WhatsApp'ı Sahte Numara ile Kullanma

Sponsorlu Bağlantılar

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
takipteyim teşekkürler en yakın zamanda yapacağım servisi bekliyorum gelmedi 10gündürşu an beni araya tıkladım mesajın gelmesini beklemekteyim :)oldu ya süpermiş şimdi birim gruba yazıyorum :) teşekkürler

bbakkus

bbakkus

Üye
bende neden arama kısmında takılıyo ya off :(

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
ne sorunu çıktıbu arada ya bu işlemin zarari yoktur deme eski sohbet kayıtları geldi bana arapça yazıyo

kartal835

kartal835

Üye
Twitter ve facebook hesap onaylamak için kullandım saol

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Çok yararlı, hatun avı için vazgeçilmez bir yöntem :kıskıs:

:tşk:

The Shadow

The Shadow

Üye
Bu yöntemle fake combosu yaptığımı hatırlıyorum :kop2: :tşk:

incimsi01

incimsi01

Üye
emegine saglik kardes :D

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
yakın zamanda deneyen var mi hala çalışıyorsa bi daha yapacağım

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
her seferinde 1 saat sonra tekrar deneyin diyor :sinir

ahmetuzumlu

Üye
çok iyiymiş ya denemeye değer:)

incimsi01

incimsi01

Üye
Çalısıyor hala :D

canumy

Üye
Gelen seste hiç bir şey duyulmuyor

siepls13

siepls13

Üye
Cidden emek harcanmış teşekkürler

HakanLJ

HakanLJ

Üye
Merhabalar WhatsApp uygulaması çoğumuzun telefonunda yüklüdür muhtemelen. Herkeste kendi numarasını kullanıyordur.. WhatsApp uygulamasını sahte numara ile de kullanabiliriz. Anlatıma geçeyim fazla uzatmadan ;

Not: Telefonunuzda veya WhatsApp'ı yükleyeceğiniz cihazda WhatsApp kurulu ise kaldırılmalıdır.

Not 2 : Ben cihaz olarak tableti seçtim. Yani kurulumu tablete yaptım. Telefona kurarkende aynı işlemleri yaparak sahte hesap açabilirsiniz.

1- İlk olarak sahte numaramızı almak için ki siteye üye olmamız gerekiyor .

2- Sumbit e tıkladıktan sonra karşınıza böyle bir sayfa gelicektir.Burdaki phone Number sizin sahte numaranızdır.Security code de sizin güvenlik kodunuzdur.Bu bilgileri bir yere not alın ve üst taraftaki my K7 yazısına tıklayın.

3- my K7 ye tıkladığınızda böyle bir ekranla karşılaşırsınız. Aldığınız bilgilerle girişi sağlayınız.

4- Giriş yaptığınızda numaranın mesaj kutusu bölümü gelir.Burdan sonra WhatsApp a geçelim..

5- Cihazınıza veya telefonunuza WhatsApp'ı indirdikten sonra ilk olarak sizden numaranızı isteyecektir.Sizde oluşturduğunuz sahte numarayı gireceksiniz.Ülke olarakta "American Samoa" yı seçin.

6- Numaranızı girin ve "OK" tuşuna basın.

7- Çıkan ekranda ok deyin devam edin.

8- Sms ile doğrulama başarısız oldu mesajı gelir. "Beni ara" tuşuna basın.

9- Bu ekran gelince karşımıza şimdi my K7 hesabımıza gidiyoruz. Onay kodu 5 dakika içinde gelecektir.

10- Evet gelen kutumuza bir adet sesli mesaj gelmiş.Bunu indirmek için Save to Disk e tıklayıp bilgisayarımıza indiriyoruz. Media player ile açıp güvenlik kodunu dinleyebilirsiniz.

11- Güvenlik kodunu öğrendikten sonra WhatsApp kurulumuna dönebiliriz. Orada ki kutuya indirdiğiniz ses dosyasında ki 6 haneli güvenlik kodunu yazın. Onay kodunu yazar yazmaz doğru ise otomatik kendisi geçip WhatsApp da Hesabınız başarılı bir şekilde açılmış olacaktır.Adınız yazıp dilerseniz profil fotoğrafı seçip ileri ye tıklayın

12- Tebrikler artık sahte bir numara ile WhatsApp hesabını kurdunuz Şimdi Kişi eklemeyi de göstereyim. Sağ üstteki simgeye tıklayın.

13- Tekrar sağ üst köşedeki simgeye tıklayın açılan menüden Kişiler e tıklayın.

14- Burda dilerseniz direk yeni kişi oluştur diyebilirsiniz. Gmail adresinizden de kişileri aktarabilirsiniz. Ben direk yeni kişi oluştur diyorum. Tıkladıktan sonra bir uyarı gelecek yedeklenme için yerel deyin devam edin.

15- Ekleyeceğiniz kişinin adını yazdıktan sonra mobil kısmına "+90 555 555 5555" olarak kaydetmelisiniz. Yani numaranın başına "+9" koymalısınız. Aksi takdirde WhatsApp numaranın hangi hesaba kayıtlı olduğunu bulamaz. Numarayı da yazdıktan sonra sol üst köşedeki Bitti ye tıklayın.

16- Karşımıza böyle bir ekran gelir. Burdan da işaretlediğim yere yani numaranın üstüne tıklarsak eklediğimiz numaranın sahibini görmüş oluruz ve mesaj atabiliriz.(WhatsApp hesabı çıksın diye kendi numaramı ekledim.)

17- Ve eklediğimiz numaranın sahibi çıktı. Mesaj atabilmemiz için karşıdaki kişinin rehberinde de olmaya gerek yok
İşlem bu kadar arkadaşlar takıldığınız, anlamadığınız bir yer olursa mesaj atabilirsiniz.Varsa bi hatamız şimdiden affola.
(alıntıdır)

İşlem bu kadar babacanlarımm takıldığınız, anlamadığınız bir yer olursa mesaj atabilirsiniz.Varsa bi hatamız şimdiden affola.
Beğenmeyi untmayalım arkadaşlar yapanlar cevap atsın :)
Keske alinti yaptiginida belirtseydin altinda.

Glania95

Glania95

Üye
Teşekkürler.Bence sevgililerden bilgi almak için güzel bir yöntem (başkalarının eline mesaj geçmesini göze alanlara tabi :) )

bbakkus

bbakkus

Üye
HakanLJ

HakanLJ

Üye
Bunu yaptigimizda mesaj guvenlik derecemiz kac ? şaka vb. icin guzel oldu bu ama normal kullanim icin bence sıkıntı . Neyse en ince ayrintisina kadar anlatmissin hocam emegine saglik tesekkurler isime yaradi

bbakkus

bbakkus

Üye
ben sevgilimden tut arkadaşıma eski sevgilime kadar yazdım görünürde de bişey yok

Üst Alt