Ayağıma sık sık kramp giriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

hasaneness

hasaneness

Üye
    Konu Sahibi
Kasların zayıf,tam anlamıyla sporcu olmus olsan kas agrin ve krampların olmaz demek ki spordan kacamak yapip fazla zaman ayirmiyorsun. Kendimden ornek veriyim,6 ay boyunca fazla performans isteyen bir program uyguladim daha 2 ay'in sonun da yurumem ve durusum degisti ne kas agrim nede kramplarim oldu ama ilk 2 hafta ölmüş gibiydim en dusuk programim gunde bir saati tabi bu sandigin gibi oyle kosu bandin da 10 dakika kostum ardindan 5 dakika bisiklete bindim tarzinda degil gunluk program bitiminde yere yigilacagin turden hatta oyle birsey ki ilk 1 hafta programi tamamlayabilen bir tur yok. Bana ne katkisi oldu denilirse,kas kutlem artti,eskiden nefes nefese kostugum yolda yuruyormus gibi bir tepkim oldu ve bunun yaninda sagligima bile fazlasiyla katkisi oldu ama dedigim gibi bu programi herkes yapamiyor
Bilgi için teşekkürler araştırmalıyım. Yada bununla ilgili konu açabilirsiniz tecrübeli birisi olarak

maxirabit

maxirabit

Üye
Bilgi için teşekkürler araştırmalıyım. Yada bununla ilgili konu açabilirsiniz tecrübeli birisi olarak
Rica ederim,voleybolcu kiz arkadasim var o 2-3 hafta voleybolla ugrasmadi vucudu hamlasti bende 1 ay spor'un yanindan bile gecmedim aradan 1 ayin sonun da yeniden basladim kas agrisi bile olmadi

hasaneness

hasaneness

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim,voleybolcu kiz arkadasim var o 2-3 hafta voleybolla ugrasmadi vucudu hamlasti bende 1 ay spor'un yanindan bile gecmedim aradan 1 ayin sonun da yeniden basladim kas agrisi bile olmadi
Vay be denemek lazım