Dr.Web v.9 Anti-virus Life lic v9.02.3 (fu ll Türkçe sürüm)

Sponsorlu Bağlantılar

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Eski sürüm 2-3 gun sonra korumayi devre disi birakti sildim tekrar denedim gene aynisi oldu

Ben zaten arada kontrol etmek icin aciyorum uygulamayi o yuzden bilgim yok stabilmi degilmi.
Dur bakalim son sürüm yamali çıkar belki

kehanet33

Üye
Bir hevesle okudum ki ne güzel anlatmıssın fakat root yazısını görünce resmen yıkıldım yınede emegin esağlık

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Bir hevesle okudum ki ne güzel anlatmıssın fakat root yazısını görünce resmen yıkıldım yınede emegin esağlık

Konuda son sürüm ve bir önceki sürüm var.
Son sürüm için root gerekli.
Önceki sürümü kullanabilirsin :)

2495243

2495243

Kapalı Hesap
Ben light sürümü yukledim onda da devre disi birakildi sorunu var basiyorum aktiflesmiyor neden sizce telefon lg g2

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Ben light sürümü yukledim onda da devre disi birakildi sorunu var basiyorum aktiflesmiyor neden sizce telefon lg g2
Ben lisanslı kullanıyorum devredışı kalmıyor ama uygulama sorunlu gibi 3/4 gun sonra uygulamaya girmek istedigimde boş yeşil bir ekran açılıyor.

2495243

2495243

Kapalı Hesap
Avira yukledim avtestte sampiyon olmus simdi onu deniyorum bakalim

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Avira yukledim avtestte sampiyon olmus simdi onu deniyorum bakalim
Bence gereksiz bu uygulamalar, bunuda özellikleri hoşuma gitti o yuzden cihazda tutuyorum yoksa ne virüsü bulacakki ancak reklam yazılımı buluyor; bulduğu uygulamada icinde reklam olan uygulama ve işime yarayan uygulama onuda kaldiramam yani :)

Ahmet___58

Üye
emeğinize sağlık Ivan Ottodan sonra bir başka lisans görmek güzel :)

• Beğen
mad_relax2000

mad_relax2000

Üye
root suz cihazlarda kullanılırmı lisans geçerli olurmu

• Beğen
mad_relax2000

mad_relax2000

Üye
Konuda iki adet uygulama var dostum ve iki adet link var rootlu yazani yükleme diğerini yükle ;)
çok sağol çogu program rootsuz cihazlarda çalışmıyor 2bin liralık cihazı garanti dışı bırakmak olmaz =)

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
çok sağol çogu program rootsuz cihazlarda çalışmıyor 2bin liralık cihazı garanti dışı bırakmak olmaz =)
Rootlu yazdigim sürümde rootsuz cihazda çalışıyor ama lisans kontorlu var onda ve lisans kontrolünü aşmak için root gerekiyor :)

• Beğen
Tepkiler: mad_relax2000
mad_relax2000

mad_relax2000

Üye
Rootlu yazdigim sürümde rootsuz cihazda çalışıyor ama lisans kontorlu var onda ve lisans kontrolünü aşmak için root gerekiyor :)
kurdum 2017 ye kadar süresi var kurulum çok kolay uzun zamandır uzak kalmışım yasal olmayan prolara dönüşüm iyi olacak =) çok sağol dostum

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: mad_relax2000
Sucrofe

Sucrofe

Üye

Root'lu olmasa sen yoktun şimdi. :D

• Beğen
Tepkiler: mad_relax2000 ve Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi

Root'lu olmasa sen yoktun şimdi. :D
Ancak reklam yazılımlarını bildiriyor, zaten android cihazlar için viruse gerek yokki isteyen istediğini bizden izin alarak yapiyor uygulamayı yuklerken ;)

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Ben begendim. Adamlar çalışıyor. Bu arada :tşk:

• Beğen

Üst Alt