Forumda neden LYS-YGS bölümü yok?

Sponsorlu Bağlantılar

-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
Forumda neden LYS-YGS bölümü yok?
Evet eğitimle ilgili bölüm var ancak yeterli değil. Bence lys ve ygs özelleştirilerek yeni bir bölüm haline getirilmeli. Böyle bir şey mümkün mü?

• Beğen
Tepkiler: ozakin70

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
gerekmez eğitim kategorisine konu halinde açılması kafi

-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
Bence gayet gerekli. ismi lazım değil başka bir forumda çok aktif bence burada da kesinlikle olmalı.

• Beğen
Tepkiler: ozakin70
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
bakalım, etiketleme yapalım @Ozan @EroL

• Beğen
Tepkiler: -Emre
-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
Bahsettigim şey forumun Anasayfasinda olması. Bu mümkün mü?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
görmediğimiz bölümler varmış demekki :ehe

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Mümkün tabi ancak güncel tutulmayacaksa kök kategori olmasının da bir anlamı yok. Dershaneler, SBS, LYS, YGS ve KPSS - MaxiCep şu haliyle LYS,YGS konularını buradan alıp yeni bir kategoriye ayıramayız, yeterli konu yok.

-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
Zaten çok aralarda olduğu için görülmüyor ve güncel tutulmuyor; forum anasayfasına alınırsa daha çok kişinin işine yarayacağına eminim :oke:peki şimdi karar ne kalacak mı böyle yoksa açılacak mı @EroL abi?

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Diğer @Admin ler görüşlerini belirtecek, ben olumsuz bakıyorum.

maxirabit

maxirabit

Üye
@-Emre , Güncel tutulmasını istiyorsunuz ama o konuyla ilgili bir adımınız olmamış,siz bir başlangıç yapıp yani bahsi geçen bölüme ilgili konular açıp güncel tutmayı deneseniz zaten bölüm de güncel olur ilk önce başkalarından bunu bekleyecegenize,sizden bu atağı görmek isteriz

-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
Tabi ben elimden geldiğince güncel tutarım ancak forum anasayfasında olmadığı sürece kimse ilgilenmez.

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Forum ana sayfada durmasına bende olumsuz bakıyorum, dersaneler ibaresini kaldırırsak kafidir, bölümün yeri uygun ekinliği kullanıcılara kalmış, forumun üstüne de çıkarsak etkin kullanılmadıktan sonra birşey değiştirmez.

• Beğen
Tepkiler: maxirabit
-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
Haklısınız ama ben de diyorum ki forum anasayfasında olursa daha etkin ve faydalı olur...

Ozan

Ozan

Admin
Arkadaşlar zaten Forum ana sayfasında duruyor, forum ana sayfamıza tıkladıgınızda kültür sanat eğitim ana bölümüne göz gezdirdiginizde görülebiliyor yani gizli degil. Sitemizde mobil görünümde görünmüyor belki hız için ancak pc görünümünde alt forumlar, forum ana sayfasında görünür durumda.

Sadece dershaneler de hali hazırda zaten kaldırılacakken fiziksel olarak, biz de kategorinin adından kaldırabiliriz böylece kategorinin adı zaten istediğiniz oluyor. Bu yeterlidir diye düşünüyorum, keşke aktiflik saglanacak konular açılsa o bölümümüze de.

Üst Alt