HTC One Kullanıcıları Kulübü! [Konu Root Için Güncellendi]

Sponsorlu Bağlantılar

turgutilbars

turgutilbars

Üye
Hocam telefona çok alıştım iphone dan sonraki özgürlük ve dah önce kullandığım lg g2 ve samsung cihazlarda olmayan stabilite beni göndermemeye sevk ediyor. Bir de garantiye gönderdiğinizde kasa açıklığı sorunu olmadı değil mi?

nakrep

nakrep

Üye
Kardeşim istersen telefonu çekip yollayayim kasa açıklığı gönderirkende vardı geldiğinde de vardı ama su anda daha iyi yeni arka kasa daha güzel oturdu , kardeşim sana tavsiyem yolla telefonu yakında ikinci plana atılcaz m8 e daha çok önem verirler sen yolla rahatına bak bide şarj aletim bozuktu kablosunu kaybetmiştim yurt dışından aldığım kabloyu yolladım (o kabloda bozuk çıkmıştı ) garantiye sıfır şarj aleti gönderdiler Şuan da çok memnunum ama yakında tekrar yollucam bataryada sıkıntılarım var

turgutilbars

turgutilbars

Üye
batarya benim de %4 iken çok hızlı bitiyor göndersem değiştirirler mi, bir de kasa açıklığı yok cihazımda bozarlar diye çekiniyorum. :)

nakrep

nakrep

Üye
Aynı sorunun biraz daha fazlası için bende göndericem garantiye , kardeşim karar senin ama bana sorarsan gönder biraz uğraştırır ama sonunda güzel bi sonuç olur ve htc satış sonrasında gerçekten ilgileniyo

turgutilbars

turgutilbars

Üye
Tamam hocam sağolun. Kvk garantili benimki hangi kargo anlaşması var acaba?

nakrep

nakrep

Üye
Kardeşim sana direkt yaptığım görüşmeyi yolluyorum ; Yapmış olduğumuz görüşmeye istinaden size verilen servis evraklarını iletmenizi rica ederim. Mutlu günler dilerim.

Atilla ilhan caddesi no 20/a küçükbakkalköy/Ataşehir (sadece yurtiçi kargo ile gönderiniz. Elden teslim yapılmamaktadır.)

Sorunuzu başarılı biçimde yanıtlayıp yanıtlamadığımı belirtin; bunu tamamlamak içinburaya tıklayın.

Bu mesaja bir yanıt göndermek için lütfen burayatıklayın.

Saygılarımızla,

Mustafa

HTC

Başkalarının ne düşündüğünü görmek ister misiniz? Diğer HTC fanlarına bir sorunuz mu var?

turgutilbars

turgutilbars

Üye
Anlafım teşekkürler (:

zorrah

Üye
Usta hangi servise gönderiyorsunuz peki telefon u

nakrep

nakrep

Üye
Telpa ilgileniyor diye biliyorum

turgutilbars

turgutilbars

Üye
Hocam kardeşim teleservisde çalışıyor dediğine göre kvk cihazları teleservise gönderiyormuş.

zorrah

Üye
Ben şimdi göndermek istersem kimle irtibata geçmem gerekiyor

turgutilbars

turgutilbars

Üye
Garanti kağıdında ne yazıyorsa ona gönderin :)

nakrep

nakrep

Üye
Beyler en iyisi htcye email atın onlar ne yapacağınızı der

zorrah

Üye
Telefonu kılıfsız kullanan var mı var ise herhangi bi çizilme var mı

nakrep

nakrep

Üye
Ekranda jelatin olduktan sonra telefona birşey olmuyo kasa çok sağlam ben genelde kılıfsız kullanıyorum

blacktalon

blacktalon

Üye
tus titresimini acinca bazen titresim ile dokunulup bazen hic olmuyor sizde de boyle mi

nakrep

nakrep

Üye
Beyler telefon sarjda yüz üstü koyulunca arkada ki beats yazısının üzerinden akım geçmesi normal mi

turgutilbars

turgutilbars

Üye
Elektrik mi çarpıyor hafiften noluyor?

nakrep

nakrep

Üye
Akımı hissediyorum telefonun üstünde parmaklaerı dolaştırınca