Galaxy Ace Jellaxy cm10 Ve Galaxy Young Creed Rom V4 !

Sponsorlu Bağlantılar

El Hadimi

El Hadimi

Üye
    Konu Sahibi
El Hadimi

El Hadimi

Üye
    Konu Sahibi
Hyperion 7 project kullan kardeşim performans bakımından yüksek bir rom güzel bir şekilde dizayn edebilirsinde ,Hız , akıcılık , daha fazla performans ve arayüz benim için önemli değil diyorsan ve sadelik istersen benim şuan kullandığım romunu yükle kernel vs gerek yok kendisi halleder imei de problem değil :D

mehmett.710

Üye
lutfen yardimmmm verdiginiz romu yukledim guzel ama yukledikden sonra sebeke sorunu aldim hattimda cekim yok yardim edinnnnyardımcı olun sebeke sorunu yasıtorum rom yukledikten sonra olduuuuuuuuuuuuuuuuuu
:bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bangin::bangin::bangin::bangin::bangin::bangin::bangin::bangin::bangin::bangin:

El Hadimi

El Hadimi

Üye
    Konu Sahibi
lutfen yardimmmm verdiginiz romu yukledim guzel ama yukledikden sonra sebeke sorunu aldim hattimda cekim yok yardim edinnnnyardımcı olun sebeke sorunu yasıtorum rom yukledikten sonra olduuuuuuuuuuuuuuuuuu
:bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bangin::bangin::bangin::bangin::bangin::bangin::bangin::bangin::bangin::bangin:
sorun kernelden kaynaklanıyor. :D yeni bir kernel yükleyiniz

mehmett.710

Üye
Hangi kerneli yukleyeyim link atar misin ve nasil yukleyeyim

2527504

Kapalı Hesap
Galaxy young s5360 için olur mu ?

Üst Alt