Anket Lg g2 mi? HTC one x mi

Sponsorlu Bağlantılar

LG G2 mi HTC one X mi yoksa HTC Ville oneS

• Kullanılan toplam oy
    20
Gallahad

Gallahad

Üye
    Konu Sahibi
Lg g2 mi? HTC one x mi
başlıktaki sorunum arkadaşlar bugün alıcam ama karar veremedim biraz oyun oynarım minecraft gibi fazla yüksek değil donmasın yeter :) g2 8 gb diğerleri 16 gb

enes simsek

enes simsek

Üye
Performans olarak tabii ki LG.

canko13

canko13

Üye
Alkatel,

Sucrofe

Sucrofe

Üye
G2'nin 16 ve 32 GB'lık versiyonları mevcut.

maxirabit

maxirabit

Üye
x artık eskidi

dayannight

dayannight

Üye
g2 diğerlerine göre daha uygun

Gallahad

Gallahad

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ben avea hat kullanıyorum ordan tarifeye ek seçenekleri falan var bildiklerinizi anlatırmısnız mesela 35 tl ye g2 var tarifeye ek anlamıyorumda fazla

KayraBey

KayraBey

Üye
g2

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
one desem anlarimda one x nedir.direk G2

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
G2

Gallahad

Gallahad

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar şu taksit işini çözebilirsem eğer sony xperia sp ile one x arasında kaldım kalbim htc de ama beynim de xperia sp istiyor ne yapsam bilemiyorum ve şu taksit işini nasıl atlarıım teknosadan almayı düşünüyorumda

Invoke

Invoke

Üye
G2.

fk555897

fk555897

Üye
G2'nin bildiğim kadarıyla 16 ve 32 GB'ı var. 8 GB'ı yok. G2 diğer telefonlardan performans, kamera gibi özellikler olarak yüksek

Gallahad

Gallahad

Üye
    Konu Sahibi
g2 almaya karar verdim :) aslında g3 daha süper ama parasıda süper tşkrlr yeni konu açmak istemiyorum arkadaşlar bu telefon için bankadan kredi çektiriyormuş teknosa bimeks vatan falan onlarda faiz falan varmı biliyormusnuz
8gb diyor g2 mini dir belki
evet miniymiş dikkat etmemiştim büyük olandan alıcam :)

fk555897

fk555897

Üye
g2 almaya karar verdim :) aslında g3 daha süper ama parasıda süper tşkrlr yeni konu açmak istemiyorum arkadaşlar bu telefon için bankadan kredi çektiriyormuş teknosa bimeks vatan falan onlarda faiz falan varmı biliyormusnuz
evet miniymiş dikkat etmemiştim büyük olandan alıcam :)
Büyük olan derken G2'nin normal sürümünü kast ettin sanırım. G2 çok performanslı bir telefon kesinlikle G2 al.

• Beğen
Tepkiler: dgnmrt95
Gallahad

Gallahad

Üye
    Konu Sahibi
g2 yi alıcam ayın 15 inde maaş günü babamın kredi çekicem :) tşkrlr herkese

• Beğen
Tepkiler: ANIL
ANIL

ANIL

Admin
Evet, LG G2 daha iyi bir tercih olur. Şimdiden hayırlı olsun.

• Beğen
Tepkiler: dgnmrt95
Gallahad

Gallahad

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler konumda bana yardımcı olan herkese g3 daha çok ilgimi çekti ama bunada şükür

Üst Alt