Yardım iOS 7 iPhone 5 Ekran Beyazlama

Sponsorlu Bağlantılar

Baba_yorgun_46

Üye
    Konu Sahibi
iOS 7 iPhone 5 Ekran Beyazlama
Arkadaşlar Telefonumu Sıfır almıştım ve içinden ios 6.1.4 vardı 2 Ay boyunca ios 6.1.4 kullandım.Bazı yüklemem gerekn uygulamalar gereği ios 7 ye geçtim fakat geçtikten sonra bazen yanı şöyle söyliyem 1/10000
Telefonun sol kısmında bir beyazlık oluşuyor.Ekranımda bi sıkıntı olduğunu düşünmüyorum çünkü iOS 7'ye Geçtikten 1-2 ay sonra olmaya başladı daha öncede 4s 'im vardı Hiçbirşekilde bir sorunla karşılaşmamıştım. bu Sadece Benim Telefonumdamı başka telefonlarda da varmı Yeşerme demiyorum lütfen yanlış anlamayın!

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
Arkadaşlar Telefonumu Sıfır almıştım ve içinden ios 6.1.4 vardı bende Bazı yüklemem gerekn uygulamalar gereği ios 7 ye geçtim fakat geçtikten sonra bazen yanı şöyle söyliyem 1/10000
Telefonun sol kısmında bir beyazlık oluşuyor.Ekranımda bi sıkıntı olduğunu düşünmüyorum çnkü ana ekranda herhangi bir şekilde birşeyle karşılaşmadım fotoğraflara felan bakarkende. Sadece Uygulama Açtığımda Sol Tarafta 3 saniyelik bir beyazlık oluyor bu Sadece Benim Telefonumdamı başka telefonlarda da varmı Yeşerme demiyorum lütfen yanlış anlamayın!
ölü piksel var ekranda ekran değişikliği olacak

Baba_yorgun_46

Üye
    Konu Sahibi
yani fabrika hatası fabrika üretirken bazlarında hatalar oluyor telefonu garantiye gönderirseniz sorununuz düzelecektir.
Ama Dostum Saol Bana Yardım Ettin AMA iOS 6 yı 2 ay kullandım Hiçbi sıkıntı yaşamadım Fakat İOS 7 ye geçtim böle olmaya başladı senide yoruyorum kusura bakma bilgisizim bu konuda

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
Ama Dostum Saol Bana Yardım Ettin AMA iOS 6 yı 2 ay kullandım Hiçbi sıkıntı yaşamadım Fakat İOS 7 ye geçtim böle olmaya başladı senide yoruyorum kusura bakma bilgisizim bu konuda
o zaman itunes ile restore et eğer sorun düzelmez ise garantiye yolunu gözlemeniz lazım

0MG90

0MG90

Üye
Ekrandan kaynaklıdır o zaman. Garantisi hangisiyse ona yolla değişim iste.

ad vermek

Üye
Beyaz ekranı ara kısmından uygulama adı yazıp uygulamaya girdiğim zaman bazen yaşıyorum

ad vermek

Üye
Sorunu çözdüm arkadaşlar apple in ios7.1.1 sürümünde iphone 5 lere göre bi sıkıntı var babamın telefonunda da denedim aynısı oluyor yardım ettiğiniz için tşkürler ;)

hkoc4006

Üye
ani ben de 5 vardı sıkıntıyı çözemedim tel yırt dışı idi verdim 5s gold aldım almadan aynı sıkıntıyı kontrol ettim yapmıyor satın aldım eve gelınce kullandıgım tum programlar yükledim 5 s de aynı hatayı verdi galiba programlardan biri yazılımsal sorun çıkartıyor hareketi azalt deyince sol köşedeki beyazlık genelde hesap makinesi açiliş ve kapanışta oluyodu şimdi kayboldu beyazlık peşimi bırakmayınca onla yaşamaya alıştım

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Hepsini okumadım yorumların. Ama ekran sonradan bozulabilir yani. Sürüm güncelledikten sonra oldu falan diyorsun da.

Ama program falan da demişsin. Tek tek dene hepsini toplu kurma.

Üst Alt