Snopy V5H Nasıl?

Sponsorlu Bağlantılar

sata3

sata3

Üye
    Konu Sahibi
Snopy V5H Nasıl?
Arkadaşlar Şu Direksiyonu Aldım Sizce Nasıl
Not:80 Tl'ye Aldım

CANGO97

CANGO97

Üye
aynısı bende de var fiyatına göre çok güzel ama kadeşim sen biraz yüksek almışın (ben geçen sene makro marketten 60 tl almıştım )

• Beğen
Tepkiler: mısto61
sata3

sata3

Üye
    Konu Sahibi
Olsun Oyunlar'dan Zevk Alıyormusun?

CANGO97

CANGO97

Üye
evet bide kendime H VİTES yaptım 10 numara oldu :D

sata3

sata3

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl Yaptın

CANGO97

CANGO97

Üye
joistik ile yaptım
zaten foruma öyle bi konu açıp anlatcam yakın zamanda
su anda sehir disındayım fotolar pc kaldı o yüzden konu açamadım

sata3

sata3

Üye
    Konu Sahibi
Sabırsızlıkla bekliyorum

sata3

sata3

Üye
    Konu Sahibi
Bugün Elime Ulaştı Gerçekten Güzel Bir Direksiyon. Bu Arada Konu Güzel Olmuş:alkis Yapabilirsem Yaparım :D. He Birde Arkadaki Kırmızı Işıkları Bir Türlü Yakamadım Yardımcı Olursan Sevinirim Şimdiden:tşk:.

• Beğen
Tepkiler: CANGO97
CANGO97

CANGO97

Üye
Kutuda öyle gösterişli gösterişli göstermişler ama benimkin de yanmıyo kırmızı ışıklar :D
Bugün Elime Ulaştı Gerçekten Güzel Bir Direksiyon. Bu Arada Konu Güzel Olmuş:alkis Yapabilirsem Yaparım :D. He Birde Arkadaki Kırmızı Işıkları Bir Türlü Yakamadım Yardımcı Olursan Sevinirim Şimdiden:tşk:.
hayırlı olsun bu arada

• Beğen
Tepkiler: mısto61
sata3

sata3

Üye
    Konu Sahibi
Peki Sağol.Euro Truck Simulator 2 Çok Güzel Oluyor.Kardeş Sana Birşey Sorcam Sinyal Tuşlarımı Yapınca Gaz ve Fren Boş Kalıyor Ne Yapcaz?

bügünsüz

Üye
Slm arkadaşlar bu direksiyonu usb girişinden ps2 de deneyen varmı ? Deneyen varsa çalışıyor mu ?

Misafir - 139607

sata3 maalesef arkadaki kulakcıklar gaz ve fren oluyor değişmiyor sinyal yapmayı bende denedim ama başarısız oldum el freni yok normal frenle aynı direksiyon çok iyi diye aldım ama çok iyi değil

Üst Alt