Yardım bütçe 2000 tl pc toplamaya yardım edermisiniz

Sponsorlu Bağlantılar

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
Çok güzel eğlenceli bi konu oldu bnim görüşümce eğlenceli geldi konu bana :D saol un beyler ya bu konu burda kapanmasın yine ben bi kaç monitör tavsiyesi istiyeceğim ilerde (para kalmadı elimde :D )Fiyatlar eylül e kadar düşer inş. Para eylülde elimde olacak
Buralardayız kardeşim yardımcı olmaya çalışırım :) sistemin son hali nasıl oldu ?

deadboringQ7

deadboringQ7

Üye
    Konu Sahibi
Buralardayız kardeşim yardımcı olmaya çalışırım :) sistemin son hali nasıl oldu ?
Mobilden atamıyom resimleri yani pc deki gibi bi arada deiller ya ondan due bi uğraşam bi şeyler yapıp atacam resmini sana :

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
Mobilden atamıyom resimleri yani pc deki gibi bi arada deiller ya ondan due bi uğraşam bi şeyler yapıp atacam resmini sana :
sıkıntı yok :) bende bu şekil bir pc isterdim doğrusu ultrada oynamak varken mediuma talim :)

• Beğen
Tepkiler: deadboringQ7
deadboringQ7

deadboringQ7

Üye
    Konu Sahibi

kardeşim k.b biraz karışık oldu ama işte anca böle oluo telden :/

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
o anakart o rami desteklemez sen rami benim dediğimi al 16 israf günümüzde 8 fazlasıyla yeterli diyom

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
o anakart o rami desteklemez sen rami benim dediğimi al 16 israf günümüzde 8 fazlasıyla yeterli diyom
Aynen, ileride yani yaklaşık 2 yıl sonra falan ram eklemesi yaparsa iyi olur. Şu anda fazlalık. Bazı kişilere tavsiye ediyorum ama onun nedeni de pc yi bir kere almak istemesi. Yani 1 kere alayım tam olsun mantığı. Böyle düşününlere 12 ya da 16 GB Ram tavsiye ediyorum ki, ileride sıkıntı çekmesin :oke: Ama "şu anda" 16 gereksiz. Ama en önemlisi SSD :D :ehe

• Beğen
Tepkiler: deadboringQ7
DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
Aynen, ileride yani yaklaşık 2 yıl sonra falan ram eklemesi yaparsa iyi olur. Şu anda fazlalık. Bazı kişilere tavsiye ediyorum ama onun nedeni de pc yi bir kere almak istemesi. Yani 1 kere alayım tam olsun mantığı. Böyle düşününlere 12 ya da 16 GB Ram tavsiye ediyorum ki, ileride sıkıntı çekmesin :oke: Ama "şu anda" 16 gereksiz. Ama en önemlisi SSD :D :ehe
dedim zaten ilerde bir dört ekler yeterli olur :) ssdyi alacak arkadaş

• Beğen
Tepkiler: deadboringQ7 ve Bilişim Profesörü
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
E ben ilerde 16 lık ramı tqkmak için anakartı değiştirmek zorunda kalmıcammı
Hayır. Anakartta ram slotları bulunuyor. O slotlarda yer varsa ve aldığın ramler anakartınla uyumlu olursa sorunsuz ram eklemesi yapabilirsin :oke:

deadboringQ7

deadboringQ7

Üye
    Konu Sahibi
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Hayır malesef :( Senin ramlerin 2666 mhz, ama anakart en fazla 2000 mhz e kadar ram taşıyabilir.

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
32 gb ram e kadar desteği var en fazla 2000 mhz takabilirsin o da oc yaparak

deadboringQ7

deadboringQ7

Üye
    Konu Sahibi
Ee anakartı değiştiriyim o zaman

deadboringQ7

deadboringQ7

Üye
    Konu Sahibi
Elimde yoktu canım o ekran kartı

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
gençler bu muhabbet giderek çıkmaz yola giriyor artık bir karar verelim :D

deadboringQ7

deadboringQ7

Üye
    Konu Sahibi
gençler bu muhabbet giderek çıkmaz yola giriyor artık bir karar verelim :D
Karar şu :D ekran kartını küçültcem :D konu sıkıcı grlmeye başladı galiba :/Mönitor tavsiyesi verirmisiniz distemime uygun ramı çıkarttım bi alt modeli taktım şu an monitör için 300 tl lik yer açıldı bi arkadaş bu sistem için 5k lık mı öle bi şey dedi tam hatırlamıom öle bi şey varmış galiba 5k lık mönitörler ondan olmassa görüntü bozuk olabilir dedi