Yeni Forum Yazılımı Hakkında İlk Detaylar

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Bildirimlerin solda açılmasıyla ilgili çalışma yapacağım arkadaşlar.

• Beğen
Tepkiler: 0MG90 ve The Shadow
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Bildirimlerin solda açılmasıyla ilgili çalışma yapacağım arkadaşlar.
birde yaptığımız şikayetlere moderatörlerin verdiği cevapları görmek için masaüstü sürüme geçmek zorunda kalıyoruz bunu Mobil sürüm içinde uygulayabilir miyiz acaba!
Mobil sürümde iken şikayetlerimize verilen moderatör mesajlarını görelim yani mümkün mü acaba? :tebessüm:

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
birde yaptığımız şikayetlere moderatörlerin verdiği cevapları görmek için masaüstü sürüme geçmek zorunda kalıyoruz bunu Mobil sürüm içinde uygulayabilir miyiz acaba!
Mobil sürümde iken şikayetlerimize verilen moderatör mesajlarını görelim yani mümkün mü acaba? :tebessüm:
O şu an masaüstünde de yok yalnız. Yapıldıgında hem mobile hem masaüstüne entegre edecegiz.

___kaptan___

___kaptan___

Üye
O şu an masaüstünde de yok yalnız. Yapıldıgında hem mobile hem masaüstüne entegre edecegiz.
Evet abi bir kaç gün önce masaüstü sürümde de görememiştim inşallah güzel gelişmeleri bekliyoruz :tebessüm:

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Şu an çok güzel.
Teşekkürler

Serhan

Serhan

Üye
Şikayetlerim :
1)Tablette , telefonda ipadde iphonedo siteye tarayıcıdan girince bildirimler solda gözüküyor.
2) Hem pc hem mobil site reklam panosuna dönmüş yav çok rahatsız oluyorum

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Reklamlar için AdBlock indirin. Program falan değil, eklenti. Bütün reklamları yok ediyor.

Serhan

Serhan

Üye
Ios
Reklamlar için AdBlock indirin. Program falan değil, eklenti. Bütün reklamları yok ediyor.
?
Şikayetlerim :
1)Tablette , telefonda ipadde iphonedo siteye tarayıcıdan girince bildirimler solda gözüküyor.
2) Hem pc hem mobil site reklam panosuna dönmüş yav çok rahatsız oluyorum
Edit :
Forum forum değil harbi reklam panosu

mürteza16

mürteza16

Üye
Adblock kullanan sayısı arttıkça reklam sayısıda artacak.

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
Sucrofe

Sucrofe

Üye
AdBlock yaz Google'a, indir. Reklamlara birebir.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Sayfanın ilk mesajı yerine sayfanın altına çekilse şu reklamlar.

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
Sucrofe

Sucrofe

Üye
AdBlock kullanın. Kaç kere diyeceğim yav?

Üst Alt