Symbian yine hacklendi! (Belle, Anna, S^3, S60v5, S60v3)

Sponsorlu Bağlantılar

Dejakawu

Üye
az bi gelisme var sanki bi program 6nersene

Dejakawu

Üye
yüklenemıyor.bu yerleşk bı bilfsen dedi eskıdn serti3ıka hatası idi amac6 01 için flash player lazm

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949

Dejakawu

Üye
çok tesekkurler iyı gecealer

• Beğen
kmbaaa

kmbaaa

Üye
c6 kullanıyorum adımları uyguladım fakat suresi gecmıs sertıfıka hatasını tekrar alıyorum :(

ByBrütüs

Üye
Yöntem için teşekkürler, vivazda denedim ve başarılı.

ridvaneray

Üye
Merhaba arkadaşlar NortonSymbianHackLDD dosyasını telefona atınca sertifika hatası veriyo güncel olmadığı için mi yoksa telefondan bir ayar mı yapmam lazım ???

alifidan

alifidan

Üye
Fakat hacki uyguladım daha önce, herşey güzel, tek sorun şu, installserver.exe dosyasını fotoğraf çekip koymuşsunuz konu başına bu ya da başka bir konuya, sonu rpm olan install ve open dosyalarını görüyor uygulattırabiliyorum fakat, o installserver.exe, yani sign sız program yükleyebilmek için exe çalışmıyor ya da rompatcher da görülmüyor, zaten görülmez o exe diyenler için :) konu başında resmi var. Acil yardım edebilirseniz çok sevinirim. nokia n series n80 belle refresh ;) ???

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Fakat hacki uyguladım daha önce, herşey güzel, tek sorun şu, installserver.exe dosyasını fotoğraf çekip koymuşsunuz konu başına bu ya da başka bir konuya, sonu rpm olan install ve open dosyalarını görüyor uygulattırabiliyorum fakat, o installserver.exe, yani sign sız program yükleyebilmek için exe çalışmıyor ya da rompatcher da görülmüyor, zaten görülmez o exe diyenler için :) konu başında resmi var. Acil yardım edebilirseniz çok sevinirim. nokia n series n80 belle refresh ;) ???
exe uzantılı install dosyasını C:/sys/bin klasörüne atıyorsun, açmaya çalışmıyorsun.. Rompatcherda görünen installserver yaması rmp uzantılıdır ve rompatcher da görünen o dur..

• Beğen

zebellac5454

Üye
Allah razı olsunnnnnn

Emrgncy

Emrgncy

Üye
sis uzantili cogu uygulamada hack yapamadm bi türlü

telefonu hacklediğin zaman bütün sis dosyalarını (desteklenmeyenler hariç) sorunsuz yüklersin, eğer bir kısmını yükleyip bir kısmında hata alıyorsan senin hack olmamış..

pollux46

pollux46

Üye
X-plore uygulamasını nerden indiriyoruz ????

nisa..94

nisa..94

Üye
Rompathcer sertifika hatası veriyor yükleyemiyorum :sos

Üst Alt