Haber Microsoft, HTC’nin Yeni Windows Phone Telefonunu Doğruladı.

Sponsorlu Bağlantılar

dakamon

dakamon

Üye
o 4 ultrapiksel 4mp degil

Biliyorum dostum merak etme :) ne işe yaradığını teknolojisini hepsini biliyorum. :) 8mp li 820 den iyi çekemiyor belki ilk goruntude iyi olabilir ama fotoğrafa yakınlaştırma yapınca berbatlaşıyor fakat 820 de bu çok daha az oluyor :) gunumuzde yemez bu. Belki 3-4 sene önce olsaydı tamam artık olay çok kaliteli fotoğraf çekme devri telefonların foto makineleriyle yarıştığı bir donemde adamlar ultra piksel zırvalığı altında telefon satmaya çalışıyorlar o telefonu sattıran tek şey tasarımı başkada bir şey değil.

Tost Makinası ile gönderildi.

Bay H

Bay H

Üye
One (M8) for Windows un 21 Ağustosta Verizon tarafından sunulabileceği belirliyor.

Ayrıca Dot View gibi kılıfların GDR1 ile destek alacak olması nedeniyle cihazın GDR1 ön yüklü olarak gelebileceği düşünülüyor.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
One (M8) for Windows un 21 Ağustosta Verizon tarafından sunulabileceği belirliyor.

Ayrıca Dot View gibi kılıfların GDR1 ile destek alacak olması nedeniyle cihazın GDR1 ön yüklü olarak gelebileceği düşünülüyor.
Alan Mendelevich cihazın Verizon özel olmayacağını açıkladı.

Emre

Üye
ben sony istiyorum htc kim :naughty:

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye

Alan Mendelevich cihazın Verizon özel olmayacağını açıkladı.

Cihazın takriben 610$ civarında olacağı söyleniyor.
BoomSound ve DuoCamera özelliklerini de içerecekmiş.

• Beğen
Tepkiler: Bay H
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Geliyor mu? :hmmm

• Beğen
Tepkiler: ...decode... ve bulutsuzgece
...decode...

...decode...

Üye

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece ve Sensation
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
m8 ile ayni tasarim ayni ozellikler tadindan yenmez :)

beats

beats

Üye
Cihaz GFC'den sertifika almış, sertifikadaki bağlantıların özeti:

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici

• Beğen
Tepkiler: Dexter Morgan ve narnia16
narnia16

narnia16

Üye
HTC Camera, TV ve BlinkFeed dikkat çekici :hmmm

Bu tasarıma WP daha çok mu yakışmış ne :D

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Snap 800 mü kullanacak acaba yoksa m8deki gibi 801 mi? 801 olursa şaka maka en güçlü Windows Phone cşhaz olur :)

braayn

braayn

Üye
M8 android versiyonu 4 K çekiyor muydu ?

PureFood

PureFood

Üye
Off ne kıyak durmuş ha.

beats

beats

Üye
Çekemiyor bildiğim kadarıyla. 4MPkameranın etkisi olsa gerek :)
:no: Lumia 1520'de de 20 MP kamera var... :) İş yazılımda bitiyor elbette donanım desteği de gerekli, M8'de donanım desteği olmasına rağmen yok şirket gerekli görmemiş. Hatta Oppo Find 7'de 13 MP kamera olmasına rağmen 50 MP'lik fotoğraf çekebiliyor, işte bunlar hep yazılım.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Screamore ve PureFood
kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
:no: Lumia 1520'de de 20 MP kamera var... :) İş yazılımda bitiyor elbette donanım desteği de gerekli, M8'de donanım desteği olmasına rağmen yok şirket gerekli görmemiş. Hatta Oppo Finf 7'de 13 MP kamera olmasına rağmen 50 MP'lik fotoğraf çekebiliyor, işte bunlar hep yazılım.
Yalnız oppo'nun en son yaptığı telefon gerçekten hafife alınacak bir telefon değil bi ara denk gelmiştim az araştırmıştımda baya hoşuma gittiydi :)

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
çıktıda almadık mı :angry: eğer çıkarsa nokia'ya güle güle :biggrin:

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
:no: Lumia 1520'de de 20 MP kamera var... :) İş yazılımda bitiyor elbette donanım desteği de gerekli, M8'de donanım desteği olmasına rağmen yok şirket gerekli görmemiş. Hatta Oppo Find 7'de 13 MP kamera olmasına rağmen 50 MP'lik fotoğraf çekebiliyor, işte bunlar hep yazılım.
Hocam örnek vermem gerekirse maksimum 20 milyon pikseli bir araya getirebilecek bir sensöre 50 milyon piksel sıkıştırmak ne kadar mantıklı olur ki? Çektirsin, isterse 100 MP çektirsin ama ben onun sağlığından şüphe ederim. Htc de belki kamerasının kaldırabileceği sağlam bir yazılım yapamamış olabilir. Neyse sonuç olarak bu işler yazılımsal olduğuna göre 1520ye bile 4K desteği gelebilir :)

Üst Alt