Casio Exilim

Sponsorlu Bağlantılar

aLy..

Üye
    Konu Sahibi
Casio Exilim
Merhaba arkadaşlar,
Dün Casio fotoğraf makinemin şarjı bitmişti.Bittiği sırada açıktı ve objektifi de açıktı ama şarjı bitince makinem kapandı fakat objektif hala kapanmadı.Sonra şarja koydum ve doldu.Şarjdan aldım açmak için güç düğmesine bastım açıldı ekran geldi.Fakat hemen ardından üç kez dıt dıt dıt diye ses çıktı ve kapandı ama hala objektifi açık.
Yaklaşık 2-3 ay önce de bu durum olmuştu ama makineyi salladığımda içinden ses çıkıyordu sanki içinde bir şey kırılmış gibiydi zaten o gün makineyi yere düşürmüştüm ondan öyle olmuştu.Ama şimdi düşme vb. hiçbir şey olmadı kendi kendine böyle oldu.Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
Merhaba arkadaşlar,
Dün Casio fotoğraf makinemin şarjı bitmişti.Bittiği sırada açıktı ve objektifi de açıktı ama şarjı bitince makinem kapandı fakat objektif hala kapanmadı.Sonra şarja koydum ve doldu.Şarjdan aldım açmak için güç düğmesine bastım açıldı ekran geldi.Fakat hemen ardından üç kez dıt dıt dıt diye ses çıktı ve kapandı ama hala objektifi açık.
Yaklaşık 2-3 ay önce de bu durum olmuştu ama makineyi salladığımda içinden ses çıkıyordu sanki içinde bir şey kırılmış gibiydi zaten o gün makineyi yere düşürmüştüm ondan öyle olmuştu.Ama şimdi düşme vb. hiçbir şey olmadı kendi kendine böyle oldu.Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.
kısa devre olmuştur garantisi varsa garantiye yollamanızı tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: aLy..

aLy..

Üye
    Konu Sahibi
Makine BİM'den alınmıştı garantisi babamda olmalı.Ben bunu kendim halledemez miyim ciddi bir sorun mu acaba?

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
  • Beğen
Tepkiler: aLy..

aLy..

Üye
    Konu Sahibi
Peki çaresine bakacağım teşekkür ederim yardımınız için.

• Beğen
Tepkiler: ExpertMurderer
Ccihat67

Ccihat67

Üye
Hocam geri iade varsa iade et uğraşılacak makine değil bende aldım bimden aynı hafta abimde almış habersiz şimdi ikiside kart hatası veriyo çalışmıyo

Üst Alt