Samsung Türkiye: Galaxy Note II, Android 4.4.2 Güncellemesi Üzerinde Çalışmaya Devam Ediyoruz

Sponsorlu Bağlantılar

AdemOyuklu

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Türkiye: Galaxy Note II, Android 4.4.2 Güncellemesi Üzerinde Çalışmaya Devam Ediyoruz

Mart ayı içerisinde 2012 yılı amiral gemisi modellerinden Galaxy Note II için Android 4.3 Jelly Bean güncellemesini ülkemiz kullanıcılarıyla buluşturan Samsung, Android 4.4 KitKat için kolları sıvamış görünüyor. Bir süre önce GFXBench listesinde Android 4.4.2 ile çalışan bir Galaxy Note II’ye rastlanması ve Justaboutphones sitesinin Samsung kaynaklarından elde ettiği aşagıdaki belge ile test sürecinin başladığını bizlere göstermişti.

Galaxy Note II için Android 4.4.2 güncellemesinin ülkemiz kullanıcılarına hangi zaman diliminde sunulacağı noktasında Facebook üzerinden Samsung Türkiye’ye yöneltilen bir soru, güncelleme dağıtım tarihini net bir şekilde ortaya koymasa da, yetkililer güncelleme üzerinde çalışmalarını sürdürdüklerini ve yakın zamanda yayında olacağını açıkladı.

Galaxy S4 ve Galaxy Note 3 için yayınlanan Android 4.4 güncellemesini referans alarak Galaxy Note II için dağıtılacak güncellemede hangi yeniliklerin yer alacağını kestirebiliriz. Kilit ekranda kamera kısayolu, şeffaf durum çubuğu, kablosuz yazıcı desteği, gelişmiş RAM yöneyimi, TouchWiz kullanıcı arayüzünde ufak çaplı yenilikler, performansı artırılan klavye, genel bir performans artışı ve Galaxy Note 3′te yer alan baz S-Pen özelliklerinin güncelleme kapsamında yer alması bekleniyor.

Galaxy Note II için güncellemenin mayıs ayı içerisinde başlaması bekleniyor. Yaklaşık olarak aynı dönemde Galaxy S III, Galaxy Grand 2, Galaxy Mega 5.8/6.3 ve Galaxy Note 3 Neo için de Android 4.4 güncellemesinin başlaması bekleniyor.

• Beğen
Tepkiler: prens_12345, MaxipmaN ve B.A.R.O.N

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Faydali konu :tşk:

• Beğen
Tepkiler: AdemOyuklu

AdemOyuklu

Üye
    Konu Sahibi
bir Samsung s3 kullanıcısı olarak dört gözle 4.4.2 beklemekte olduğum için . benim yerimde de de çok insan var güncelleme bekleyen o yüzden meraklarını azda olsa heyecana dönüştürmek istedim .

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
bir Samsung s3 kullanıcısı olarak dört gözle 4.4.2 beklemekte olduğum için . benim yerimde de de çok insan var güncelleme bekleyen o yüzden meraklarını azda olsa heyecana dönüştürmek istedim .
S3 için kaçıncı güncelleme oluyor?

MaxipmaN

Üye
S3 alırsa note 2 4.4.2den sonrasını her turlu gorur

reflex

reflex

Üye
S4 mini de alacakS4 mini de alacak

reflex

reflex

Üye
Bu nekadar dogru

bLnmz

bLnmz

Üye
Bu nekadar dogru
Şimdilik stabil olmadığı belirtilmiş verdiğin konuda. Ancak üzerinde çalışıyorlardır. O da gelir ;)

• Beğen
Tepkiler: reflex
reflex

reflex

Üye
bLnmz

bLnmz

Üye
Anlamıştim ama listede s4 mini nin olmaması beni sasirtti
Galaxy S4 Mini için 4.4.2 Kitkat güncellemesi üzerinde çalıştıkları, Facebook sayfasında ki fotoğrafın altından bildirilmiş.

AdemOyuklu

Üye
    Konu Sahibi
bence her kafadan bir sesin çıktığını hem Türkiye'dekinde hemde yurt dışındaki samsung görmüyor mu ki ? görüyorlardır özelikle samsung Türkiye böyle bir yetkisi yok ise yurtdışına uyarıda bulunulması gerektirir kullanıcılar ve sitelerde böyle bir haber dolaşmakta bir açıklama yapmamamız gerekir diye. adamlar galiye bile almıyorlar baksanıza bence bir açıklama yapması gerekli gelecek veya gelmeyecek çalışılıyor veya çalışılmıyor diyerek ten bu kadar zor mu ki ?

gelip gelmeyeceği bellidir zaten s 3 gelmeyecekse kullanıcı olarak ben satmayı direk düşünürüm.

MaxipmaN

Üye
bence her kafadan bir sesin çıktığını hem Türkiye'dekinde hemde yurt dışındaki samsung görmüyor mu ki ? görüyorlardır özelikle samsung Türkiye böyle bir yetkisi yok ise yurtdışına uyarıda bulunulması gerektirir kullanıcılar ve sitelerde böyle bir haber dolaşmakta bir açıklama yapmamamız gerekir diye. adamlar galiye bile almıyorlar baksanıza bence bir açıklama yapması gerekli gelecek veya gelmeyecek çalışılıyor veya çalışılmıyor diyerek ten bu kadar zor mu ki ?

gelip gelmeyeceği bellidir zaten s 3 gelmeyecekse kullanıcı olarak ben satmayı direk düşünürüm.
Aynen iyi tespit

• Beğen
Tepkiler: AdemOyuklu
lemaynak

lemaynak

Üye
wallahi bende s3 var 4.4.2 kurulu bayada stabil yani :D

AdemOyuklu

Üye
    Konu Sahibi
garantili oladugu için ben daha yüklemek istemiyoum aslına bakarsanız .

ama garanti bitince düşünmüyorum değil . şarjı çok gittisin gereksiz program çalıştırmasın yeter

lemaynak

lemaynak

Üye
garantili oladugu için ben daha yüklemek istemiyoum aslına bakarsanız .

ama garanti bitince düşünmüyorum değil . şarjı çok gittisin gereksiz program çalıştırmasın yeter
Bende garantisini bitmesini bekledim ama çok beklemisim meğer

AdemOyuklu

Üye
    Konu Sahibi
yani beklemeyin mi diyorsun ?
aslında yapamamda telefonu mahfederim diyede korkum yok degil hani .:)

şimdi en iyi rum bulmak nerede ne yapalacak kontrol edip tatil günü abaha kadar ugraşmak gerekir :)

blackcat67

blackcat67

Üye
Bu nekadar dogru
yalan çünkü note 3 neo kitkat aldı sammobile de haberi var inanmayın s3 için kitkat alırsa son güncelleme olcak bu haliyle bırakırlarsa bizde daha samsung almayacaz .site yeni cihazlar eklemiş

Samsung is the biggest player in the android league with numerous smartphones around the globe, additionally each of those smartphones have variants that are classified on the bases of location/regions/carriers. Though Samsung has managed to include most of its High-End smartphones from the galaxy line for theAndroid 4.4 KitKat update, there are a very few that fall in the Mid-Range segment, things for the low end smartphones is surely worse.

List of SAMSUNG Devices that will get Android 4.4 KitKat
  • Samsung Galaxy Note 3
  • Samsung Galaxy S4
  • Samsung Galaxy S4 Active
  • Samsung Galaxy S4 Advance
  • Samsung Galaxy Note 3 Neo
  • Samsung Galaxy Note 2 (All models)
  • Samsung Galaxy S3 (GT-I9300 & GT-I9305)
  • Samsung Galaxy S3 ( US carrier variants)
  • Samsung Galaxy Mega 5.8
  • Samsung Galaxy Mega 6.8
  • Samsung Galaxy Grand 2 (Duos)
  • Samsung Galaxy J
  • Samsung Galaxy Round
*Note : More devices may be added later

reflex

reflex

Üye
S2 plus a güncelleme çıktı hala bize gelmedi guncelleme Bu samsung u anlamak çok zor

lemaynak

lemaynak

Üye
UOTE="AdemOyuklu, post: 6957550, member: 2511136"]yani beklemeyin mi diyorsun ?
aslında yapamamda telefonu mahfederim diyede korkum yok degil hani .:)

şimdi en iyi rum bulmak nerede ne yapalacak kontrol edip tatil günü abaha kadar ugraşmak gerekir :)[/QUOTE]
Hocam vala bende hic bize bilmiuodum ama deneye deneye öğrendim azcik da alt yapın vasa oluyor... İlk root yapiyon sonra recovery sonra rom atabliyon bu benim 4.romum begenmezsem değiştiriyor ama tabii yedekler falan ugrasturiyo... Tabii ki bunlarında bi r riski var olmamı.. İlerdeborjinale donerim eğer KitKat gelirse... Sana tavsiyem tam öğrenmeden atma rom

Üst Alt