general mobile discover artı ve eksileri

Sponsorlu Bağlantılar

neden general mobile almak istersiniz?

• teknik servis konusunda başarılı olduğu için.

Kullanılan: 0 0.0%
  • yazılımsal destek iyi olduğu için.

• tasarımı hoş olduğu için.

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .

senol182

Üye
    Konu Sahibi
general mobile discover artı ve eksileri
bende yaklasık 1 ay dır general mobıle dıscover kullanıcısı olarak telefonu almayı düşünenlere bır kaç tavsiyede bulunacam.öncelikle telefon performans olarak 1000-1500 tl arasındaki çoğu akıllı telefon modeline göre çok iyi bir performans göstermektedir.kamera internet hızı oldukça başarılı.samsung s3 den hiç geri kalır yanı yok hatta daha iyi olduğunu söylebılıriz.telefonun oyun performansını fiyatı ıle kıyasladığımızda dudak uçurtuyor gerçekten.aynı zamanda güncelleme desteğide firmanın kullanıcı yorumlarını dıkakte aldığını göstermektedir.1 ayda tam ıkı kez ufak tefekde olsa güncelleme geldi.açıkcası bu benım çok hoşuma gitti.tabı bu cıhazında eksikleri var.özellıkle benım için 4*3 lük klavye düzeninin olmaması bana göre büyük bir eksiklik.bırde müzik çalar uygulaması çok basit olmuş.bu düzeyde bir telefona yakışmadığını söyleyebilirim.genel itibariyle fiyat performans telefonu dıyebiliriz.(cıhazın ilk çıkan modellerınde sarj usb giriş yerınde sıkıntı çıkıyordu ve garantiye yolladığınızda 50 tl gıbı malıyet çıkıyordu ancak yenı ürünlerde bu sorunun ortadan kalktığını artık böyle bir sıkıntının olmadıgını rahatlıkla söylebılrıım.kısacası 650 tl bır s3 alıyorsunuz.

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
bende yaklasık 1 ay dır general mobıle dıscover kullanıcısı olarak telefonu almayı düşünenlere bır kaç tavsiyede bulunacam.öncelikle telefon performans olarak 1000-1500 tl arasındaki çoğu akıllı telefon modeline göre çok iyi bir performans göstermektedir.kamera internet hızı oldukça başarılı.samsung s3 den hiç geri kalır yanı yok hatta daha iyi olduğunu söylebılıriz.telefonun oyun performansını fiyatı ıle kıyasladığımızda dudak uçurtuyor gerçekten.aynı zamanda güncelleme desteğide firmanın kullanıcı yorumlarını dıkakte aldığını göstermektedir.1 ayda tam ıkı kez ufak tefekde olsa güncelleme geldi.açıkcası bu benım çok hoşuma gitti.tabı bu cıhazında eksikleri var.özellıkle benım için 4*3 lük klavye düzeninin olmaması bana göre büyük bir eksiklik.bırde müzik çalar uygulaması çok basit olmuş.bu düzeyde bir telefona yakışmadığını söyleyebilirim.genel itibariyle fiyat performans telefonu dıyebiliriz.(cıhazın ilk çıkan modellerınde sarj usb giriş yerınde sıkıntı çıkıyordu ve garantiye yolladığınızda 50 tl gıbı malıyet çıkıyordu ancak yenı ürünlerde bu sorunun ortadan kalktığını artık böyle bir sıkıntının olmadıgını rahatlıkla söylebılrıım.kısacası 650 tl bır s3 alıyorsunuz.
Kardeşim keşke 650 tl olsaydı ben 750 tlye 16 gb lik modelini aldım şimdi baktım 800-850 tlye bile var ama yinede değer aldığım günden beri hiç kasma olmadı iyiki almışım diyorum

caps6

caps6

Üye
fiyatı arttı bu telefonun çektiği fotolarda yakınlaştırınca hafif bulanıklaşma oluyor sizdede var mı

bahaddin53

bahaddin53

Üye
S3 kadar iyi değil tabiki s2 ile denk ama garantiye gittimi şebeke hatası veriyor.her verende problem cıktı.Bataryası desen 2 ayda şişiyor.

caps6

caps6

Üye
bataryanın 2 ayda şişmesi iyi değil demekki kullanılan bataryası kalitesiz demekki

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
S3 kadar iyi değil tabiki s2 ile denk ama garantiye gittimi şebeke hatası veriyor.her verende problem cıktı.Bataryası desen 2 ayda şişiyor.
Kardeşim bana göre s3 le denk bir telefon s3 ten bile daha iyi güncelleme yönünden ama bana göre

kralberk13

kralberk13

Üye
ben GM discovery'den çok memnunum açıkçası

• Beğen
Tepkiler: Mustafa-26
bahaddin53

bahaddin53

Üye
Kardeşim bana göre s3 le denk bir telefon s3 ten bile daha iyi güncelleme yönünden ama bana göre

Verdiği güncellemeleri gördüm her seferinde uygulamalar düzeltildi.Bildirim isigi tus isiklariyla olcakti yapamadilar.Samsunglarda uygulama problemi olmadigi icin guncelleme verme gereksinimi sadece android OS yükseltme için veriliyor.

Ccihat67

Ccihat67

Üye
Ben 7 aydır kullanıyorum her gece uyurken telefonu şarja takıyorum sabaha kadar takılı kalıyor hiç şişme vs. olmadı

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
kardeş arkadaş gitmiş bi s3 almış 1500tlye burda gelmiş gmd yi kötülüyor arkadaş ben 3 aydır kullanıyorum sizin gibi dik kafalılara inat s3 almadım gittim gmd aldım çokta memnunum ne ölü piksel ne batarya şisme ne usb soket sorunu var hiçbir sorun yok telefonumu severek kullanıyorum s3 kadar olamaz tmmda s3 gibi 30cm den yere düşünce ekran paramparça olmuyo enazından ha olsa bile fiyatı 600 tl de değil 200 250tl maximum bu arada samsung bizleri çok sömürüyo gmd 4.4 alacak s3 ise alacagı muamma

• Beğen
Tepkiler: Bystone, Mustafa-26 ve Ccihat67
bahaddin53

bahaddin53

Üye
kardeş arkadaş gitmiş bi s3 almış 1500tlye burda gelmiş gmd yi kötülüyor arkadaş ben 3 aydır kullanıyorum sizin gibi dik kafalılara inat s3 almadım gittim gmd aldım çokta memnunum ne ölü piksel ne batarya şisme ne usb soket sorunu var hiçbir sorun yok telefonumu severek kullanıyorum s3 kadar olamaz tmmda s3 gibi 30cm den yere düşünce ekran paramparça olmuyo enazından ha olsa bile fiyatı 600 tl de değil 200 250tl maximum bu arada samsung bizleri çok sömürüyo gmd 4.4 alacak s3 ise alacagı muamma

VERİZON GALAXY S3 SCH-İ535 PARAYLA SATİLMİYOR ARKADAŞIM.HAT ALANA BEDAVA AMERİKADA.1500 TL DEGİL ANLAYACAGİN.BU ARADA 1.5 MTRDEN DÜSTÜ EKRAN ÜZERİ HİÇBİSEY YOK.GM DİSCOVERY ELİTE CİKARDİ.ONA BİLR 4.4 İLE CİKARAMAMİSKEN GMD YE 4.4 GELİR BEKLE.

Bystone

Bystone

Üye
Bende bu cihazi bugün vatan computerden aldim.Nakit fiyati ile 729TL ödedim.Telefon çok hoşuma gitti fiyat ve performansı çok güzel.Temennim şu 2 3 ay sonra sıkıntı yaşamamak inş yaşamayiz...

smh60

smh60

Üye
Öncelikle discovery s2 den kesinlikle daha iyi bende kullanıyorum 4.3.1 CM rom var fakat çalışmıyor çogu özellikleri 4.4 kitkat gelme ihtimali var ama tarih yok aosp rom kullanıyorum şunu da söylüyüm samsung tanınmış bir marka olabilir ama benim gözümde artık bitmiştir.

• Beğen
Tepkiler: Bystone
kuchikibyakuya

kuchikibyakuya

Üye
Güzel bende discovery 16 gb kullanıyorum 3 aydır, batarya problemi var 15 saat zor yetiyor sizde de aynı mı?

• Beğen
Tepkiler: Dede
kuchikibyakuya

kuchikibyakuya

Üye
Güncelleme gelmeden önce aynı kullanımla 1,5 gün rahat gidiyordu. Discovery kullanların çoğunda bu problem yaşanmaya başladı gibiBugün 4gb modelini kullanan bir kişininki de 2 gün rahat gidiyormuş internet açık olduğu zaman 1,5 gün, acaba 16 gb modellerde mi bu problem var ?

• Beğen
Tepkiler: olcqqxx

Üst Alt