Yardım iphone 4s icloud sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

kemsaf

kemsaf

Üye
    Konu Sahibi
aldığımda ios 6 vardı bende ios 7 daha güzel duruyor die 7.1 güncelledim kafayı yicem

Peocawe

Peocawe

Üye
aldığımda ios 6 vardı bende ios 7 daha güzel duruyor die 7.1 güncelledim kafayı yicem

keşke hiç bulaşmasaydın. ben cihazı alırken ios 6 gibi bi nimetle gelseydi kesinlikle ios 7 yi araştırmazdım bile.

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
kemsaf

kemsaf

Üye
    Konu Sahibi
yaptık bir hata ama iphone 4 için şifre kırıcı çıkmış yakında 4s içinde gelcek diyorlar inşallah hemen gelir

kemsaf

kemsaf

Üye
    Konu Sahibi
ulaşsam telini kapatmış ....

afsinbeyyy

afsinbeyyy

Üye
Ne oldu sorunu hallettin mi kardeşim

kemsaf

kemsaf

Üye
    Konu Sahibi
malesef

afsinbeyyy

afsinbeyyy

Üye
Üzüldüm şuan teli kullanamıyormusun belki yeni bir güncelleme ile bu sorunu ortadan kaldırırlar

kemsaf

kemsaf

Üye
    Konu Sahibi
malesef kullanamıyorum işallah kaldırırlar ios 6 şifre felan sormuyodu ios 6 ya nasıl geri döndürebilirim

0MG90

0MG90

Üye
Dönemezsin. Onuda kaldırmazlar. Aldığın yere geri ver bence.

• Beğen
Tepkiler: İp5furkan
kemsaf

kemsaf

Üye
    Konu Sahibi
aldığım kişi nin telefonunu kapatmış arıyom bu numara kullanılmamaktadır diyor

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Adam sana telefonu kakaladi gitti kardes kazik yedin

kemsaf

kemsaf

Üye
    Konu Sahibi
bi yolunu buldum sanırım

Symbianize

Symbianize

Üye
Telefon açık olsaydı 7.0.4 olsaydı yardımcı olabilirdim ama aktivasyonda kalıyorsa geçmiş olsun yapacak birşey yok anlamadığım birşey var adam parasını almış ve bi telefon satmış insanları kazıklama ihtiyacı niye duyuyor bunu anlamıyorum

• Beğen
Tepkiler: Baranbaris
kemsaf

kemsaf

Üye
    Konu Sahibi
işte şerefsiz insanlar varya böyle insanları .... boşverin bir yolunu buldum galiba birisi ile konuşuyorum ben yaparım diyor yarın buluşucaz bakalım

• Beğen
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
çözümü öğrenirsen anlatırsın aynı sorunu yaşarsak haberimiz olsun nasıl çözüldüğünden

• Beğen

sami866

Üye
Merhaba, iCloud ekran etkinleştirme ekranında kaldı yada şifre veya mail adresinizi hatırlamıyorsanız şifrenizi sıfırlıyoruz.
Aynı zamanda,

*İOS versiyon düşürme işlemi yapılır.
*Blacklist olan telefonlarınız Blacklist'den çıkartılır.
*Baseband problemi olan telefonlarınız çözülür.
*Simlock açılır.
*Disable-Aktif işlemleri yapılır.
05324528275 Burak

kemsaf

kemsaf

Üye
    Konu Sahibi
ayrıntılı olarak anlatırım nasıl yapıldığınıarkadaslar bisey sorucam benım arkadasdada 4s var 16gb beyaz renk onun yedeğini benım tele kursam olurmu?

Üst Alt