★ Lg G2 Kullanıcıları Kulübü ★ 2.27 Ghz Snapdragon 800 ★

Sponsorlu Bağlantılar

fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
Ben g2 32 gblik versiyonunu almayı düşünüyorum ama kafama takılan noktalar var g2 kullanan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.
1) G3te ki knock code güncelleme ile verilmiş sanırım ancak ne kadar düzgün çalışıyor ? ekran kapalıyken kodu girip direk ekran kilidini açıp anasayfaya ulaşabiliyor muyuz ?

2) İlk zamanlarda ki knock on sorunları düzeltildi mi ? bazen algılamıyormuş 6 7 kere tıklamak gerekiyormuş diye duydum .

3) Bu sarı leke olayı nedir ?

4)Alırsam büyük ihtimalle g3 romunu kurarım ya da tema ile halloluyorsa temasını yüklerim. Samsunglarda ki gibi sayaç veya knox benzeri bi bootloader var mı acaba ? varsa sıfırlanabiliyor mu ?

5) Telefonun OTG desteği bulunuyor mu ? Filmlerimi usb ye atıp izleyebilir miyim telefondan ? Bi forum sitesinde ki inceleme videosunda farklı bir OTG kablosu gerekiyor demişlerdi normal bir OTG kablosu uyumlu mu ?

6) Kameranın gece çekiminde neden fps düşüyor bu sorun halloldu mu herhangi bir güncelleme ile ya da kullanıcıların yapabileceği bir şey var mı ?

1-Knock code gayet iyi çalışıyor.Ekran kapaliyken kombinasyonu girersen ditek ana menü açılıyor.
2-Knock on bazen 2.seferde algiliyor ama oyle 6-7 sefer tikladim acilmadi gibi bir durum yok.
3-Sari leke olayi galiba ilk partilerde varmış buda aşırı isinmadan kaynaklaniyor yani 3-4 saat araliksiz oyun oynarsan surekli olur ama son partilerde bu durum yok diye duydum.
4-Hiçbir koruma duvar yok direk rootlayip twrp atarak istediğini yaparsin bende g3 romu var onu kurmani tavsiye ederim cloudyg3 v1.1
5-Otg desteği var ben teknosadan 10 tlye almıştım onla usb takıp dizi felan izliyorum.Yani normal otg kablosunda sorun çıkarmıyor.
6-Akşamları kamerasi berbat fps dusmeolayi var ama bir noktaya odaklanip cektinmi cok iyi cekiyor buni soyleyebilirim bu fps dusmesi g3 romunda orjinala gore birazdaha az.

Umarım yardımcı olabilmisimdir.

• Beğen
Tepkiler: oguzhangul32 ve tatar1926

canko13

canko13

Üye
Lg g2 Split View diye bir uygulama var,kullanan veya bilen varmı?bütün uygulamalarda ekranı ikiye bölme uygulaması ,xda var ama çözemedim dil ingilizce,

oguzhangul32

Üye
1-Knock code gayet iyi çalışıyor.Ekran kapaliyken kombinasyonu girersen ditek ana menü açılıyor.
2-Knock on bazen 2.seferde algiliyor ama oyle 6-7 sefer tikladim acilmadi gibi bir durum yok.
3-Sari leke olayi galiba ilk partilerde varmış buda aşırı isinmadan kaynaklaniyor yani 3-4 saat araliksiz oyun oynarsan surekli olur ama son partilerde bu durum yok diye duydum.
4-Hiçbir koruma duvar yok direk rootlayip twrp atarak istediğini yaparsin bende g3 romu var onu kurmani tavsiye ederim cloudyg3 v1.1
5-Otg desteği var ben teknosadan 10 tlye almıştım onla usb takıp dizi felan izliyorum.Yani normal otg kablosunda sorun çıkarmıyor.
6-Akşamları kamerasi berbat fps dusmeolayi var ama bir noktaya odaklanip cektinmi cok iyi cekiyor buni soyleyebilirim bu fps dusmesi g3 romunda orjinala gore birazdaha az.

Umarım yardımcı olabilmisimdir.

teşekkür ederim gayet yardımcı oldunuz zaten gece çok fotoğraf video çeken birisi değilim ama olmasa iyi olurdu . ancak hiç bi bootloader yok mu yani garanti dışı kalmıyor mu farklı rom kurarsak ? şu an kesinleştirdim g2 alacağımı ama yinede soruyorum kusura bakmayın :D
Knock code da hiç sorun yaşamadım sarı leke olayı bende yok şükür otg var hafıza için yeni usb lar çıktı tele direk takiyorsun
teşekkür ederim :D g2 alacağım artık kafama takılan bişey kalmadı

• Beğen
Tepkiler: tatar1926

mavi_yeleli

Üye
Lg g2 Split View diye bir uygulama var,kullanan veya bilen varmı?bütün uygulamalarda ekranı ikiye bölme uygulaması ,xda var ama çözemedim dil ingilizce,
Xmulti window adlı xposed modülü ile kullanıyorum

fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
teşekkür ederim gayet yardımcı oldunuz zaten gece çok fotoğraf video çeken birisi değilim ama olmasa iyi olurdu . ancak hiç bi bootloader yok mu yani garanti dışı kalmıyor mu farklı rom kurarsak ? şu an kesinleştirdim g2 alacağımı ama yinede soruyorum kusura bakmayın :D
teşekkür ederim :D g2 alacağım artık kafama takılan bişey kalmadı
Şöyle anlatayim normalde rom root atinca cihaz garanti dışı kalıyor ama garantilik bi durum olduğunda cihaza orjinal romu kurup garantiye yollarsan bir sorun olmaz.

yeksinyigit

yeksinyigit

Üye
Merhaba arkadaşlar. LG G2 telefonum var. Whatsapptan ses kaydı gönderince ses boğuk çıkıyor fakat telefonun normal ses kaydedicisinden kayıt yaptığım zaman ses gayet açık ve net geliyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

mavi_yeleli

Üye

kaantalha

Üye
merhabalar

bu telefonda aşırı ısınma, boğuk ses ve çekmeme gibi problemler oluyomuş doğru mu?

kısa bir süre içinde alıcam ama kafam karıştı

fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
merhabalar

bu telefonda aşırı ısınma, boğuk ses ve çekmeme gibi problemler oluyomuş doğru mu?

kısa bir süre içinde alıcam ama kafam karıştı
Öncelikle normal kullanımda ısınma çok fazla olmuyor eğer çok fazla oyun oynarsan ısınma olabiliyor boğuk ses ve cekmeme sorunlari bende yok ama bazi kişilerde oluyormuş galiba cihazi alirken son serilerden birini al bu sorunlar olmaz.

kaantalha

Üye
Öncelikle normal kullanımda ısınma çok fazla olmuyor eğer çok fazla oyun oynarsan ısınma olabiliyor boğuk ses ve cekmeme sorunlari bende yok ama bazi kişilerde oluyormuş galiba cihazi alirken son serilerden birini al bu sorunlar olmaz.
cevap için teşekkürler. Son seri olduğunu nasıl anlayabilirim hocam?

Luck Star

Luck Star

Üye
Spigen kılıf satan varsa alabilirim :)

Üst Alt