Samsung GALAXY Note II Knox Sayaç Sıfırlama

Sponsorlu Bağlantılar

frterk

frterk

Üye
    Konu Sahibi
Samsung GALAXY Note II Knox Sayaç Sıfırlama
Arkadaşlar 4.3 jb türkiye güncellemesini sabrederek bekleyemeyen biri olarak custom rom ditti note 3 rom v3.2 kurmuştum :) tabi daha öncesinde eu 4.3 yükledikten sonra :)
Bazı yabancı forumlarda knox sayacının sıfırlana bildiğini gördüm fakat bu konularda yeni olduğum için anlayamadım. Bilgisi olan ve yardım edebilecek arkadaşlar lütfen...

Son düzenleme:

terbiyesizim

Üye
takipteyim banada lazım :d

fbiugur

fbiugur

Üye
bende böyle yaptım :d

yavuz14

yavuz14

Üye
burayı göz atın note 3 için yapmışlar ama

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Ben de takipteyim
( bana çok lazım değil ama olsa fena olmaz :ehe )

fbiugur

fbiugur

Üye
Ben de takipteyim
( bana çok lazım değil ama olsa fena olmaz :ehe )
Note 2 knox sifirlamada bir gelisme var mi jealbeanci sana yonlendirdiler beni cihaza knox su kurdugumda cihaz knox moduna girmeye yetkili degil diyor ve tum sifirlamalari ma ragmen hala dowload modda knox warrant 1 yaziyor son hali;
Birde Mc5 hileli apk var mi son yukleyen sendin galuba yardimlarin icin simdiden teşekkürler üstat

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
şuan için knox 1 olduğundan sıfırlama yapılamıyor ama note 3 de yaptılar (yani teoride note 2 de de yapılabilir)
mc5 için ise Andropalace , apkmania gibi sitelerden bir kaç haftadan çıkar gibime geliyor ama şuan yok yok

AHKE

AHKE

Üye
merak ediyom samsung ilerde daha napıcak ki bu root olayını engellemek için.şuan zaten knox u bootloadera entegre etmis

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
merak ediyom samsung ilerde daha napıcak ki bu root olayını engellemek için.şuan zaten knox u bootloadera entegre etmis
Engelleyemez ama insanların root yapmaması için garanti ile tehdit ediyor eğer yaparsan anlarım garanti ve güncelleme vermem diyor ileride artık telefonunu mu ister onu bilemem

• Beğen
Tepkiler: AHKE

Üst Alt