Haber NOKIA TARIHE GÖMÜLECEK !!!

Sponsorlu Bağlantılar

afsinbeyyy

afsinbeyyy

Üye
    Konu Sahibi
NOKIA TARIHE GÖMÜLECEK !!!
Geçen sene eylül ayında Nokia'nın Cihazlar ve Servisler Bölümü’nü 7.17 milyar dolar karşılığında satın alan Microsoft, Nokia’nın adını kullanımdan kaldırmaya hazırlanıyor.

Gelen bilgilere göre 25 Nisan’da satın almanın resmi olarak kayda geçmesinin ardından Nokia ismi “Microsoft Oyj” olarak değiştirilecek. ABD basınında yer alan haberlere göre Microsoft tedarikçi şirketlere gönderdiği mektubunda bu değişikliğe işaret etti.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Igrenc bir isim

• Beğen
Tepkiler: Burak Altun ve ___kaptan___

Emre

Üye
Kanıt Var Mı :hmmm

afsinbeyyy

afsinbeyyy

Üye
    Konu Sahibi
Nokia'yayıda kaybettik :) kendi ölümünü kendi hazırladı hiç acımıyorum :)

• Beğen
Tepkiler: mehmettech
mehmettech

mehmettech

Üye
malesef haber doğru ancak , isim kötü +nokia bi anda bitmez.Aynen bende hak ettiği kanaatindeyim.

• Beğen
Tepkiler: afsinbeyyy
afsinbeyyy

afsinbeyyy

Üye
    Konu Sahibi
Aynen hak etti Microsofta kendini yem etti ee aç gözlü Microsoft'a hiç acımaz :) büyük balık küçük balığı yutar gibi Nokia yı da yuttu :)

mehmettech

mehmettech

Üye
Valla acıdım ya :(
Eski bir n95 kullanıcısı olarak :(

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
Çok kötü abi ya.. Zaten markası Microsotf Oyj'mudur nedir olan bir cihazı kim kullanmak ister ki? Microsoft olsa yine anlarımda

afsinbeyyy

afsinbeyyy

Üye
    Konu Sahibi
Bende acımadım diyorum ama yinede insan eski Telefonları düşününce onların hatırına acıyor üzülüyor tabiki

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2381601
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
nabiyon sen mc yapma bunu ayıptır ahlaksızlik

mehmettech

mehmettech

Üye
Adı değişirse , bir çok kullanıcıyı kaybederler bence

• Beğen
Tepkiler: Burak Altun ve B.A.R.O.N
Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Bende acıdım eski 5800.kullanıcısı olarak :D o zamanlar onun gibi telefon yapan yoktu sağlamlık falan olsun. Sonra millet android işletim sistemli telefon üretmeye başladı bu hala anna belle falan tabikide kaybedecekdir android daha tutulan bi işletim sistemi oldu sonra herkes samsunglara yöneldi kırılınca falan üzüldüler yada o kadar parayı veripte kasması ne demektir diye. Bence şuan samsungun satışlarıda eskisi gibi değil.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
MC yapsa yine güzel Oyj ne abi

0MG90

0MG90

Üye
Nokia kendini sattırmadı, içindekiler sattırdı. Yazık diyorum ne diyeyim.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2381601 ve B.A.R.O.N

Üst Alt