Tavsiye Eskiyi getir yeniyi götür

Sponsorlu Bağlantılar

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
    Konu Sahibi
Eskiyi getir yeniyi götür
Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi casper ın böyle bi kampanyası var. Benimde eski masaüstü bilgisayarım :D evde bitanede hp laptop var. Herneyse şimdi ben masaüstünü verip 300 tl indirimle laptop almayı düşünüyorum sizce yapayım mı?

Casper Teknolojinizi Yeniliyor Kampanya Koşulları
  • 1 - Çalışır durumdaki eski masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızı getirmeniz halinde, kampanya dahilindeki Casper Nirvana Dizüstü’nü 300 TL, Casper Nirvana Masaüstü’nü 200 TL indirimle alabilirsiniz.
  • 2 - Kampanyaya dahil ürünler, Intel® Core™ işlemcili ve harici ekran kartlı Casper Nirvana bilgisayarlardır. İndirim kampanyası stoklarla sınırlı olup Casper ve bayilerinde geçerlidir.
  • 3 - Kampanya bitiş tarihi 15 Mayıs’tır. Casper kampanyayı bitirme ve uzatma hakkını saklı tutar.

Benim masaüstünün özellikleri;

Aslında bana kalsa yine masaüstü alırım, bunda ekran kartımdan dolayı çoğu oyunu oynayamıyorum biraz eski özellikleri. Annemde masaüstünün kapladığı alandan falan şikayetçi olduğundan bu kampanyaya bi göz atmak istedim teşekkürler :)

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi casper ın böyle bi kampanyası var. Benimde eski masaüstü bilgisayarım :D evde bitanede hp laptop var. Herneyse şimdi ben masaüstünü verip 300 tl indirimle laptop almayı düşünüyorum sizce yapayım mı?

Casper Teknolojinizi Yeniliyor Kampanya Koşulları
  • 1 - Çalışır durumdaki eski masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızı getirmeniz halinde, kampanya dahilindeki Casper Nirvana Dizüstü’nü 300 TL, Casper Nirvana Masaüstü’nü 200 TL indirimle alabilirsiniz.
  • 2 - Kampanyaya dahil ürünler, Intel® Core™ işlemcili ve harici ekran kartlı Casper Nirvana bilgisayarlardır. İndirim kampanyası stoklarla sınırlı olup Casper ve bayilerinde geçerlidir.
  • 3 - Kampanya bitiş tarihi 15 Mayıs’tır. Casper kampanyayı bitirme ve uzatma hakkını saklı tutar.

Benim masaüstünün özellikleri;

Aslında bana kalsa yine masaüstü alırım, bunda ekran kartımdan dolayı çoğu oyunu oynayamıyorum biraz eski özellikleri. Annemde masaüstünün kapladığı alandan falan şikayetçi olduğundan bu kampanyaya bi göz atmak istedim teşekkürler :)
casper mı Allah korusun

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
    Konu Sahibi
Kampanyayı casper yaptığı için casper yoksa bende laptop alacak olsam toshiba asus msı falan bakarım.
Yinede oyunlarda falan benim masaüstünden daha iyi olcağını düşünüyorum.

Uhops

Uhops

Üye
Kampanyayı casper yaptığı için casper yoksa bende laptop alacak olsam toshiba asus msı falan bakarım.
Alacağın Casper'in ekran kartı ne?

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
    Konu Sahibi
Valla daha modele karar vermedim ama hemen hemen katologdaki ürünlerin hepsinde şu model yazıyo
3gb ddr3 NVİDİA Gt740m optimus E.K (2 gb ayrılmış ön bellek) yazıyo, Gt745 falan diye yükseldikçe fiyatta yükseliyo sanırım hepsini incelemedim buyrun katolog burda

Uhops

Uhops

Üye
GT740m ise alınabilir. Ama casper...
1600TL'ye Asus Lenovo'da var pcdepo.comda gt740m'li.

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
    Konu Sahibi
bilgisayar alcağımdan değil ihtiyacım yokta evdekilerde masaüstünü verip dizüstü alın falan diyodu kampanyayı sizede danışmak istedim

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
casper markısının ürünlerinlerinden uzak dur derim :)

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
    Konu Sahibi
Mantıklı değil yani

Üst Alt