Galaxy S4 Kamera Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

azrail_bekir

azrail_bekir

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S4 Kamera Yardım

kamera ayarları aynı olan 2 -s4 fotosu ve aynı anda çekildi. Benim ki niye böyle çekiyor(üstteki benim).Tahminimce 3-5 gün önce wipe yaptıktan sonra böyle oldu. Sizce sorun nedir ?

greenaye

greenaye

Üye
Kamera ayarlarına girip çözünürlüğe bir bak.8mp gibi duruyor.

azrail_bekir

azrail_bekir

Üye
    Konu Sahibi
her şey aynı hocam 9.6 da çekiyor ikisi de , Bir türlü farkın neye sebep olduğunu anlayamadım. Mesela bu fotoğrafı daha öncesin de kendi telefonumdan çekmiştim. O zamanlar böyle bir sorun yoktu diye sanıyorum. Wipe'dan sonra dikkatimi çekti ve karşılaştırma gereği duydum , 2 ayrı s4 ile karşılaştırdım ikisine göre benimki daha parlak açık renkte kontrast düşük gibi yani , garantiye gönderecek kadar olmaya başladım :/

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Üstteki zaten daha iyi çekiyor kardeş?

azrail_bekir

azrail_bekir

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl daha iyi hocam ? Renkler soluk soluk hep , aslolan renk tonları gibi durmuyor :/

greenaye

greenaye

Üye
her şey aynı hocam 9.6 da çekiyor ikisi de , Bir türlü farkın neye sebep olduğunu anlayamadım. Mesela bu fotoğrafı daha öncesin de kendi telefonumdan çekmiştim. O zamanlar böyle bir sorun yoktu diye sanıyorum. Wipe'dan sonra dikkatimi çekti ve karşılaştırma gereği duydum , 2 ayrı s4 ile karşılaştırdım ikisine göre benimki daha parlak açık renkte kontrast düşük gibi yani , garantiye gönderecek kadar olmaya başladım :/

Sorunun Wipe den kaynaklanlanmadigina eminim.dedigim gibi sen ayara bir daha göz at bekir.9.6 seçeneğini değil 13m seçeneğini seçmelisiniz.

azrail_bekir

azrail_bekir

Üye
    Konu Sahibi
hocam her şey aynıyken farklılık nerden kaynaklanıyor benim derdim o :/

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Kyk yurduna benziyor :)

fuko08

fuko08

Üye
Sadece çözünürlük değil beyaz dengesi, kontrast, sabitleyici gibi ayarlarıda aynı yaptınız mı?

Üst Alt