Htc One X Acılmıyor...:(

Sponsorlu Bağlantılar

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
Htc One X Acılmıyor...:(
selam arkadaslar. ben yaklasık 2 ay once aldıgım htc one x ile bir sorun yasıyorum. telefon hiçbir şekilde tepki vermiyor.

gece vardıyasındaydım. eve geldim biraz takıldım oyun indirmek istedim ve asphalşt 8i magazadan yaklasık 20 dkda indirip kurdum sebeke üzerinden. neredeyse hıc ısınmadan hemde. sonra biraz oyuna baktım ve şarja takıp uyudum. 2 ya da 3 saat kadar sonra uyandım şarjdan çıkardım ve tekrar uyudum. tekrar uyandıgımda (2 saat sonra kadar) telefon beyaz ekranda htc yazan yerde kalmış ve oylece bekliyor. yatarken hicbişey yoktu. daha sonra bekledim duzelir diye 1 dk kadar ama değişmedi aynı duruyodu. Beyaz ekranda takılıp kalmıştı.

telefonun guc dugmesıne basarak kapattım ve birdaha da acamadım. kapattıgımdan beri de hic tepki vs almıyorum. sarja taktım tık yok, guc+ses kısma ve guc+ses acma tuslarına da dakikalarca denememe ragmen hicbirseye tepki vermiyor.

sizce nedeni nedir? cihaza hicbir sekilde yazılımsal ya da donanımsal mudahale olmadı. tamir gormedi. hep kılıfta kullandım cizik bile yok. birkac kez menuden 2 defa da donanımdan sıfırlama yaptım sadece. tek korkum ben fabrikada calısıyorum ve calıştıgım işletme yaz kıs 27 derece. nem almış olabilir ve garanti kapsamından cıkabilir diye korkuyorum. bu durumda ne olacak?

yarın kvkya gidiyorum ve garantiye gondericem.bide malum tel bozuk. yardımcı olmak isteyenler bana mesaj atabilirler. eski bi telle idare ediyorum 0544 604 33 39

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
bu dosyayı indirip dosyayı c:/ ye cikart android diye klasör çıkacak. Sonra telefonu bilgisayara bağla 2,3 dakika bekle sonra bilgisayardan calistira cmd yaz çıkan pencereye cd c:/android yaz enterle sonra adb reboot-bootloader yaz telefonun bootloader menüsüne girecek burda bi 10 dakika dursun sonra yeniden başlat telefonu yine acilmazsa üstteki işlemi tekrar yapıp bu sefer factory reset yapıp formatla bi dene hocam

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
bu yontem ile calistirmayi denersem garanti disi olmaz degilmi?sayfya telefonumdan baglanamadim ya linkte bi sorun yok degilmi? off yaa ne sanssiz adamim

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
bu yontem ile calistirmayi denersem garanti disi olmaz degilmi?sayfya telefonumdan baglanamadim ya linkte bi sorun yok degilmi? off yaa ne sanssiz adamim

Garanti Dışı Kalmaz. Üstteki Linki Hatalı Yazmışım Doğrusu Bu

• Beğen
Tepkiler: yusuf_bey
yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
cok tesekkur ederim ilgin icin. ilk firstta deniycem haber veririm. yapamazsam da gonderirim garntiye artik :)ya ben denedim ama hicbir tepki vermedi telefon :(uzun zaman bekleyerek denedim ama olmadı malesef. cihaz hiç tepki vermiyor. pcye takınca da tepki alamadım. servis yolu göründü yani. yardımın için sagol kardeşim. en azından denedin.