Bilgisayar Mühendisliği

Sponsorlu Bağlantılar

fb li

fb li

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayar Mühendisliği
Arkadaşlar sizlere bi sorum vardı bu seneki MF-4 puanm 329 sıralamam 84900 lerde bilg.
müh. istiyorum bu sene gelebilecek yerlerden ktü (iö),samsun 19 Mayıs, muğla sıtkı koçman(ing),celal Bayar ünivrstsi var bu ünivrstlerden sizce hangisini tercih etmeliyim ve neden?

ErenMSC

Üye
Bana kalsa Bilgisayara gitmem atama falan yok

Hemşirlik iyi

fb li

fb li

Üye
    Konu Sahibi
zaten atamayı pek düşünmüyorum :)

Grand63

Grand63

Üye
Ben de bilgisayar düşünüyordum ama arkadaşın dedigi atama yok özel şirketler ise işe almak için iyi bir üniversite istiyorlar

fb li

fb li

Üye
    Konu Sahibi
araştırdığım kadarıyla önemli olan kendini geliştirmekmiş yani ünivrsteye gittikten sonra yine kendi çabamızla bişeyler yapmamız gerekiyor sadece diplomayla olmayacak bi işmiş :)Selçuk
Erciyes
Muğla Sıtkı Koçman Üni.
Samsun 19 Mayıs
hangisi Bilg. Müh. iyidir ?
Sizin tercih sıranız nasıl olurdu?

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Uni sadece egitim verr insan kndini hep gelistrmek zorundadir bizim proflar bole derdi :)

fb li

fb li

Üye
    Konu Sahibi
Erciyes Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği geldi artık gerisi bize kaldı dediğiniz gibi kendimizi geliştirecez :-D

Grand63

Grand63

Üye
Malatya inönü elektrik elektronik :)

Türe

Türe

Üye
Ben de yazacaktım Ege Bilgisayar ama artık biraz daha diğer mühendislikler bu alanın içine dahil oldukları için yazmadım.

fb li

fb li

Üye
    Konu Sahibi
Ben de yazacaktım Ege Bilgisayar ama artık biraz daha diğer mühendislikler bu alanın içine dahil oldukları için yazmadım.
evet öyle diğer mühendisliklerde bu alanın içine dahil oldu ve bu mühendislikte bir çok alanın içine dahil oldu :) hayırlısı olsun :)

Türe

Türe

Üye
evet öyle diğer mühendisliklerde bu alanın içine dahil oldu ve bu mühendislikte bir çok alanın içine dahil oldu :) hayırlısı olsun :)
Yazılım olarak diyorum mesela eskiden daha yalnızken çıkardıkları Mühendisliklerle tümünü birbirinin içine soktular :ehe

fb li

fb li

Üye
    Konu Sahibi
Yazılım olarak diyorum mesela eskiden daha yalnızken çıkardıkları Mühendisliklerle tümünü birbirinin içine soktular :ehe
evet haklısınız :) az önce bi konuda gördüm sizde Ege makine mühendisliğini kazanmışsınız galiba sizinkide hayırlı olsun :D :D

Ulu64

Üye
arkadas Bilgi muh okuyacaksan ingilizce kesin olsun atama yok diyenler biraz kendino gelistirdiginde en az 4000 bin den basliyor maasi birde sakaryada iyidir kardes

fb li

fb li

Üye
    Konu Sahibi
arkadas Bilgi muh okuyacaksan ingilizce kesin olsun atama yok diyenler biraz kendino gelistirdiginde en az 4000 bin den basliyor maasi birde sakaryada iyidir kardes
sadece İngilizcede değil yanına yeni diller ekleyebilmekde önemli, teknolojiyle yakından ilgilenecen ,yaptığın işten zevk alacan :) :)

Ulu64

Üye
Dil yonunden sikintim yok ingilizce almancam ii az buzda fransizcam var

Ulu64

Üye
Ktu Bilgisayar Muh nasil bir bilgi verin ,:(

fb li

fb li

Üye
    Konu Sahibi
KTÜ'yü kendim gidip görmedim ama kuzenim harita mühendisliği okuyor ,,kendisi KTÜ'yü çok seviyor çok güzel bi üniversiteymiş ilk zamanlarda hemen alıştı :)

Üst Alt