İpucu 8.1'den 8.0 dönüş

Sponsorlu Bağlantılar

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Sistemin ne ve hangi programla yapmaya çalışıyorsun
Anlatayım. İlk olarak nsu yükledim telefonu görmedi. Sonra gördü yükle dediğimde indirmeden kaldı, internal eror dedi. Nokia care suite indirdim,ordan son güncel romları nokia sunucuları üzerinden indirdi. Önceden bir mrcrab dan dosyalar indirmiştim ikisini aynı dosyaya koymuşum bir karmaşa oldu hepsini tekrardan düzenledim sadece yeni yüklenenler oldu ama eksik var mı bilmiyorum. Ondan sonra nsu yu açtım tekrar dosyaları onayladı, yükleme ekranındayken cihazınızı desteklemiyor dedi. Nokia care suite ile dead flash denedim o ise telefonu yeniden başlatamadı bir hata verdi.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Yaptığın herşeyi unut ve bir önceki mesajımı uygula,az önce arkadaşın 720 sini döndürdüm bu Nokia Software Recovery Tool isimli programla.

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Yaptığın herşeyi unut ve bir önceki mesajımı uygula,az önce arkadaşın 720 sini döndürdüm bu Nokia Software Recovery Tool isimli programla.
Aynı hata yine cihazınız desteklenmiyor diyor. Valla çıldıracam niye olmuyor niye ama sizde oluyor .

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Aygıt yöneticisinden sürücüleri silip tekrar sürücü güncellemesi yaptınmı,ayrıca Nokia software recovery tool.sürüm nosu kaç,benim kullandığım 1.1.3

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Başka ne önerirsin dead flash felanda hata alıyorum.
1.1.3 benimkide telefon bağlıyken tüm hepsini sildim sonra tekrar yüklendi işte
Bilinen en kolay ve kısa yol bu arkadaşımPeki sen pc de bölge ayarını ingilizce amerikan yaptınmı

Dejavuex

Dejavuex

Üye
    Konu Sahibi
bütün sorunları bende yaşadım bugün servise verip yaptırdım 1 saat içinde geri aldım

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Yaptım.Servis yolu gözüktü.
Ben kendi cihazımı dün 8.0 a düşürdüm ve tekrar 8.1 e yükselttim ve tek denemede üstelik,az önce arkadaşımın 720 sini yine ilk denemede sorunsuz olarak 8.0 a düşürdüm,demek istediğim biryerde hata var ama anlamadım,üzgünüm.

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Çok az bir ihtimal ama telefon developer unlocklu ama pek alakası olacağını sanmıyorum.

Dejavuex

Dejavuex

Üye
    Konu Sahibi
8.0 dönmek en doğru yol bence 8.1 adam olana kadar :)

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Hayır sizin yine iyi bana servis çok uzak :(

Dejavuex

Dejavuex

Üye
    Konu Sahibi
Yine olmadı yardımlarınız için teşekkürler.
Hocam ben servise ancak kargoyla yollayabilirim şikayet bölümüne ne yazarsam yazılım atarlar? Ne yazmam gerek=?
benimkinde yazılım güncellemesi yazıyodu

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
konuya bi recovry linki koysandınız iyiydi

NextWorld

NextWorld

Üye
Beyler Htc 8X nasıl geri döndürebilirim? Henüz yükseltmedim fakat el altında bulunsun istedim :D