadim valla batarya cikiyordur buyuk ihtimal zaten artik tabletde oyun felan oynamiyorum sadece yabanci dizi izlemek icin kullanıyorum :D
ben tableti aldığımda oyun oynuycam ve walking dead fln spartakus bende izliiyorum tabletten izlerim bben de

dogukan-

dogukan-

Üye
Her okula veriyorlarmi

Cpt-Soap

Üye
dogukan-

dogukan-

Üye
Nerdeee fen lisesi :D

dogukan-

dogukan-