Laptop Alacaksanız Bakın ( Fiyat - Performans - Sağlamlık )

Sponsorlu Bağlantılar

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
ssd takacak arkadaşlar bazı markalar kendinizin takmasına izin veriyor örneğin msi kullanıcısıyım taktım sorun yapmadılar isterseniz raminizi de kendiniz yükseltebilirsiniz dediler. Ama bazı markalar sorun yaratabiliyor. Ama ssdyi alıp serviste taktırırsanız sorun yapmazlar

ByKatre

ByKatre

Üye
ssd takacak arkadaşlar bazı markalar kendinizin takmasına izin veriyor örneğin msi kullanıcısıyım taktım sorun yapmadılar isterseniz raminizi de kendiniz yükseltebilirsiniz dediler. Ama bazı markalar sorun yaratabiliyor. Ama ssdyi alıp serviste taktırırsanız sorun yapmazlar
Ben Asusa Sordum Mail İle Ram Çıkarmaz Ama SSD de Orjinal Parçayı Değiştirdiğinzi İçin Çıkar Dedi. Serviste Takma Gibi Bir Hizmetimiz Yok Dedi :(

uğurarab

Üye
Neyse hocam bir müddet orjinal oldugu gibi kullanalim sonra bakariz :)tesekkur ederim yardimlariniz icin :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Ben Asusa Sordum Mail İle Ram Çıkarmaz Ama SSD de Orjinal Parçayı Değiştirdiğinzi İçin Çıkar Dedi. Serviste Takma Gibi Bir Hizmetimiz Yok Dedi :(
çok saçma asustan beklemezdim ne var yani millet hard diske mi mecbur kalsın. İ7 işlemcim olacağına i3 olsun ama hard disk yerine ssd'im olsun. Hard disk kadar bilgisayarı yoran bir parça yok ssd takınca bunu anladım.

ByKatre

ByKatre

Üye
çok saçma asustan beklemezdim ne var yani millet hard diske mi mecbur kalsın. İ7 işlemcim olacağına i3 olsun ama hard disk yerine ssd'im olsun. Hard disk kadar bilgisayarı yoran bir parça yok ssd takınca bunu anladım.
Doğru Aslında SSD Şart :(

gericikoyluyobaz

gericikoyluyobaz

Üye
oyun oynamak ıcın alcaksan sony de toshıba nın yukardekı modellerı ısını gormez

• Beğen
Tepkiler: ByKatre
baby_face_

baby_face_

Üye
On gün içinde Monster Abra A5 v1.1 almayı düşünüyorum. Oyun perfonması iyi olduğu söyleniyor. Bu notebook hakkında bilgisi olan, kullanan varsa bilgilendirme yapabilir mi?

gericikoyluyobaz

gericikoyluyobaz

Üye
On gün içinde Monster Abra A5 v1.1 almayı düşünüyorum. Oyun perfonması iyi olduğu söyleniyor. Bu notebook hakkında bilgisi olan, kullanan varsa bilgilendirme yapabilir mi?

bende yok ama laptop 10 numara

iskenlii

iskenlii

Üye
Arkadaşım Lettop aldım Asus X550L İyi midir 1650 Liraya mal oldu ?

deadboringQ7

deadboringQ7

Üye
Hp Pavilion ve acer de %100 haklısın hocam pavilion dv6 eski ama eniştedeymiş bana getirdi 10 dk de fırın fibi oluyor öncede elimde acer aspire 5738dg vardı habire ısınıp kapanırdı en sonında anakartı yaktı makine kurtuldu o da bende :D :D

jojo_va

jojo_va

Üye
ısınma sorunu olan 1 garanti vesteldir. 15 dakikada fırın gibi oluyor.

kenantor74

Üye
2000-2500 tl fiyat aralığında oyun için laptop tavsiye edecek varmi

avast

avast

Üye
bu sene üniversiteye gidiyorum. Laptop almak istiyorum üniversitede mühendislik okuyacağım için. Beni 4 sene okulda servisle falan uğraştırmayacak ve güçlü her işimi yapıp oyunda oynayabileceğim bir laptop istiyorum. Tüm oyunları oynamam hepsi hoşuma gitmez Online oyunlar ve Assasin's creed Call of Duty Battlefield Gta 5 i oynamak istiyorum. Bilgisayar işinden de pek anlamadığım için buraya başvurmak istedim.
Bakarken bu fiyat aralığına bu cihazları gördüm:

Monster Abra A5 v5.1.1

MSI GP60

MSI GP70

Monster TULPAR T5

MSI GE60

Hangisi iyi performans verir ve uzun süre yarıyolda bırakmaz ? Malumunuz üniversitede başka şehirde sürekli arızayla servisle uğraşamam ve model değiştiremem.

siz hangisini öneriyorsunuz neden? başka model de önerebilirsiniz

SonOyunBukucu

Üye
Benim ilk laptopum packer bell oldu ve cok sevinmistim 10 yasinda falan almistilar bana 6 gb ram 2 gb ekran karti ilk 3 sene bilgisayar cok hizli performans verdi cok memnundum hatta bozulsa bile yeni alirim diyordum ki 4. Seneden 5. Sene sonuna kadar kapanma sorunu ve insanlik disi isinmalari fark ettim sonra 1 sene boyunca forumlara girip cozumunu aradim 150 tl ye sogutucu aldim ama ne yazikki coktaan olmustu bilgisayar

R.I.P packerbell az oyun oynamadim (Crysis 2 , LoL, L4D2, FARCRY3 , DEAD ISLAND , MINECRAFT ) EN COK ozlediklerim mc ile lol 1 senedir pcm yok telefonla takilmaya calisiyorum suan butcem yok

Üst Alt