Tipim Nasıl

Sponsorlu Bağlantılar

Sembroni

Üye
    Konu Sahibi
Tipim Nasıl

reaurora

reaurora

Üye
kardeş vallah ne diyebiliriz ki. sen kendini begeniyorsan baskasinin soylediginin hicbir onemi olmaz.

• Beğen
Tepkiler: efeyılmaz ve ByEmre221
ByEmre221

ByEmre221

Üye
yakışılısın kardesim sende benim gibi yalnız hissedip kız avına mı gidiyon :D

• Beğen
Tepkiler: Sembroni

Sembroni

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: ByEmre221
Joker.

Joker.

Üye
:D Teşekkür ederim. O yönüde var ama bazen alay edenler oluyordu buda canini çok sıkıyordu .
Aldırma kardeş ya bi ara benimde başıma geldi takma hiç,bunları söyleyenler sanki kusursuz(!)

ByEmre221

ByEmre221

Üye
ama sizze tavsıye sevgili demek parasız kalmaktırrr şimdi ona hedıye gzdr fln bnce sew. Yapmabak neden oyle dedim çünkü mesela sen yada baskası sevgılı yaptı sen onu her hafta 1-2 gezdırcen paran gidicek birsürü 160-170 fln az degil yani sonra bunun küçük bulusmaları var en az 25-33 tl falan :) sonra ona sevgililer günü hediyesi sonra efendime söylim :) bunun hediyesi var falan çok işi var hee bide şöyle bi tarafı var mesela sen bütn bunları yaptın o seni terk etti gitti o zaman 450 lira he bide küserse falan yıne hediye alacan tatıle gidincede ne bilim izmirdesin illa hediye ohoo çok zor bnce sen o paralara arkadaslarınla gez kendine harca fakire ver anne ne ver .

Not: hiç sevgilisi olmadı :) ama haklı baska soru var mı he bide ben bunları nerden biliyorum çünkü kuzenimin sevgilisi var ordan biliyorum sonuçta benim tavsiyem sevgili yapma evlenceğin zamanda sen bilirsin orayı ama şimdi bosver hep para ve para ;) saygılar ve yasım 13 14 e girecem ohh ve bitti yazı mk :)

• Beğen
Tepkiler: Sembroni ve CV-Aurora
xmustx

xmustx

Üye
Gençliğimi hatırladım :D

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
tip iyi sorun yok :oke:

Joker.

Joker.

Üye
ama sizze tavsıye sevgili demek parasız kalmaktırrr şimdi ona hedıye gzdr fln bnce sew. Yapmabak neden oyle dedim çünkü mesela sen yada baskası sevgılı yaptı sen onu her hafta 1-2 gezdırcen paran gidicek birsürü 160-170 fln az degil yani sonra bunun küçük bulusmaları var en az 25-33 tl falan :) sonra ona sevgililer günü hediyesi sonra efendime söylim :) bunun hediyesi var falan çok işi var hee bide şöyle bi tarafı var mesela sen bütn bunları yaptın o seni terk etti gitti o zaman 450 lira he bide küserse falan yıne hediye alacan tatıle gidincede ne bilim izmirdesin illa hediye ohoo çok zor bnce sen o paralara arkadaslarınla gez kendine harca fakire ver anne ne ver .

Not: hiç sevgilisi olmadı :) ama haklı baska soru var mı he bide ben bunları nerden biliyorum çünkü kuzenimin sevgilisi var ordan biliyorum sonuçta benim tavsiyem sevgili yapma evlenceğin zamanda sen bilirsin orayı ama şimdi bosver hep para ve para ;) saygılar ve yasım 13 14 e girecem ohh ve bitti yazı mk :)tipinde hoşuma gitti mk bu arada :)
Uzaktan öyle görünebilir ama aşklar dizideki olanlar ile apayrı, aynı zamanda yok hediyesi yok bilmemnesi ciddi ilişkilerde ön plana çıkıyor bizim gibi liseli gençlerde ne arar ciddi ilişki.

• Beğen
ByEmre221

ByEmre221

Üye
Uzaktan öyle görünebilir ama aşklar dizideki olanlar ile apayrı, aynı zamanda yok hediyesi yok bilmemnesi ciddi ilişkilerde ön plana çıkıyor bizim gibi liseli gençlerde ne arar ciddi ilişki.
evt ben kendımı kapdırdım haklısn snde

KayraBey

KayraBey

Üye
Dostum nba basketçileri gibisin :)

Sembroni

Üye
    Konu Sahibi
tip iyi sorun yok :oke:

Teşekkür ederim.

Dostum nba basketçileri gibisin :)

:D Basketbolda iyiyimdir. En azından okuluma göre. :D

Gençliğimi hatırladım :D

:)

Not: hiç sevgilisi olmadı :) ama haklı baska soru var mı he bide ben bunları nerden biliyorum çünkü kuzenimin sevgilisi var ordan biliyorum sonuçta benim tavsiyem sevgili yapma evlenceğin zamanda sen bilirsin orayı ama şimdi bosver hep para ve para ;) saygılar ve yasım 13 14 e girecem ohh ve bitti yazı mk :)

@Joker'in dediği gibi liselilerde ciddi ilişki olmaz. En azından ben düşünmüyorum. Sadece zaman geçireceğim konuştuğumda mutlu olacağım birisini istemişimdir. Hediye mevzusuna gelince mesela abiminde sevgilisi var ama hediye aldığını bir kez gördüm o da doğum günüydü kızın. Bu tür özel günlerde hediye mutlaka alınır ama sonuçta öğrenciyiz ben bile kendime bi' dürüm bile zor alırken kıza almam. Onunda isteyeceğini zannetmem. Yaşadığım şehir öyle pahalı bir yer değil zaten.

maxirabit

maxirabit

Üye

Büyüdüğüdünde bunları daha iyi anlarsın

• Beğen