[HeroCraft] The Tiny Bang Story 1.0.0 Symbian^3-Signed [HD 40 mb]

Sponsorlu Bağlantılar

efeler12

efeler12

Üye
2. nesillerde texture problemi var

-Hokage-

-Hokage-

Üye
teşekkürler. Amaç ne oyunda ?

tamamtamam

Üye
gençlik ben şu su borusunu yapamadım yardım edermisiniz son bölümdekini diom

- - - Eklendi - - -

tamam anladım heralde oyunu bitirdim en sonda herkez birarada falan güzelmiş oyun

orhan424

orhan424

Üye

fthyli

Üye
arkadaşlar ben üçüncü bölümde takılıyorum makinenin parçalarını yerine koyuyorum fakat bir tanesini kabul etmiyor internetten araştırdım aslında doğru yapıyorum ama oyunda olmuyor yüklediğim oyunda mı sorun var acaba yardımcı olur musunuz

tupac05

Üye
teşekkürler sizde olmasanız napardıl :)

fatih_kutahya

fatih_kutahya

Üye
Teşekkürler. Oyunu mobilden indirip kurdum. 1. Leveldeyim yapbozu toplayamadım hertarafa baktım yok. Birde tren yolunun başında varya 3rakamlı şifre kaç.?

Emegin için teşekkürler, ve saygılar.

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler. Oyunu mobilden indirip kurdum. 1. Leveldeyim yapbozu toplayamadım hertarafa baktım yok. Birde tren yolunun başında varya 3rakamlı şifre kaç.?

Emegin için teşekkürler, ve saygılar.
ilk sayfada oynayan arkadaşlar 173 yada 713 demişler bi dene istersen

fatih_kutahya

fatih_kutahya

Üye
tamam çözdüm level 2 ye geçtim. Android,de varmı bu oyun.Kardeş varsa link verebilirmisin, benim tablete göre.? Tablette oynayacamda.Kardeş bana pc faresi olurya ekranda gezinen. Bana o prodan lazım. Benim parmaklar biraz büyük bazı ufak parcaları almakta zorlanıyorum. Link varsa linki yoksa adını verebilirmisin. Virtualkey dersen o degil denedim olmadı. Bende birzaman vardı lazım olmaz diye sildim. Şimdide arıyorum. İsmini bilemiyorum. Bilebilsem googleden arayacam. Yardımın için teşekkürler.isa abi bana oyun konusunda yardım edermisin. Oyun güzel ama benim parmaklar büyük olunca ufak parçaları toplayamıyorum. Bilgisayar faresi gibi ok varya beyaz bana oyle program lazım dokundugum zaman ufak parcaları toplyacak. Bana bu konuda yardım edersen sevinirim. Şimdikten teşekkür ederim.

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
@fatih_kutahya bir tane tv out kablosu alman ve mause bu kabloya bağlayıp oynaman yeterli

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

fatih_kutahya

fatih_kutahya

Üye
Abi sagolasın abi bende tivi out var sadece usb girişli maus almamlazım sadece. Abi benim tablete göre bu oyundan varmı apk si varsa link verebilirmisin tabletim özellikleri = 10.1 inc 4.1 android NEXT Tabloid_HR 11-01A TABLET var. Yinede teşekkürlerimi ve şükranlarımı borç bilirim.

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Abi sagolasın abi bende tivi out var sadece usb girişli maus almamlazım sadece. Abi benim tablete göre bu oyundan varmı apk si varsa link verebilirmisin tabletim özellikleri = 10.1 inc 4.1 android NEXT Tabloid_HR 11-01A TABLET var. Yinede teşekkürlerimi ve şükranlarımı borç bilirim.

fatih_kutahya

fatih_kutahya

Üye
abi teşekkürler hemen indiriyorum. Emgin için teşekkürler. İlgilendigin için teşekkürler. Emegine saygı ile eyiliyorum.

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
fatih_kutahya

fatih_kutahya

Üye
dene bakalım güzelse bende tablete yüklerim :)

abi oyunu kurdum indirme istedi ama indirmiyor %0 da bekliyor oyunu acinca. Ne yapmam lazim google play store aradim bulamdim. teşekkürler yardimin için abi.

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
abi oyunu kurdum indirme istedi ama indirmiyor %0 da bekliyor oyunu acinca. Ne yapmam lazim google play store aradim bulamdim. teşekkürler yardimin için abi.
hiç deneme şansım olmadı

@Bahadir_fb dostum bu oyunun android için olanı varmı :)

Üst Alt