Haber Dinamik Kilit Ekranı Uygulaması Yayınlandı! (512 MB RAM destekli)

Sponsorlu Bağlantılar

edta28

Üye
windows intagram gibi buda beta olarak kalırsa işi çok zor bazı şeyleri en baştan değiştirmeli hep beta herşeyin beta tabi beta şart ama biraz daha akıcı olmalı mesela hava durumu filan eklenebilmeli dönen bi çember bu çok fark yaratmaz bence kapalı bi sistem çok zor olabilir belki ama yapmışsan ve beklenti varsa ve bu animasyonu dışardan biriyse rudy huyn ve microsoft bunu bile yapamıyorsa bu sistemin gelişmesi zordur rudy huyndan başkası microsoft sisteminde hiç birşey yapmıyor

giray38

giray38

Üye
Fikir güzel uygulama şu an için kotu o aradaki Bi kaç saniyelik kasma çok gözüme batıyor :D kullanmamaya karar verdim :D

Secret Light

Secret Light

Üye
Bendede kasma yok ama sadece açarken biraz bekletiyor. Şimdilik eskiyle devam

Son düzenleme:
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Bir tahminimin daha tutmasının gururu içindeyim :pro2:

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: ceza87, yunus-emre-6606, PureFood ve 2 diğerleri
Krnl386

Krnl386

Üye
Bir tahminimin daha tutmasının gururu içindeyim :pro2:

Ozgur hocam vallahi iyi tahmin. Herkese günaydın arkadaşlar. Kilit ekranındaki şu dairesel çalışmada normalde o kucuk yuvarlakların için saat yazması gerekmiyor mu? Bende sadece 3 tane yuvarlak beyaz var. Rakam falan yok?

efege

Üye
Yıldız içinde 92 yazıyor. O neyi idade ediyor?

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
bendede kasma yok....kendi resmimizi nasıl ekliyoruz bende Türkçe değil ve galeriden resim koyamadım

Kendi resminizi kullanmak için galeriden seçip uygulamaya aktardıktan sonra "resmin üzerine basılı tutun ve ilk sıraya taşı (move to first)" deyin. Başka resme geçmesini istemiyorsanız değiştirme aralığını "never" (hiçbir zaman) yapın.

Uygulamadaki bazı temalar telefon diliyle uyum sağlayıp Türkçe olurken, bazıları ingilizce. Ayrıca yukarıdaki never, move to first vb'de olduğu gibi bazı seçenekler ve klasör adları ingilizce.

Yine de beta için fena sayılmaz.
Daha da iyi olacaktır.
Tamamen ingilizce ve 1GB kısıtlı bekliyorduk.
Kısmen dil destekli ve sınırlamasız olarak geldi.
Muhtemelen sözlerinde durabilmek için, haftaya kalmasın diye dil olayını ve küçük eksiklikleri tamamlayamadan verdiler.
Ben beğendim.
Temaların hepsi Türkçeyi destekler ve çeşidi artarsa tadından yenmez.

ozggurr

ozggurr

Üye
Lumia 1020 preview WP8.1'de hic kasma olmadan gayet iyi calisiyor.
Arkaplan gorsellerinden silmek istediginiz resim olursa resme basili tutun, remove this background'u secin...

dark_13

Üye
herkesin gözü aydın

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Temaların hangisinden bahsediyorsun tam anlamadım :hmmm

temalar değilde arkadaş bildirimlerden bahsediyor. Bildirimlerin yanında yıldız ikonu var . Batarya simgesi yerine yıldız kullanılmış ve diğerleri için de öyle

enessrsy

enessrsy

Üye
Yükledim ama çok gerekli değil şu anda sildim, ufaktan kasma oluyor..

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
sistemi devre dışı nasıl yapıyoruz

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Abi saniyenin 200 de biri kadar hızlı olsa biz niye 250 de biri değil deriz. :D bulduk ya bunuyoruz işte. :)

Dumanla gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: YkPkY ve ndrcnr

skynet

Üye
Kendi resminizi kullanmak için galeriden seçip uygulamaya aktardıktan sonra "resmin üzerine basılı tutun ve ilk sıraya taşı (move to first)" deyin. Başka resme geçmesini istemiyorsanız değiştirme aralığını "never" (hiçbir zaman) yapın.

Uygulamadaki bazı temalar telefon diliyle uyum sağlayıp Türkçe olurken, bazıları ingilizce. Ayrıca yukarıdaki never, move to first vb'de olduğu gibi bazı seçenekler ve klasör adları ingilizce.

Yine de beta için fena sayılmaz.
Daha da iyi olacaktır.
Tamamen ingilizce ve 1GB kısıtlı bekliyorduk.
Kısmen dil destekli ve sınırlamasız olarak geldi.
Muhtemelen sözlerinde durabilmek için, haftaya kalmasın diye dil olayını ve küçük eksiklikleri tamamlayamadan verdiler.
Ben beğendim.
Temaların hepsi Türkçeyi destekler ve çeşidi artarsa tadından yenmez.

Hocam senin paylaştığın videoda sağa sola dağılan kilit ekranını nasıl yükledin :)

dawid

dawid

Üye
aşağıdaki video da gerçek bir yazılımcı marc dillion var nokıa bu joe belfore için onu harcadı yazık olduğu bu kilit uygulamasında daha iyi anlaşıldı
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: kaygisiz43 ve ArMaGeDdOn_87
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Rudy kilit ekranının çok daha hızlı açılması be beklemenin ortadan kaldırılması için yoğun bir şekilde çalışıyormuş :pc:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve ceza87
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Rudy kilit ekranının çok daha hızlı açılması be beklemenin ortadan kaldırılması için yoğun bir şekilde çalışıyormuş :pc:
Rudy bu kilit ekranı yüzünden kendi uygulamalarını çok boşladı. İyice kötü yola saptı Microsoft adamı sömürür :P :)

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll

Üst Alt