GALAXY S5 EKRAN SORUNU YARDIM

Sponsorlu Bağlantılar

yolcuasog

yolcuasog

Üye
    Konu Sahibi
GALAXY S5 EKRAN SORUNU YARDIM
arkadaşlar merhaba. telefonu alalı 2 hafta oldu. çekilen resmi büyütünce yarım ekran oluyor ve ekranda alt kısmında arka plan kahverengi tek renk halinde titremeye başlıyor. ekranın yarısında sorun var. telefonu sıfırladım ama sorun hala devam ediyor. neden olabilir.lütfen yardım.

bLnmz

bLnmz

Üye
arkadaşlar merhaba. telefonu alalı 2 hafta oldu. çekilen resmi büyütünce yarım ekran oluyor ve ekranda alt kısmında arka plan kahverengi tek renk halinde titremeye başlıyor. ekranın yarısında sorun var. telefonu sıfırladım ama sorun hala devam ediyor. neden olabilir.lütfen yardım.
Garantili cihaz. Buradan sana gelecek öneriler ya yazılım at olacak ya da ekran değiştir. Garantiye gönder. Tertemiz geri al ;)

yolcuasog

yolcuasog

Üye
    Konu Sahibi
Garantili cihaz. Buradan sana gelecek öneriler ya yazılım at olacak ya da ekran değiştir. Garantiye gönder. Tertemiz geri al ;)
şuan kies ile yeniden yazılımı yüklüyorum. sonucu buradan bildiririm. düzelmezse zaten garanti yolu görünüyor :( ne güzel de çalışıyordu durduk yerde ne oldu anlamadım. su girmedi elden düşmedi yere. kılıf desen her şeye dikkat ettim ama ekrana yapacak bişe yok. bekleyip görücez artık ne olacak. sağolasın

bLnmz

bLnmz

Üye
şuan kies ile yeniden yazılımı yüklüyorum. sonucu buradan bildiririm. düzelmezse zaten garanti yolu görünüyor :( ne güzel de çalışıyordu durduk yerde ne oldu anlamadım. su girmedi elden düşmedi yere. kılıf desen her şeye dikkat ettim ama ekrana yapacak bişe yok. bekleyip görücez artık ne olacak. sağolasın
Belki cebindeyken sıkışmıştır yada biryere çarpmışsındır hocam. Nasip kısmet :(

yolcuasog

yolcuasog

Üye
    Konu Sahibi
Belki cebindeyken sıkışmıştır yada biryere çarpmışsındır hocam. Nasip kısmet :(

sorun düzeldi sandım ama duzelmemiş meğerse. tuhaf olan şu.

herhangi koyu renkli bir fotoğrafı büyütürken sorun yok. ama çekilen nesne krem ya da sarı renkte ise büyütüldüğünde ekranda bozulma yaşıyorum:) servis yolu göründü

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bLnmz

sipsi_53

Üye
Bir hafta önce aldığım SAMSUNG GALAXY S5, durduk yere kafayı yedi arkadaşlar. Ne fotoğraf çekebiliyorum, ne fotoğraflara bakabiliyorum, ne oyun oynayabiliyorum, ne menüler arasında dolanabiliyorum, ne internete girebiliyorum her defasında ekranın yarısı kayboluyor. Müşteri hizmetleriyle görüştüğümde beni teknik servise yönlendiriyorlar. Gidip telefonu tamir ettirmemi istiyorlar. Ya bir haftalık telefon, insaf be. Hiç mi kalite kontrol merkeziniz yok sizin. Yazılımsal hatalı telefon üretiyorsunuz. Apple ile yarışıyorsan, ya bu hatalarla müşterilerini üzmeyeceksin, ya müşterin bu hatayla karşılaştığında telefonunu apple gibi 3 dk içinde değişeceksin Yada bunları yapamıyorsan Apple ile yarışmayacaksın arkadaş...
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Üst Alt