Clash Of Clash Maxicep Clanına Herkes Davetli

Sponsorlu Bağlantılar

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Hayır kardeşim yanlış anlama benim sana sözüm yok sadece senin levelden örnek verip başkalarınıda verdim 20 lik adamlarıda alıyosunuz diye, yoksa benim level sendende düşük yanlış anlama yani. bide sürekli atılır atılır demelerine sinirlendim. Başka bi klana dahil olmasam MaxiCep2 yide ben kurardım orayada siz gelirdiniz birinden beklemeyin boşverin sen kur mesela diğerleri gelsin, olmazsa konusunuda açarsın.
Yok yanlis anlamadim haklısın
Benim seviye daha düşk klan kursamda savunmamı az olur o yüzden büyük biri kurmazsa ilerde bende kurcam SADECE MAXİCEPte olanlar girecek

fixana1

fixana1

Üye
45 level olanları alıyoruz diyosun şimdi baktım 20 lerde bile var, 34 lvl deki adamada gel buyur diyosun ondan sonra 45 olmayan atılır falan diyosun, bu kadar sert olmayada gerek yok oyun sonuçta, burda herkesin birbiriyle muhabbeti var, herşeyde atmak için bi sebep bulmayın

Çok haklısın, ama elimden birşey gelmez, Kural sitemizde bile var, toplum ne derse ing yapmaya gayret ediyorum, çocuklar gibi her gün.

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Bence işe başta nasıl başladıysanız öyle devam etmelisiniz. Başta ne diye açtınız MaxiCep klanı herkes davetlidir. Yani MaxiCepte olan kişiler zaten herkes genelde birbirini tanır dostça oyun oynamak için kurdunuz bi sınırınız falan yoktu.

• Beğen
Tepkiler: ozakin70 ve UpOneTR
fixana1

fixana1

Üye
Bence işe başta nasıl başladıysanız öyle devam etmelisiniz. Başta ne diye açtınız MaxiCep klanı herkes davetlidir. Yani MaxiCepte olan kişiler zaten herkes genelde birbirini tanır dostça oyun oynamak için kurdunuz bi sınırınız falan yoktu.

Doğru Klan belki 1 yıldır var, kim Ejder çıkarıyor hemen ayrılıyor daha iyi bur klana gidiyor diye Kural koyuldu. Yok arkadaş, yok daha iyi klan, gelişiyorlar ve hemen ayrılıyorlar, o yüzden kalıcı olanların toplum kararı budur, her sezon en fazla Bağış yapana 500 taş ödül bile veriyoruz yarışma ve şahitlik olsun diye.

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
Ingwe

Ingwe

Üye
Nick Prometheus bende aranıza gelmek isterim :)

fixana1

fixana1

Üye
Ben Davet ederim, merak etme.

butersrAA

Üye
Bowtie

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Kupayı düşürsün biri

uatakanf

uatakanf

Üye
Banada davet yollayın gümüş 1de 1200 kupa var adım legend

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Bende 45 oldum :D

m4libu

Üye
buyrun arkadaşlar clana girecek olan arkadaşlar burdan kupasını yazsın ona göre kupayı ayarlayalım

Üst Alt