İzlediğiniz Son Film(ler) ve Yorumlarınız (Spoiler Kullanın)

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
Harry poter serisini izledim (8 filmide) ve acayip etkilendim izlemeyen varsa tavsiye bu güne kadar sadece 3. filmini izlemiştim ama bu seri gerçekten inanılmaz tavsiyem
çıktığı an gidip sinemada izlediğim sayılı film serilerinden:)

• Beğen
Tepkiler: reflex

reflex

reflex

Üye
çıktığı an gidip sinemada izlediğim sayılı film serilerinden:)
İnanılmaz acayip etkilendim ve hepsini pc ye indirdim yarın yeniden izleyip bitirmeyi düşünüyorum

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Sihirbazlar çetesi

Normalde pek sevmem sihirbaz gösterileri falan ama film iyiydi.

• Beğen
Tepkiler: ANIL
ANIL

ANIL

Admin
Captain America: The Winter Soldier (Kaptan Amerika: Kış Askeri)

Biraz uzatmışlar ama film iyi.

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
xmustx

xmustx

Üye
X adam : geçmiş günler gelecek.

0MG90

0MG90

Üye
  • Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Uyumsuz

Filmin başları oldukça güzel daha doğrusu flim güzel ama daha iyi bitirebilirdi.Sıkılmadan izleyebilirsiniz.(8/10)

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Hangover ve Limitless

İkiside ayni adamın filmi ve ikiside izlenebilir özelikle hangoveri tavsiye ediyorum (8/10)Limitless de az bi sıkılma payı var ama her an heyecan olabiliyor

0MG90

0MG90

Üye
Uyumsuz
Shailene Woodley ve Ansel Elgort'u aynı filmde görmek çok güzel geldi:) Başlarda pek bir şey anlamadım ama sonlara doğru aksiyon olarak iyiydi.

• Beğen
Tepkiler: ANIL
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Kulube - The Cottage (2008)

Özet:Özet:
Chloe (Kristen Dalton) ve Michael Carpenter (David Arquette), evlerinin arkasında bulunan kulubeyi bir süreliğine kendi halinde bir yazar olan Robert Mars’a (David Arquette) kiralarlar Ancak Robert’ın sakladığı karanlık geçmişi hakkında en ufak bir fikirleri yoktur Kısa süre sonra hayatları kabusa döner Arka bahçelerinde gittikçe büyüyen tehlikeden korunmaları artık imkansızdır..

Yorum = Filmi İlk Başlarda Anlamak Biraz Zor Ancak Sonradan Sonraya Alışıyor İnsan, Sonuç Kısmı Biraz Saçma Ama Güzel Bitiyor Denilebilir İzlenmeye Değer, Biraz Eski Bir Film Fakat Zamanınız İyi Geçecektir Diye Umuyorum "Kulube" Filmine Puanım 10/7.5 :)

ANIL

ANIL

Admin
The Amazing Spider-Man 2 (İnanılmaz Örümcek Adam 2)

Pek abartılacak yanı yok. Zaman geçirmek için izlenebilir.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
_RYUK_

_RYUK_

Üye
zindan adası ,12 yıllık esaret izlemenizi tavsiye ederim

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Hangover Part 2
Bradley Cooper adini yanlış yazmış olabilirim ama yine döktürmüş ilk filmi kadar heyecanlı ve komedi kesinlikle sıkmazsınız 8.5/10

furkan6601

furkan6601

Üye
Esaretin bedeli

Cidden muhtesem bi film. İmdb en iyi filmler siralamasinda 1. Sirada izlmeyenler kesinlikle izlesin

0MG90

0MG90

Üye
Yeni Başlayanlar İçin Vahşi Batı
Diyecek fazla şeyi yok, komik film ama bazı yerleri aşırı kaçmış:) Yalnız izleyin:)

ANIL

ANIL

Admin
Locke

Film tek mekanda geçiyor. Hikaye telefon konuşmaları üzerinden ilerliyor. Puana bakmayın, pek bir şey yok.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
hız tutkusu need for speed

gerçekten çok güzel bir film olmuş izlemeyenler varsa izlesinler şimdiden :)

ANIL

ANIL

Admin
Fading Gigolo (Kiralık Aşık)

Fazla beklentiniz olmasın.

ANIL

ANIL

Admin
The Double (Öteki)

İyi film, vaktiniz varsa izleyebilirsiniz.

eneshappy

eneshappy

Üye
Suan vizyonda olan bi film gitmebizi ineririm. Galaksinin koruyuculari hem fantastik bilim kurgu hem de komedi. Gulmekten nefes alamadigim yerler oldu bence gidip izlemelisiniz

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3

Üst Alt