LG G2 Ekranda Sararma (Yapıldı)

Sponsorlu Bağlantılar

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Demek ki, 8.9 ay sonra basliyor bu sararma sorunu...
G3 on siparişleri alınmaya baslasin, servise vermeye başlayacağım...:)

Bekle beni Teknosa...

ARİF MARAŞ

ARİF MARAŞ

Üye
güneşte kaldıysa jelat veya ekran erimiş olabilir

emre001992

Üye
Kardesim 8 ay oldu 5inci ay sararmaya basladi simdi servise goturdum ariza genellikle cok isininca oluyor kız hemen anladi zaten bu sikintidan cok gelen oluyomus

avast

avast

Üye
Nexusta gormedim ben ayni sorunu panel ayni saniyodum g2 de neden oluyosa

Luck Star

Luck Star

Üye
bende de var galiba ama var mı yok mu belli değil çok ince sorun değil benim için :(bende yokmuş rahatladım :D göz yanılması :D

Invoke

Invoke

Üye
Olunca bayağı belirgin oluyor, hatta zamanla büyüyor. Yani olursa anlarsın merak etme. :D

Luck Star

Luck Star

Üye
Olunca bayağı belirgin oluyor, hatta zamanla büyüyor. Yani olursa anlarsın merak etme. :D

netten baktım kocaman olanlar var valla bende incecik belli olmayan bir sarılık sanıyordum. neyse 15 ay garantisi var olursa 1 ay kala değişiriz :D

ahmith

ahmith

Üye
Sadece beyaz renkte belli oluyor bende de var ayni problem minik bir piksel detayli bakinca anlasiliyor ancak beyaz renkte olursa. Ileride buyumez insallah. Olmadi servis yolu bana da goruncek gibi

Invoke

Invoke

Üye
Sadece beyaz renkte belli oluyor bende de var ayni problem minik bir piksel detayli bakinca anlasiliyor ancak beyaz renkte olursa. Ileride buyumez insallah. Olmadi servis yolu bana da goruncek gibi

Arkadaştaki 1.5-2 cm uzunluğu 0.4 cm genişliğinde eliptik bir şey olmuştu en son. Ölçmedim tabi tahminen söylüyorum. :p

MaxipmaN

Üye
lg kalitesi bu kadar işte

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
xmustx

xmustx

Üye
Lg g3 te de aynı problem olursa bayaa ayıp ederler.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
G2 ısınınca ince olduğundan dolayı kasaya ısısını yayamıyor ve kamera bölgesiyle ekrana veriyor ısısını. Böylelikle de ekran sararıyor. G2 kullandığımdan dolayı biliyorum.

Luck Star

Luck Star

Üye
G2 ısınınca ince olduğundan dolayı kasaya ısısını yayamıyor ve kamera bölgesiyle ekrana veriyor ısısını. Böylelikle de ekran sararıyor. G2 kullandığımdan dolayı biliyorum.
Benimki alev atiyo kimi zaman ama sararma yok...

Sucrofe

Sucrofe

Üye
İleriki zamanlarda sararma olabilir, dikkat edin. Bende sararma yok henüz. Belki ileriki serilerde düzeltilmiş olabilir ekran.

Üst Alt