Püf Noktası Asus memopad 8 android tablet e root atma?

Sponsorlu Bağlantılar

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
    Konu Sahibi
Asus memopad 8 android tablet e root atma?
slm arkadaşlar konuyu yanlış yerde açtıysam kusura bakmayın..
ama çok aradım bi türlü bulamadım.. yokmu bu tablete root atmayı bilen...

ByKatre

ByKatre

Üye
bilgisayardan root la ;)

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
    Konu Sahibi
denedim olmadı

ByKatre

ByKatre

Üye
mobogenie veya unlock root ıle dene usb hata ayıklama açık olsun adb driverleri yükle ;)

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
    Konu Sahibi
mobogenie << uygulama marketi değil mi?
biraz daha açıklamalı anlatırsan sevinirim.. zahmet olmazsa

• Beğen
Tepkiler: ByKatre
ByKatre

ByKatre

Üye
mobogenie << uygulama marketi değil mi?
biraz daha açıklamalı anlatırsan sevinirim.. zahmet olmazsa
bilgisayar için mobogenieyi indir telefonu usb hata ayıklama moduna al pc ye bağla mobogenie telefonu görecek seçenekler çıkacak orada one click root yazar oradan rootla ama önce unlock rootu bi dene yükle pc ye sonra usb hata ayıklamayı aç pcye bağla unlock roottan roota bas işte bu kadar :oke:

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
    Konu Sahibi
sağol kardeş denerim inşallah olur

ByKatre

ByKatre

Üye
bi dene yaz buraya ;)

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
    Konu Sahibi
tamam

rock3366

Üye
beyler bende memo pad me 181cx modeli var bu superonlinenin dağıttığı yeni nesil modelden ve buna hangi uygulamayı denediysem maalesef root olmuyor sanırım işlemcinin atom işlemci olması işleri bozuyor var mı buna başka root yöntemi

arorarich

Üye
usb driver bulabilsek olucakta ona uygun yok

rock3366

Üye
usb driver bulabilsek olucakta ona uygun yok
nasıl usb driver kardeş açabilirmisin biraz zaten pc driveri otomatik yüklüyor aygıt yöneticisinde cihazımız gözüküyor bu arada gelişme alırsan bir zahmet yazarmısın buraya sürekli bakıyorum rootlamam lazım bu cihazı :(

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
    Konu Sahibi
abi yok ya çaresi yok.. satıyorum tableti arkadaşa.. benim işimi görmedi.. hafıza az.. oyun yüklenecek alan yok... 8gb diyor ama 4gb boş alan var... ne yapılır ki o kadar hafızaya.. 1 oyun zaten 2gb... hafıza kartı takılıyor ama oyun yüklenmiyor hafıza karta... tablet iyi güzel de oyun severler için kötü....
bunu satıp samsung galaksi not 10.1 alacam... hem hafızası 16gb.. root yapılır... ekran büyük... 2gb ram 4 çekirdekli...
oyun canavarı bana böyle tablet gerek....root olsaydı eğer... oyunları hafıza kartına yükledik gerekli programlar ile.... ama olmuyor....

rock3366

Üye
abi yok ya çaresi yok.. satıyorum tableti arkadaşa.. benim işimi görmedi.. hafıza az.. oyun yüklenecek alan yok... 8gb diyor ama 4gb boş alan var... ne yapılır ki o kadar hafızaya.. 1 oyun zaten 2gb... hafıza kartı takılıyor ama oyun yüklenmiyor hafıza karta... tablet iyi güzel de oyun severler için kötü....
bunu satıp samsung galaksi not 10.1 alacam... hem hafızası 16gb.. root yapılır... ekran büyük... 2gb ram 4 çekirdekli...
oyun canavarı bana böyle tablet gerek....root olsaydı eğer... oyunları hafıza kartına yükledik gerekli programlar ile.... ama olmuyor....
kardeş bende note 10.1 var 1.5 senedir kullanıyorum ben öğretmenim ekran açısından okulda çok işime yarıyor dediğin gibiroot sorunu vsvsvs de yok yalnız eğer alacaksan sana tavsiyem 10.1 alma yani yine 10.1 boyutu al ama bende sim girişlisi var şu anda piyasası 1300 civarı onun üstüne daha ince ve zarif ama sim kart girişi olmayan modeli var ben çok beğendim ondan al ha ama sim kart girişi lazım dersen yapacak bir şey yok ayrıca elimizdeki tablet işlemci ve grafik özelliği olarak samsung 10.1 e 4 kat fark attı her ikisi de elimde olduğu için karşılaştırma yapabiliyorum... işlemci olarak bunun yanına bile yaklaşamıyor tek fark ram in 2 gb olması bana kalırsa bekle satma tableti cihaz daha yeni root dosyası yakında çıkacaktır eğer root çıksın samsung u elime bile almam ...

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
    Konu Sahibi
sattım bile... not 10.1e kafayı koydum :-) 500 tl bütçem var ikinci el temiz garantili bulursam alırımsim kart girişi olmayan neydi? sen onu mu tavsiye ediyon

rock3366

Üye
sattım bile... not 10.1e kafayı koydum :-) 500 tl bütçem var ikinci el temiz garantili bulursam alırımsim kart girişi olmayan neydi? sen onu mu tavsiye ediyon
o zaman hayırlı olsun :) sim kart girişi olmayan yeni versiyon ve ikinci el piyasası yok ayrıca 1200 den aşağı bulamazsın onu ve eğer istiyorsan kendi cihazımı vereyim sana yanında samsungun orjinal flip cover kılıfını da veririm 140 liraya almıştım :):)teknosa dan bakabilirsin :) ama 600 den aşağı kesinlikle vermem haberin olsun kutusu aksesuarları hepsi var

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
    Konu Sahibi
kendi cihazın nedir?

rock3366

Üye
kendi cihazın nedir?
galaxy note 10.1 N8000 ve normalde turkiyeye satilan modelde vergiden kacmak icin telefon oselligini koymamislar ben onu da aktif hale getirdim:-) yani hem telefon hem de tablet olarak kullanabiliyorsun:-)

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
    Konu Sahibi
arama özelliği de varmı

arorarich

Üye
nasıl usb driver kardeş açabilirmisin biraz zaten pc driveri otomatik yüklüyor aygıt yöneticisinde cihazımız gözüküyor bu arada gelişme alırsan bir zahmet yazarmısın buraya sürekli bakıyorum rootlamam lazım bu cihazı :(
Kardes dedigim su kingoapp uygulamasi ile root atmaya calisiyorum aygit yukleniyor diyip kaliyor arada rest atiyor arastirdim telefonun kendi usb surucusunu yuklemek lazimmis ama bi turlu bulamadim bide abd driver diye birsey var onu denicem olmadi

Üst Alt