Clash Of Clans Maxicep Klanına Herkes Davetlidir

Sponsorlu Bağlantılar

caps6

caps6

Üye
Maxicep klanına katılmak isterim
en son klanda bulunduğumda 45sv altını almıyorlardı birde klanda belli kişiler bağış yapıyordu onlardanda ayrılanlar oldu bu nedenlerle istekler çok boş kalıyor klan savaşlarıda kaybediliyordu klan liderine söyleyecektim oyunda hiç göremedim oyunda seviyeniz yüksek değilse klanı tavsiye etmiyorum maxicep 2 klanıda var ama bu klanla bağlantısı yok alt klanları olmadıklarını söylediler forumdaki kadar yardımlaşma ve destek yoktu üyelerin çoğuda forum dışındandı

dayannight

dayannight

Üye
en son klanda bulunduğumda 45sv altını almıyorlardı birde klanda belli kişiler bağış yapıyordu onlardanda ayrılanlar oldu bu nedenlerle istekler çok boş kalıyor klan savaşlarıda kaybediliyordu klan liderine söyleyecektim oyunda hiç göremedim oyunda seviyeniz yüksek değilse klanı tavsiye etmiyorum maxicep 2 klanıda var ama bu klanla bağlantısı yok alt klanları olmadıklarını söylediler forumdaki kadar yardımlaşma ve destek yoktu üyelerin çoğuda forum dışındandı
evet kısa süreliğine olsada bende klanda bulundum umduğum gibi olmadı lider oyuna çok az giriyor.Dediğiniz gibi klanda birlik yok ilgilenenler çok az,bağışlarda az ve gelen giden çok olunca klan savaşlarıda kazanılmıyor. Klanda çok saçma birşey oldu yardımcılardan en çok bağış yapanı ve klanla ilgileneni lider tarafından sebepsiz bir şekilde klandan atıldı. Birde maxicep klanı deyipte 45 seviye altını almamak çok mantıksız bence bu forum dışından gelenler için geçerli olmalı maxicep forumundan kim gelirse alınmalı

blackaid

blackaid

Üye
evet kısa süreliğine olsada bende klanda bulundum umduğum gibi olmadı lider oyuna çok az giriyor.Dediğiniz gibi klanda birlik yok ilgilenenler çok az,bağışlarda az ve gelen giden çok olunca klan savaşlarıda kazanılmıyor. Klanda çok saçma birşey oldu yardımcılardan en çok bağış yapanı ve klanla ilgileneni lider tarafından sebepsiz bir şekilde klandan atıldı. Birde maxicep klanı deyipte 45 seviye altını almamak çok mantıksız bence bu forum dışından gelenler için geçerli olmalı maxicep forumundan kim gelirse alınmalı
kötü olmuş neyse hocam boşverin konuyu açmışlar cevap yazan yok,takip eden yok bu oyunda klan çok seviyenizi kupanızı yükseltin klan bulursunuz hatta duvarları,savunmaları ve asker seviyesini yükseltin oyunda klana ihtiyaç bile olmuyor :D

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Klan savaşı icin giriyorum yoksa tek takılırım :)

caps6

caps6

Üye
Klan savaşı icin giriyorum yoksa tek takılırım :)
aynen klan savaşı için katılacaksan ya tek takıl yada başka klan bul :D ilgi yok klanda çoğu zaman klan savaşı yapmıyorlardı yapıncada klandakiler savaşmıyor klan savaşına düzgün bağış yapmıyorlar ben klandan çıkalı 1 ay oldu 5 savaş kazanılmıştı üzerine sadece 3 savaş kazanabilmişler bu klan savaşlarına katılımın az olduğunu gösterir

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
devakıncılar klanındayımiyiiş yapıyolar :)

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kupa düşüldü herkesi bekliyoruz

-aLoNeDarK-

-aLoNeDarK-

Üye
BENDE GELIYORM

Tufkan

Tufkan

Üye
Yeteryaaaa 89 lvlim digeri 51 ama gelmicem

BurakTura

BurakTura

Üye
Klana giriş yapmak istiyorum ama hiç cevap gelmiyor. biriniz bi cevap verseniz

avast

avast

Üye
Chevalerie klanimiza bekleriz

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Köy binası 7 için anti dev ve anti domuz binici tasarımı yaptım :) bakın bakalım beğenecek misiniz

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Tufkan
HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Köy binasını içeri aldım son hali bu :)

hasim38

hasim38

Üye
En iyisi siz bana gelin +50

KorkmazTürk klani :)
Samimi ve kalici iseniz tam size gore :)

caps6

caps6

Üye
Köy binasını içeri aldım son hali bu :)
7 seviye binada pek faydası olmuyor yine domuzlar yıkıyor:D birde adamlar başta tek tek domuz yollayarak tuzakları hallediyor :D sonra kalan domuzları kullanıyor
Köy binası 7 için anti dev ve anti domuz binici tasarımı yaptım :) bakın bakalım beğenecek misiniz

aslında denenmiş beğenilen köy düzenleri paylaşılan konu açılsa klan savaşlarına faydası olur herkes klana davet ediyor

aldes03

aldes03

Üye
Arkadaşlar klan hala açıkmî aciksa gelmek istiyorumMaxicep klani diye katilmaya geliyoz aligator denen herif kimse kabul etmiyo nasi is bu bole ya.

jojo_va

jojo_va

Üye
abi kalan katılmak istiyorum yardım edermisin

jojo_va

jojo_va

Üye
öyle oldumu başarıda olmaz.
vaz geçtim katilmayacagim

Üst Alt