N97 den Lg G2 ye geçiş :)

Sponsorlu Bağlantılar

muhalba

Üye
Tek eksiği direk 3g araması yok. Tango gibi program lar lazım.

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
messevim

messevim

Üye
Note 3 ün güncellemesinde sıkıntı yok. S4 ün KitKat güncellemesinde sıkıntı yaşayan kişi sayısı çok. S3 ün 4,3 yayınlandı tekrar yayından çekildi daha sonra tekrar yayınlandı ve halen mağdur olan kişi sayısı çok. Ace 2 ye jb güncellemesi verdi samsung Zavallım ace 2 bir daha kendine gelemedi... Klasik samsung güncellemeleri...

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Note 3 ün güncellemesinde sıkıntı yok. S4 ün KitKat güncellemesinde sıkıntı yaşayan kişi sayısı çok. S3 ün 4,3 yayınlandı tekrar yayından çekildi daha sonra tekrar yayınlandı ve halen mağdur olan kişi sayısı çok. Ace 2 ye jb güncellemesi verdi samsung Zavallım ace 2 bir daha kendine gelemedi... Klasik samsung güncellemeleri...
sende mi eski ace 2 cisin :D bilirim sızıntı geldiğinde nasıldı ama :D

marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
Müthiş bir tercih yapmışsın .
Hayırlı olsun .
Hıım öyle mi yapmışım demi.. Sağolasın.
Hayırlı olsun.
Allah güle güle kullanmak, güzel anları yakalamak, son ses müzikler dinlemek ve manyak duvar kağıtları yakalamak nasip etsin inşallah :ehe
Teşekkür ederimde gönderen bana orjinal şarj aletini gondermemişti bende hiç dikkat etmemiştim ptt de kontrol ederken eve gelince ögrendim o zamanda geç olmuştu .s

Sağolasın.

NEXUS

NEXUS

Üye
Hayırlı Olsun :tebessüm:

KayraBey

KayraBey

Üye
Senin ki Ford anadoldan inip jete binmek gibi olmuş :)

theeternal

theeternal

Üye
Hayırlı olsun :)

ozakin70

ozakin70

Üye
Hayırdır neden pişman oldun kazıkladı mi yoksa

marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
Kazıklamak demiyelimde , şöyle orjinal şarjını göndermemiş ben ptt kontrol ederken hiç dikkat etmemiştim ama sonra eve geldim internetten baktım kutu acılımına baktım şarj aynı değil. İkincisi telefon TR malı değil . Program bilgilersinde SEA yazıyor buda Sangapur denilen ülkeymiş. TR olmadığı için kitkatı da yükleyemedim daha.

Üst Alt