G2 nin kitkat la getirdikleri

Sponsorlu Bağlantılar

Kareas345

Üye
    Konu Sahibi
G2 nin kitkat la getirdikleri
G2 kitkat la neler geldi iyi veya kötü ?

sasua42

sasua42

Üye
İyi iyi

metpa

metpa

Üye
benim cihaz güncellemeyi indiriyor fakat kurarken eror diyor ve yeniden başlatıldığında kökleme mevcut gibi bişiler mevcut dior yani kısacası günvellemior ne yapabilirim bilgisi olan varmı?

Kobrra

Üye
G2 kitkat la neler geldi iyi veya kötü ?
Dostum ben bu sabah yükledim.İlk gözüme çarpan şey kamera kalitesi artmış ayrıca menüler çok daha hızlı açılıyor. Milisaniye cinsinden olsa bile hızda gözle görülür bir artış var. Ekranın üstündeki simgeler beyaz renk oldu

burak1011

Üye
Tek sevmediğim yani şu ana kadar normal telefon klavyesi inde bişey düzeltmek zor biraz eskiye göre. Boşluk bırakınca geri tuşuna basınca tekrar kelimeyi alıyor' içine sinir bozucu. ama tarayıcı da t9gelmiş benim için en büyük yenilik bu.

selcuk1298

Üye
ya arkadaşlar eski versiyonda navigasyon vardı bende şimdi yok sizde de aynı mı acaba

selcuk1298

Üye
program olarak bahsediyorum konum yada ter görünyor ama navigasyon denen programı bulamadım

sasua42

sasua42

Üye
Bende kendi ayarlıyor navigasyonu eskisiyle aynı derecede çalışıyor ve 4.4.2 kıt kat olan tüm telefonlarda kaldırılmış kardeşim yani sadece lg g2 de değil

selcuk1298

Üye
tamm anladım teşekkürler..bilgiler içinbir sorum daha olacak sanki arma ekranında biri aradıgında ekran biraz geç geliyor dikkat eden var mı bu konuya

• Beğen
Tepkiler: atakantan ve sasua42
sasua42

sasua42

Üye
Hiç dikkat etmedim deneyip yazarim

oznbzkrt

Üye
tamm anladım teşekkürler..bilgiler içinbir sorum daha olacak sanki arma ekranında biri aradıgında ekran biraz geç geliyor dikkat eden var mı bu konuya
Evet usta 2-3 sn lik bir gecikme var ama telefon elimizde beklemiyoruz sonucta bence sikinti degil.
Samsung un hala rehber e giris suresine care bulamadiginin yaninda bu bence lafi bile edilmez bir durum

• Beğen
Tepkiler: sasua42
sasua42

sasua42

Üye
Evet usta 2-3 sn lik bir gecikme var ama telefon elimizde beklemiyoruz sonucta bence sikinti degil.
Samsung un hala rehber e giris suresine care bulamadiginin yaninda bu bence lafi bile edilmez bir durum
Aynen

Kobrra

Üye
K
Tek sevmediğim yani şu ana kadar normal telefon klavyesi inde bişey düzeltmek zor biraz eskiye göre. Boşluk bırakınca geri tuşuna basınca tekrar kelimeyi alıyor' içine sinir bozucu. ama tarayıcı da t9gelmiş benim için en büyük yenilik bu.
Katılıyorum klavye olayı biraz can sıkıcı. Ama gelen yenilikler güzel. Mesela otomatik parlaklık ayarı daha stabil

• Beğen
Tepkiler: burak1011
sasua42

sasua42

Üye
Klavye bence daha iyi olmuş çünkü 4.2.2 de klavye otomatik değiştiriyordu kelimeyi silip tekrar yazmak zorunda kalıyorduk şimdi bi silme tuşuna geri getiriyoruz bastan yazmak zorunda değiliz

• Beğen
Tepkiler: burak1011
Türkbey___

Türkbey___

Üye
Tek Tek yazmaktan ise tek kelime ile herşey mükemmel olmuş.

d.boyy

d.boyy

Üye
Bence gec gelen arama ekrani olmamis sadece. Ve ses cikisina yani bi hoparlor falan baglandiginda az ses veriyo buna care olabilinirdi bence.

sasua42

sasua42

Üye
Bence gec gelen arama ekrani olmamis sadece. Ve ses cikisina yani bi hoparlor falan baglandiginda az ses veriyo buna care olabilinirdi bence.
Bir telefondan dört dörtlük her şeyi bekleyemezsin sonuçta insan yapımı

Eastblood_Red

Eastblood_Red

Üye
4.4.2 güncellemesinden sonra flashplayer devre dışı kaldı tarayıcıda. Web site üzerinden canlı yayın izlenebiliyordu artık izlenmiyor. Bu sorunu yaşayan var mı?

sasua42

sasua42

Üye
Chorme de hala varOlmadı sitede. Flash player yukleyin

Üst Alt