[WizzedKAT Rom] [ V3.3] [S5 Stili Arayüz!] (08.07.2014)

Sponsorlu Bağlantılar

byadanali

byadanali

Üye
kardeş ben burdan ve farklı bir pc'den indirebiliyorum google chrome'den dene istersen.

camosur

Üye
1.GS2ROMWipe'yi flashlayıp telefonu fu ll wipe edin.
2.PhilzKernel'i flashlayın.
3.Reboot Recovery yapın.

Flashlama falan diyorsunuz da hiç bir şey olmuyor.

Flashlama dediğiniz olay nedir? Heralde ben bilmiyorum..

Güç+SesYükseltme+Home basıp sd karttan yüklememi oluyor?

Ki öyle ise error hatası veriyor... gs2de de philzkernel de de...

erhank98

erhank98

Üye
    Konu Sahibi
1.GS2ROMWipe'yi flashlayıp telefonu fu ll wipe edin.
2.PhilzKernel'i flashlayın.
3.Reboot Recovery yapın.

Flashlama falan diyorsunuz da hiç bir şey olmuyor.

Flashlama dediğiniz olay nedir? Heralde ben bilmiyorum..

Güç+SesYükseltme+Home basıp sd karttan yüklememi oluyor?

Ki öyle ise error hatası veriyor... gs2de de philzkernel de de...
Evet o oluyor telefonunuzu full wipe edip deneyin romu yüklemeyi

camosur

Üye
Evet o oluyor telefonunuzu fu ll wipe edip deneyin romu yüklemeyi

Samsung Galaxy S2 - I9100G

Yatıklarımı söylüyorum.
1. Orjinal 4.1.2 Rom olan sürümü "I9100GXXLSR_I9100GXXLSP_I9100GXEFLSR_HOME.tar.md5" Yükledim.
2. "GS2ROMWipe+PhilzKernel" indirip karta attım.
3. Güç+SesYükseltme+Home basıp "Wipe Cache + Wipe Date" bastım ve indirmiş olduğum karttaki "GS2ROMWipe" yükeleme yaparken "Verifying update package... E: signature verification failed" diyor, ardından direk "PhilzKernel" yükleyip teli yeniden başllatım. 5-10 dk oldu SII GT-I9100G logosu gelip durdu hiç geçmedi.
Teli yeniden başlatınca dahi yine logo geçmedi, tel sadece download moduna geliyor onun dışında wipe data ve cache menülerine erişemiyorum.

Teli tekrar 1. adımı uygulayarak açabiliyorum.
Not: Root vs. falan yapmadım.
Teşekkürler.

erhank98

erhank98

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S2 - I9100G

Yatıklarımı söylüyorum.
1. Orjinal 4.1.2 Rom olan sürümü "I9100GXXLSR_I9100GXXLSP_I9100GXEFLSR_HOME.tar.md5" Yükledim.
2. "GS2ROMWipe+PhilzKernel" indirip karta attım.
3. Güç+SesYükseltme+Home basıp "Wipe Cache + Wipe Date" bastım ve indirmiş olduğum karttaki "GS2ROMWipe" yükeleme yaparken "Verifying update package... E: signature verification failed" diyor, ardından direk "PhilzKernel" yükleyip teli yeniden başllatım. 5-10 dk oldu SII GT-I9100G logosu gelip durdu hiç geçmedi.
Teli yeniden başlatınca dahi yine logo geçmedi, tel sadece download moduna geliyor onun dışında wipe data ve cache menülerine erişemiyorum.

Teli tekrar 1. adımı uygulayarak açabiliyorum.
Not: Root vs. falan yapmadım.
Teşekkürler.
Kardeşim sen root atmadan rom yüklemeyi nasıl düşünüyorsun. Ayrıca bu rom gt-i9100de çalışıyor sadece

• Beğen
Tepkiler: camosur
hayalet91

hayalet91

Üye
beyler bi el atın ben tel.e root yaptım gereksiz uygulamaları sileyim derken neyi sildiysem tel. çalışıyor ama ana ekran yok menüye giremiyorum sadece yukarıdan konsolu indirebiliyorum. wipe ettim tel.i yine olmadı bari bu romu yükleyimde flashlamak falan cok yabancıyım nasıl yapacam?orjinalinede razıyım ama nası yapacam

erhank98

erhank98

Üye
    Konu Sahibi
beyler bi el atın ben tel.e root yaptım gereksiz uygulamaları sileyim derken neyi sildiysem tel. çalışıyor ama ana ekran yok menüye giremiyorum sadece yukarıdan konsolu indirebiliyorum. wipe ettim tel.i yine olmadı bari bu romu yükleyimde flashlamak falan cok yabancıyım nasıl yapacam?orjinalinede razıyım ama nası yapacam
Kardeş kurulum talimatına göre romu telefona kur

erhank98

erhank98

Üye
    Konu Sahibi
kurulum talimatı dediğin nedir hocam anlamıyorumki orda yazanı yani sd card a ne atacam hangilerini indircem
Philz kernel GS2ROMWipe ve 2.6+Fix Paketini indir telefonun hafızasına at gerisini uygula

hayalet91

hayalet91

Üye
hocam özelden telefonunu yazda seni bi arayım o kadar indirdim hiçbişey yapamadım

hayalet91

hayalet91

Üye
beyler hepsini attım wipe ettim eskisini yükledi zaten bu kadar basit olmamalıydı ne yapmalıyım :Dözelden yazdım bu kadar meşgul etmeyeyim başlığı

hardal00

hardal00

Üye
Kardesim sen sadece wipe yapmissin rom flashlamakissi recovery moddan install zipden 2.6fix paketi sec

hayalet91

hayalet91

Üye
yaptım çok şükür çok sağol üsteğmen :)