GO Launcher EX Prime v5.09 + go temaları 263 adet + fu ll go eklentileri

Sponsorlu Bağlantılar

najanaja

najanaja

Üye
bayramın mubarek olsun kardeşim. naptın lozenge temasını bulabildinmi ben hala bulamadım yah ilk defa bu kadar uğraştırıyo bişey beni :) güzel tema hem launcher hem locker teması weather teması da var bide sms teması var.

bu locker

buda launcher ikonalrda fena deil live ekranıda güzel görünüyo.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
bayramın mubarek olsun kardeşim. naptın lozenge temasını bulabildinmi ben hala bulamadım yah ilk defa bu kadar uğraştırıyo bişey beni :) güzel tema hem launcher hem locker teması weather teması da var bide sms teması var.

bu locker

buda launcher ikonalrda fena deil live ekranıda güzel görünüyo.

Tesekkurler :)
Seninda bayramın mübarek olsun dostum :)

Evet güzelmiş ama bulmak zor uygulama içi satinalma oldugu icin :)

Bende senin paylastigin temayi yeni yukledim güzelmiş :D

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: najanaja
najanaja

najanaja

Üye
aynen bikaç buldum denedim dediğin gibi satın alma olayı çıkıyo baya zor olacak bulması :) güzel olmuş ekran :oke:

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
aynen bikaç buldum denedim dediğin gibi satın alma olayı çıkıyo baya zor olacak bulması :) güzel olmuş ekran :oke:
Bi tane site var linkini vereyimmi eleman kendi ***** yapıp paylaşıyor sanırım iletişim kurarsan belki yardimci olur :)

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
yok ya iletişim kurupta gerek yok altı üstü bi tema olmazsa olmaz o kadar merak yok bende eskisi gibi :) kendim ararım bulursam bulurum yoksa olmasın :) zaten yeterince tema var yeni bikaç ikon paketi buldum güzel ikonlar var. genelde zaten temadan çok ikon paketi kullanıyorum :) şimdi 3 tane ikon pakedi indirdim bi yükleyip deniyim :)
alttaki güzel görünüyo :)

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb ve B.A.R.O.N
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
yok ya iletişim kurupta gerek yok altı üstü bi tema olmazsa olmaz o kadar merak yok bende eskisi gibi :) kendim ararım bulursam bulurum yoksa olmasın :) zaten yeterince tema var yeni bikaç ikon paketi buldum güzel ikonlar var. genelde zaten temadan çok ikon paketi kullanıyorum :) şimdi 3 tane ikon pakedi indirdim bi yükleyip deniyim :)
alttaki güzel görünüyo :)

Dostum bana pc icin winrar linki verebilirmisin gecen bi tane yukledim viruslu cikti :)

najanaja

najanaja

Üye
buyur 2014 son sürüm kendinden ilaçlı 32-64 bit hepsine uyumlu kurarken anti yi devredışı bırak ama :oke: belki sendekide virüslü deildir bu tür kendinden ilaçlı kurulum dosyalarında virüs algılıyo anti ler :)

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
buyur 2014 son sürüm kendinden ilaçlı 32-64 bit hepsine uyumlu kurarken anti yi devredışı bırak ama :oke: belki sendekide virüslü deildir bu tür kendinden ilaçlı kurulum dosyalarında virüs algılıyo anti ler :)

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
Eyvallah dostum tarayıcıya reklam virüsü yazılımı atiyorlar ya ondan vardi :)

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
möhim deil :) bak bakalım yeni ekranlar nasıl olmuş :D

• Beğen

asdwa111

Üye
Usta 200 tema linkinde sorun var sanirim ilgilenirsen sevinirim eline saglik

asdwa111

Üye
Istenilen sayfa bulunamadi diyo spoilere tikladigimdaTmm usta mobilden giriyodum pcye gectim sorun yok eline saglik.

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Istenilen sayfa bulunamadi diyo spoilere tikladigimdaTmm usta mobilden giriyodum pcye gectim sorun yok eline saglik.
Sayfa tam yuklenmeden spoiler tikladigin icin oyle oluyor yani mobildende linkler açılıyor :)

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama son sürüme guncellendi

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Keşke güncellemeseydin üstad prime özelliği kayboldu. Efekteleri seçemiyorum
Aynen verileri yedekleme var ayarlarinda yedekle, uygulamayi kaldır ekten önceki sürümü indir yükle bende öyle yaptım :)Uygulama son sürüme güncellendi

Üst Alt