Son Tuğra v1.1

Sponsorlu Bağlantılar

beatboxqwe

Üye
Yıllardır tck v1 5800 arıyordum sonunda verdiğiniz sitede buldum ya bir ara deneyeceğim ama şu an en iyi cfw tartışmasız hakan abininkidirOmega da arıyordum hepsini deneyeceğim :)

• Beğen
Tepkiler: ByKatre

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Yıllardır tck v1 5800 arıyordum sonunda verdiğiniz sitede buldum ya bir ara deneyeceğim ama şu an en iyi cfw tartışmasız hakan abininkidirOmega da arıyordum hepsini deneyeceğim :)
dene bi ara çok uğraşırıdm :D

beatboxqwe

Üye
Omega denedim güzel bayağı ya rambo en çok onda uğraştım demiş tck belle de hataları vardı biraz ama bunda yok galiba kulanalım bakalım biraz :)

• Beğen
DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
Omega denedim güzel bayağı ya rambo en çok onda uğraştım demiş tck belle de hataları vardı biraz ama bunda yok galiba kulanalım bakalım biraz :)
omegada var o sitede hatta kendisi için en kusursuz cfw diyordu tckyada güvenebilirsin gayet stabildir

• Beğen

beatboxqwe

Üye
Omega gerçekten muazzam ya keşke daha önce bulsaydım bunu mediabardan btswitch kaldırılması kötü olmuş bir de ev ekranı ikonları saydamlaştırılsaydı tam olurdu daha öncede bulamadığım için üzüldüm :(

• Beğen
DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
Omega gerçekten muazzam ya keşke daha önce bulsaydım bunu mediabardan btswitch kaldırılması kötü olmuş bir de ev ekranı ikonları saydamlaştırılsaydı tam olurdu daha öncede bulamadığım için üzüldüm :(
Ama şimdi buldun benim jaf anlatım konusuyla yükleyebilirsın :)

beatboxqwe

Üye
Yüklemeyi falan biliyorum ya yaklaşık 2 senedir uğraşıyorum cfw konusuyla hep hakan abininkini kullanırdım biraz farklılık olsun birde lucky var onu kullanırdım

• Beğen
DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
Yüklemeyi falan biliyorum ya yaklaşık 2 senedir uğraşıyorum cfw konusuyla hep hakan abininkini kullanırdım biraz farklılık olsun birde lucky var onu kullanırdım
en stabil tck ile hakanguven bence diğerlerinde illaki birşey çıkıyor

• Beğen

beatboxqwe

Üye
bu omega bence diğer tcklardan daha stabil çok beğendim ya hiçbir hata yok

• Beğen

beatboxqwe

Üye
Keşke daha erken bulsaydım diyorum hala :(

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
atsanıza link :D

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
teknolojinatorde var :D

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
tamam :D

beatboxqwe

Üye
Neredeyse her cfwde kronik olarak karşılaştığım sorun. Menü içindeki tema efektleri (mesela araçlar klasörüne giriş çıkıştaki efekt) bazen kapanıyor. Yine belle fp6ya döndümDiğer cfwlerde eğer dokunmatik tuş kilidini kullanmazsam kapanıyordu bunda nedenini anlayamadım birden kapanıyor acaba bu da dokunmatik tuş kilidini kullanınca mı kapanıyor neyse başka fw flaşladım artık

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
Neredeyse her cfwde kronik olarak karşılaştığım sorun. Menü içindeki tema efektleri (mesela araçlar klasörüne giriş çıkıştaki efekt) bazen kapanıyor. Yine belle fp6ya döndümDiğer cfwlerde eğer dokunmatik tuş kilidini kullanmazsam kapanıyordu bunda nedenini anlayamadım birden kapanıyor acaba bu da dokunmatik tuş kilidini kullanınca mı kapanıyor neyse başka fw flaşladım artık
Bu sorunu hangi cfwde ysadin

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
efektler hap kapalı benim :oke: sıkıntı yok :cool

beatboxqwe

Üye
Benim için tema efektleri önemli ya ben seviyorum

• Beğen