Yarışmalar İçin Belirlenen Ödüller ve Ödüllerin Verilebilmesi için Geçerli Olacak Kriterler..

Sponsorlu Bağlantılar

Tufkan

Tufkan

Üye
Peki ya faturalılar ne olucak

maxicepwerty

Üye
hhacı nasıl katılıyoz yarışmaya

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
ne zaman yeni bir yarışma olacak?

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
saygı değer forum büyüklerimiz ne zaman yeni bir yarışma olacak ve bu yarışma ne olacak eğer bunlar belli ise bilgilendirirseniz sevinirim iyi çalışmalar ( bu arada maxicep not defteri baya hoşuma gitti :) )

King_ata

King_ata

Üye
saygı değer forum büyüklerimiz ne zaman yeni bir yarışma olacak ve bu yarışma ne olacak eğer bunlar belli ise bilgilendirirseniz sevinirim iyi çalışmalar ( bu arada maxicep not defteri baya hoşuma gitti :) )
bilgi yarışmaları artık düzenlenmiyecek @Reşwan a yakın zamanda sordum :(

mürteza16

mürteza16

Üye
Takipte kalın. Yakın zamanda güzel ve ödüllü bir yarışma yapacağım. :)

007wolverine

007wolverine

Üye
takipteyim

King_ata

King_ata

Üye
@mürteza16 bilgi yarışması yapmak yasak admine sorduğumda konu çok uzadıgi ve takip edilmediği için bilgi yarışmaları iptal ettik demişti :(

mürteza16

mürteza16

Üye
Bilgi yarışması yapmayacağım zaten. Eski yarışmalardan biri olacak. Ödül konusunu, yarışma konusunu adminle görüşüp yarışmayı yapacağım.

King_ata

King_ata

Üye
Bilgi yarışması yapmayacağım zaten. Eski yarışmalardan biri olacak. Ödül konusunu, yarışma konusunu adminle görüşüp yarışmayı yapacağım.
yarışma düzenlenmesine izin verileceğini sanmıyorum yapmayı düşündün yarışma ne konuda eğer düzenleyebilirsen ilk katılımcısı benim

mürteza16

mürteza16

Üye
yarışma düzenlenmesine izin verileceğini sanmıyorum yapmayı düşündün yarışma ne konuda eğer düzenleyebilirsen ilk katılımcısı benim
Daha önce 2 yarışma düzenledim (ödüllü) Yine düzenleyebilirim.

King_ata

King_ata

Üye
ne hakkinda ve nezaman duzenleyeceksin katilmayi dusunebilirim

Üst Alt