Ücretsiz Hosting (Sunucu) Hizmeti Hiç Bu Kadar Kaliteli Olmamıştı!

Sponsorlu Bağlantılar

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl oluyorNasil kullaniliyor bu hic boyle site acmadim da

Sisteme verdiğim linkten kayıt oluyoruz ardından yeni bir hosting planı oluşturuyoruz (ücretsiz) eğer alan adı aldıysanız yönlendiriyorsun veya size uygun uzantıya sahip bir alan adı seçip sitenizi kuruyorsunuz ardın içerik eklemek kalıyor bu kadar basit :)

phasan

phasan

Üye
Kayit oldum ama site kurmayi anlayamadim

phasan

phasan

Üye
Alan adini aldimda geri sildim tekrar aciyim bir dk ama com olaraknasil alacam

phasan

phasan

Üye
Hangileri ucretsiz

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi
Sub domain olanlar ücretsiz veya dot. tk uzantı alırsın ücretsiz

phasan

phasan

Üye
hasan.hesaba.com aldimTek eksik site

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi cpanelden mysql veri tabanı oluşturun ve sonra otomatik yükleyiciyi seçin ve istediğiniz sistemi kurun bitti kolay gelsin :)

phasan

phasan

Üye
Neyse kalsin biraz karisik geldi

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi
isterseniz ben yapayım yarın

phasan

phasan

Üye
Yaparsanız cok makbule gecer

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi
konu güncelKonu güncel. Ve firma hizmet anlayışını bir üst kademeye çekti. Bu da sizler için olumlu bir görüş olur sanırım

emir28

emir28

Üye
hocam bende kullanıyorum bu hostingi ama bunun sorunu şu ki fazla kullanıcı girişi olduğunda veri tabani bağlantısı hatası veriyor. ama diğer konularda harika hizmetleri var. bedavaya kimse bukadar hizmet vermez :-)

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi
hocam bende kullanıyorum bu hostingi ama bunun sorunu şu ki fazla kullanıcı girişi olduğunda veri tabani bağlantısı hatası veriyor. ama diğer konularda harika hizmetleri var. bedavaya kimse bukadar hizmet vermez :-)

Aynen arada bir veriyor fakat o da olsun bir zahmet ücretsizde bu kadar kaliteli olan bir yer görmedim.

Üst Alt