htc one mini

Sponsorlu Bağlantılar

3250 gökhan

3250 gökhan

Üye
    Konu Sahibi
htc one mini
slm maxicep ailesl :) htc one mini almayi dusunuyorum sizce nasil artilari ve eksileriyle beraber . dusunceleriniz icin simdiden tesekkurler

Invoke

Invoke

Üye
Pahalı cihaz. :D

(Hala "slm" yazan var mıymış ya .d)

avast

avast

Üye
Öne miniyede. Baktimda. Kamera. Fazla kirmizi çekiyor onun dişinda android iPhone isteyenlere ideal :D

• Beğen
Tepkiler: 3250 gökhan
Invoke

Invoke

Üye
selam-sabah olsun. :D slm sabah olmasın. :D

• Beğen
Tepkiler: 3250 gökhan

smatch

Üye
A.s kardeşim. 5 aydır htc one mini kullanıcısıyım. önceki telefonumda htc wildfire s'ti. şimdi diyorum ki iyi ki htc almışım
performansına göre fiyatı iyi bence. her işimi görüyor, büyük oyunlar, film dizi, facebook ws. herşeyi sorunsuz hallediyor. htc nin tek sorunu hiç bir cihazda şebeke üzerinden 3g görüşme yok malesef. skype,tango üzerinden yapabilirsin görüşmeleri. inşallah yardımcı olmuşumdur

3250 gökhan

3250 gökhan

Üye
    Konu Sahibi
A.s kardeşim. 5 aydır htc one mini kullanıcısıyım. önceki telefonumda htc wildfire s'ti. şimdi diyorum ki iyi ki htc almışım
performansına göre fiyatı iyi bence. her işimi görüyor, büyük oyunlar, film dizi, facebook ws. herşeyi sorunsuz hallediyor. htc nin tek sorunu hiç bir cihazda şebeke üzerinden 3g görüşme yok malesef. skype,tango üzerinden yapabilirsin görüşmeleri. inşallah yardımcı olmuşumdur
şarj durumu nedir peki ? 3g den görüntülü olmaması büyük eksiklik beni düşündürüyo açıkcası.skype, tango, kullanmıyorum karsımdakinde yok zaten.lumia alacaktım sırf bu görüşme olmamasından dolayı vazgectim. tesekkürler saol :tşk:

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
One mini stabilite konusunda başarılı ise s4ü satıp almayı düşünüyorum.kullanan arkadaşlar yardımcı olursa :)

2495243

2495243

Kapalı Hesap
Xperia z1 compact cok daha iyi one miniye gore paralel ithalati hemen hemen one miniden 100 daha pahali onu al farkı yasa bence

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Xperia z1 compact cok daha iyi one miniye gore paralel ithalati hemen hemen one miniden 100 daha pahali onu al farkı yasa bence
Sony arayüz konusunda başarılıdır bişey diyemem ama ben pek sevmiyorum açıkçası.Android'i 2.telefon olarak kullanıyorum zaten.Htc android'i olabildiğince güzelleştirip sunduğu için ve telefonlarına değer verdiği için düşündüm.z1 compact yoksa htc one mini hatta one 'dan bile daha iyi özelliklere sahip.snapdragon 800 işlemcisi bile yeter :) Ama Lumia'dan sonra donanımın fazla önemli olmadığını düşünmeye başladım.Htc optimizasyon konusunda çok başarılı.Bu yüzden s4'ü elimden ne kadara çıkartırsam gidip one yada one mini almayı düşünüyorum :)

• Beğen
Tepkiler: turgutilbars