hala çizgi film izleyenler??

Sponsorlu Bağlantılar

adanalı1

adanalı1

Üye
Arada keloglan ıyı gıdıyor :D

• Beğen
Tepkiler: fmartin

King_ata

King_ata

Üye
cille:)

zombaka

zombaka

Üye
evet izliyorum bazen sabah oturup micknin clup evini bile izliyorum pepeyi izliyorum gece tusubasa var yumurcak tv de fineas ve förb ü izliyorum esrarengiz kasaba var onu izliyorum hayri canavargil var klasikler zaten izliyorum planet çocuk candır disney carton network yumurcak trt cocuk onlar favorim kids var onu pek izlemiyorum (yaş 18 annem ilerde çocuklarına söyliycem diyor)

mürteza16

mürteza16

Üye
Tom ve Jerry'nin finalini izlediniz mi?

Çok üzücü bir son… somuru:

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Cartoon Network sağ olsun.

erosennin

Üye
naruto, One piece, Bleach bunları izlemeyen varsa tavsiye ederim arkadaşlar. Benim 1 numaram Bleach ama naruto da canavar gibi Anime.

0MG90

0MG90

Üye
Ooo say say bitmez :D Ama şu an Looney Tunes Show'u izliyorum çok iyi geliyor :D

Fx.sasser

Fx.sasser

Üye
    Konu Sahibi
tecavüzlü bi olay var diye biliyorum ben

naruto, One piece, Bleach bunları izlemeyen varsa tavsiye ederim arkadaşlar. Benim 1 numaram Bleach ama naruto da canavar gibi Anime.
one piece ninde kitlesi çok galiba onada başlıyasım var bi ara

evet izliyorum bazen sabah oturup micknin clup evini bile izliyorum pepeyi izliyorum gece tusubasa var yumurcak tv de fineas ve förb ü izliyorum esrarengiz kasaba var onu izliyorum hayri canavargil var klasikler zaten izliyorum planet çocuk candır disney carton network yumurcak trt cocuk onlar favorim kids var onu pek izlemiyorum (yaş 18 annem ilerde çocuklarına söyliycem diyor)
Bende çocuklarımla oturup izleyecem :D şu zihniyeti yoketmek lazım "çizgi film çocuk işidir"
Cartoon Network sağ olsun.
aynen :D ama eskiden daha güzeldi bee :/

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
tecavüzlü bi olay var diye biliyorum ben

one piece ninde kitlesi çok galiba onada başlıyasım var bi ara

Bende çocuklarımla oturup izleyecem :D şu zihniyeti yoketmek lazım "çizgi film çocuk işidir"
aynen :D ama eskiden daha güzeldi bee :/
Çizgi film belki ama animeler +13 :D

• Beğen
Tepkiler: Fx.sasser
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
gambol izliyorum

• Beğen
reflex

reflex

Üye
Ahhh neydi o yugioh lar beyblade ler vay be kanallarda bişi olmayınca açarım cartoon network ben 10,adventure time falan izlerim (denk gelirse) yaş 19

• Beğen
ismail

ismail

Üye
dün cedric indirdim 94 bölüm :kıskıs:

• Beğen

erosennin

Üye
arkadaşlar Bleach diye bi Anime var. 366 bölüm kesinlikle bi bakın derim

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
reflex

reflex

Üye
Aynen aynen oda çok iyi bak onuda
bende pokemona başladım tekrardan :D
şuanda regular show var :D
rasgeldikçe izlerimÇok iyi odaArkadaşlar ben bi çizgifilm izlemiştim bilen varsa ismini söyleye bilirmi küçükken izlediğim için hatırlamıyom
Çizgi film şöyle bi adam var ve anlında göze benzeyen bişi var (ama göz değil) kızdığı zaman onadan bişeyler çıkıyodu vucudunu sarıyodu ve canavar oluyodu böyle bi çizgi film bilen varsa ismini yazabilirmi bide dirseklerinden bıçaklar çıkıyodu adamın acayip iyidi bilen varsa yazsın çok izlememiştim

Üst Alt