edit

Sponsorlu Bağlantılar

ferhat_5382

ferhat_5382

Üye
    Konu Sahibi
Allah sana cesaret versin. Söyleme işi gerçekten de zor bir iştir.
aynen çok saolevet sonuç söyleyebileceğimiz en güzel şekilde duygularımı ifade ettim ve uzunca bir surede konuştuk ama bana söylediği kısaca senin bana karşı hissettiklerini ben bir başkası için hissediyorum başkasını Sevemem seni kırmak istemem vs gerisi benim için bos laf su an fena şekilde bosluktayım ve ne yapacağını bilmiyorum...

• Beğen
Tepkiler: mürteza16

mürteza16

mürteza16

Üye
aynen çok saolevet sonuç söyleyebileceğimiz en güzel şekilde duygularımı ifade ettim ve uzunca bir surede konuştuk ama bana söylediği kısaca senin bana karşı hissettiklerini ben bir başkası için hissediyorum başkasını Sevemem seni kırmak istemem vs gerisi benim için bos laf su an fena şekilde bosluktayım ve ne yapacağını bilmiyorum...
Boşver kardeşim. Sana kız mı yok? Daha güzelleri bulur seni İnşallah.

ferhat_5382

ferhat_5382

Üye
    Konu Sahibi
abi lütfen sunu solemeyim sen daha iyilerine layıksın dedi bide bu sözden nefret ederim

• Beğen
mürteza16

mürteza16

Üye
abi lütfen sunu solemeyim sen daha iyilerine layıksın dedi bide bu sözden nefret ederim
Zaten öyle demedim kardeş. ;) Neyse Allah sana dayanma gücü versin. Bazen hayat umduğun gibi olmayabilir. Mutlaka bir aksilik çıkar. Hayat bizleri her zaman yanıltabilir. Ama bu yanıltmalardan bir ders çıkarmalıyız. Sende bir ders çıkarmışsındır zaten.

• Beğen
Tepkiler: ferhat_5382
ferhat_5382

ferhat_5382

Üye
    Konu Sahibi
yardımcı olan olmayan herkese tesekkur ederinlm bu saatten sonra yapacak bizi yok bende farkındayım başka birini seviyorum dediyse benim için o sayfa kapanmıştır artık bakabildigim kadar önüme bakmaya calısıcam

• Beğen

xqz5

Üye
yardımcı olan olmayan herkese tesekkur ederinlm bu saatten sonra yapacak bizi yok bende farkındayım başka birini seviyorum dediyse benim için o sayfa kapanmıştır artık bakabildigim kadar önüme bakmaya calısıcam
dostum ne yaparsan yap takıntılı olma bu konuda. Zaten birleşip ayrılmamışınızda unut gitsin. Hem kız durustmus bak istese sanada yüz verirdi hayatını mafederdi daha ne istiyon unut unut:) Yoksa herkes mışıl mışıl uyurken bu saatte onu duşunerek şarkılarla yol alırsın ben gbi. Takma dost tavsiyesi sana.

• Beğen
Tepkiler: ferhat_5382 ve mürteza16
byAndroid

byAndroid

Üye
Valla bu kız işi çok zor ya. Afedersiniz ama bildiğin bok işi. Kızları anlamak çok zor
Kardeşim unutmaya çalış sen de. çok zor olucak ama insanın elinden başka bişey gelmez

• Beğen
ferhat_5382

ferhat_5382

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim valla hiç bisey anlamıyorum madem sevmiyorsun neden bu kadar samimisin ?

• Beğen
byAndroid

byAndroid

Üye
Aynen öyle bide samimi oluyorlar

• Beğen
maxirabit

maxirabit

Üye
Cevap vermek istemiyorsan anlarım,bu dediği yere sana cevap olarak,yok hayir sorun degil,önemli degil anlaminda ona cevap vermis,sen sevgilin varmi sorusu sormussun ama ona cevap vermemis. Sen yanlis anlamissin onu. Onun dedigini sen sanmissin ki,sevgilisi yok. Aslinda o oyle demek degil. Senden haric hoslandigi bir baskasi var demek yani bosuna sormus oldun. Her samimi konusan bayani sevgili sanmayin. Sevgili dediginiz insan,kavga etsenizde,tartissanizda yani basinizda olan,siz birsey dusunsenizde,o saniyesinde dusundugunuzu soyleyen kisi,gulmenizi uzulmenizi ayni saniyede bilen,en uzak durabildiginiz bir nefes otenizdir,sizsiz gectigi gunu gunden saymiyan insandir. Sevgiliniz yeri gelir arkadasiniz,sorun ortaginiz,saka yaptiginiz kisi ama her zaman yan yana uyuyup uyandiginiz kisidir. Uzunca konusuyor diye sevgili sanmayin,o sadece vakit gecirmistir. Bazen sessiz durunca bile kalbinizin sesini duyabilen nadir kisidir sevgili,sevgiliyle,dostu-arkadasi karistirmayin bu hataya dusmeyin ama gercekten en guzel olani,sizin sevgilim dediginiz kisi hem arkadasiniz hemde dostunuz gibi olabilmektir cunku herseyinizi paylasirsiniz bu kisiyle,tabi ki en hos yanida sevgiliniz oldugudur o kisi

• Beğen
Tepkiler: avast
phasan

phasan

Üye
Kızlara senı sevıyorum demek zor gercekten sevıyorsan

ferhat_5382

ferhat_5382

Üye
    Konu Sahibi
beyler yorum yapan herkese tesekkur ediyorum oldu bitti ben unutmaya çalışıyorum lütfen bundan sonra yorum gelmesin admin konuyu kapatirsa sevinirim

• Beğen