Telefon Tavsiyesi Sizce Hangi Telefon

Sponsorlu Bağlantılar

karabay1905

Üye
    Konu Sahibi
Sizce Hangi Telefon
Merhaba arkadaşlar

Lg G2

Discovery Elite

Iphone 4S

Lumia 925

bütçeme uygun telefon bunları buldum. Android sevmiyorum ama G2 beni al diye bağırıyor. Apple çok severim IOS un stabilitesine hastayım ve uygulama oyun aksesuar desteği ayrı mükemmel. Windows Phone çok hoş bi arayüzü var ve Nokia purewer camerasıyla ayrı güzel. Elite'de tabiki Fiyat/Performans ama marka yok. Marka takıntım yoktur ama ailede kimsenin duymadığı telefonuda almak istemem ama F/P mükemmel.

fk555897

fk555897

Üye
Aralarında en iyisi G2. iPhone 4S eski bir telefon performans olarak düşük kalır. Elite'e para vereceğine G2 al çok daha iyi. Nokia Lumia 925 sadece kamera ve stabilitede iyi. Oyun konusunda G2 daha iyi.

• Beğen
Tepkiler: tatar1926
The Shadow

The Shadow

Üye
Aralarında G2. Nexus 5 e de bakmanı öneririm :oke: Saf android sevdirir sana :ehe

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
4s diğer seçeneklere göre daha az götürür seni. iPhone 6 çıkacakkende 4s e para vermek mantıksız.
Lumia 925 hızlı ve stabil ama bence g2nin gerisinde kalır.
General Mobile Elite e gelecek olursak bence fiyatı fazla ve fazla rakibi olduğu için pek tutulmadı fakat şık bir tasarımı var.
Benim tavsiyem Lg G2.

___kaptan___

___kaptan___

Üye
LG G2 pek özelliklerini Bilmiyorum ama üst düzey bir cihaz galiba bana göre önceliğin

lg g2
iphone 4s
lumia 925

olmalı android olmaz dersen ya bazı kısıtlamalara rağmen iphone alacaksın ya da lumia 925 alacaksın :) karar senin kardeş :tebessüm:

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
LG G2 pek özelliklerini Bilmiyorum ama üst düzey bir cihaz galiba bana göre önceliğin

lg g2
iphone 4s
lumia 925

olmalı android olmaz dersen ya bazı kısıtlamalara rağmen iphone alacaksın ya da lumia 925 alacaksın :) karar senin kardeş :tebessüm:
iPhone 4s ios 8 ile ömrünü doldurur, son güncellemesi olur. Lumia 925 daha uzun ömürlü olur.

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
___kaptan___

___kaptan___

Üye
iPhone 4s ios 8 ile ömrünü doldurur, son güncellemesi olur. Lumia 925 daha uzun ömürlü olur.
birde iphone'de bluetooth sorunu şarj sorunu var galiba o yüzden lumia 925 olabilir tercihi yani :)
birde iphone'de bluetooth sorunu şarj sorunu var galiba o yüzden lumia 925 olabilir tercihi yani :)

mutlu772

mutlu772

Üye
Sende benim gibi yap lg 3 al ben bugün öyle yapıyorum

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
G2, dışında gerisi boş. 4s eskide kaldı. GmElite de çin malı marka. Lumia 925'de de yarım akıllı işletim sistemi var. Kısacası g2 en iyisi. Kaldı ki 1500 liranın altında en iyi telefon lg g2'dir.

karabay1905

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkür ederim arkadaşlar. Yüksek ihtimalle G2 alıcam pek sıcak bakmadığım androide geçicem heralde :)

cortex47

cortex47

Üye
4s diğer seçeneklere göre daha az götürür seni. iPhone 6 çıkacakkende 4s e para vermek mantıksız.
Lumia 925 hızlı ve stabil ama bence g2nin gerisinde kalır.
General Mobile Elite e gelecek olursak bence fiyatı fazla ve fazla rakibi olduğu için pek tutulmadı fakat şık bir tasarımı var.
Benim tavsiyem Lg G2.

Bence Elite'in fiyatı kesinlikle fazla değil. Ama benim de tavsiyem G2 alman. LG kalitesi kendini hissettirir. Ayrıca bir arkadaşın dediği gibi Nexus 5'e de bakmanı öneririm. Saf Android keyfi farklı olsa gerek.

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Performans istiyosan n5 al

cyber

cyber

Üye
g2 almalısın

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
bunların içinden g2 ama iphone 5 veya nexus 5 de alabilirsin

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Ben olsam tereddütsüz n5 alirim

SALIHCANS

SALIHCANS

Üye
Bence iyi bir araştırma yap kardeş... Bence HTC DESIRE 816 bi bak derim...

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
G2 veya Nexus 5 güncelleme kralı G2 güncellemede baya bi uyuzluk yapmıştı

maxirabit

maxirabit

Üye
bada ve blackberry i unutmuşsun. Butun guncel platformları sıralamışsın ne cins telefon seçimi bu

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
iPhone 4Sin desteği yarına kalmaz kesilir. Discovery elite desen tamam f/p iyi ama öyle bilindik bir marka değil ve güncelleme desteği nasıl olur onuda anlamak lazım. G2 veya o segmentte Nexus5e de bakmani öneririm emin ol iOS kadar hatta iOStan daha pürüzsüz bir safkan android arayüzü var. G2 veya Nexus5 diyorum pişman olmazsın kesinlikle

Üst Alt