Samsung Galaxy NOTE 2 yerine Lumia 925 düşünülebilir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

saylhamiosun

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy NOTE 2 yerine Lumia 925 düşünülebilir mi?
Merhabalar dostlar;
Merak ettiğim ve fikrinizi almak istediğim bir husus var.Yardımcı olabilirseniz çok memnun olacağım.

Multimedya,büyük ekran ve S-Pen gibi özelliklerine heveslenerek ve tamamını kullanacağımı düşünerek yurtdışı Galaxy NOTE 2 cihaz satın aldım.
Zaman içerisinde baktım ki özelliklerini kullanmak bir yana,sadece internete girmek,çeşitli aralıklarla müzik dinlemek v.s için kullanır oldum cihazı...Belki alışkanlık belki de hakkını veremedim bilemiyorum.

Dün 3 aylık 32gb garantili bir Lumia 925 cihaz buldum.Cihaz çok temiz ve problemsiz,Mayıs ayının 7'si gibi takası gerçekleştireceğim.

Merak ettiğim ise şu;Durumumu dikkate alarak yanıtlarsanız memnun olacağım.

1. Note 2 ve Lumia 925'i gerek - ve +'ları ile,gerekse kendi kullanıcı deneyimlerinizi dikkate alarak kıyaslayabilir misiniz?
2. Lumia 925 tarzım da gözönüne alınırsa ve Windows işletim sisteminin geleceği ve gelişimine de bakıldığında beni ne kadar idare eder?
3. Sizler yerimde olsaydınız bu takası gerçekleştirir miydiniz ve bu hangi kıstaslara göre olurdu?

Şimdiden çok teşekkürler inşallah sizleri sıkmıyorumdur.

ceylan-ix

Üye
bendede şuan note 2 var 925 le takas yapıcam üstüne 50 tl vericek telefoncu ama çok kararsız kaldım yapsammı diye ama büyük ihtimal yapıcam bıktım androidden artık çok hantal bir sistem. telefonum stabil olsun hızlı olsun diyorsan hiç düşünme yap bence. büyük ihtimal bende yapıcam.

McBoltt60

McBoltt60

Üye
sakın. öyle. hata yapmayin..
LG G2 telefon ciikti çıkalı
henüz. donma sorunu takilma olsun
sorunsuz bir telefon. oldugu nu belirtmek isterim...
G2 samdung menude.gecikme olsun G2 olmayan bir durum...

furkankaya559758

Üye
Ben olsam geçmem ama sen sadece internet müzik için kullanıyorsan değiştirmen mantıklı olabilir. Lumia 925'de çok güzel bir telefon.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Cihaz kalitesi olarak kesinlikle 925 çok daha iyi ama sistem olarak androidin çok gerisinde,bunu gözönüne alarak kararını ver bence.L920 kullanıcısı olarak ben değişirmiyim acaba,değişirim herhalde.ama wp nin geleceği çok parlak bence sadece biraz beklemek ve sabır gerek

MaxipmaN

Üye
Cihaz kalitesi olarak kesinlikle 925 çok daha iyi ama sistem olarak androidin çok gerisinde,bunu gözönüne alarak kararını ver bence.L920 kullanıcısı olarak ben değişirmiyim acaba,değişirim herhalde.ama wp nin geleceği çok parlak bence sadece biraz beklemek ve sabır gerek
O bekleme hic bitmiyo, biraz kelimesi herhangi bir zaman belirtmiyor

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
değmez bence attan inip eşeğe binmek gibi olur

McBoltt60

McBoltt60

Üye
değmez bence attan inip eşeğe binmek gibi olur
aynen oyle
[emoji115] katılıyorum..
android önde dusunecek birsey yok zaten cihaz iyi durumda
[emoji818] he eger senin sorun olmassa müzik net öyle ise binevi değiştirebilir camera vss..

Üst Alt