Şarj aleti

Sponsorlu Bağlantılar

marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
Şarj aleti
Arkadaşlar cihazı orjinal şarj aleti dışında başka bir şarj aletiyle şarj etmek telefona zarar verir mi ?

The SLayeR

The SLayeR

Üye
vereblir kardeşim zaten çakma şarj aletleri şarj ederken telefonu baya ısındırıyor orjinalden şaşma
vereblir kardeşim zaten çakma şarj aletleri şarj ederken telefonu baya ısındırıyor orjinalden şaşma

ama mesela marka konsunda başka markaların orjnal şarjları farketmez sağlıklıdır

marist

marist

Üye
    Konu Sahibi

ama mesela marka konsunda başka markaların orjnal şarjları farketmez sağlıklıdır
Peki ben şarj aletini nerden temin edebilirim , bilginiz var mı ?

The SLayeR

The SLayeR

Üye
kulandğın markanın servislerinden veya teknolojik ürünler satan yane teknosa gold gbi yerlden orjnal bulablirsin içine sinmiyorsa en yakın mesela ne kulanıosan lg samsung srvisine gidip temin edeblirsin kardeşim

marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
kulandğın markanın servislerinden veya teknolojik ürünler satan yane teknosa gold gbi yerlden orjnal bulablirsin içine sinmiyorsa en yakın mesela ne kulanıosan lg samsung srvisine gidip temin edeblirsin kardeşim
Bugun teknosaya sordum satmıyorlar maalesef bana en yakın teknik servisi aradım adaptör 45 kablo 25 toplam 70 tl dediler çok pahalı değil mi ?

oznbzkrt

Üye
G2 icin baska sarj aletiyle bozabilir farklı bir teknoloji kullanildi cunku bu bataryalarda ayrica her zaman orjinal sarj aletini kullanmak faydalidir.

marist

marist

Üye
    Konu Sahibi

Burdaki orjinal mıdır sizce ve güvenilir mi ?

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Mobilcaddede orginal satar kardesim bazi arkdslarim alisvers yapiodu bu siteden

maxirabit

maxirabit

Üye
Sahte olana hic bulasma zaten basta direk ekrana vuruyor,sarjdayken ekran sapitiyor

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Medi Markt teknoloji mağazasında mutlaka vardır

oznbzkrt

Üye
Orjinal kabloya bakarsan resimdeki kablo farkli usta

AdemOyuklu

Üye
nette ucuza satılanların hiç biri orjinal degildir. orjinal olması için adaptördeki amperlerin güçlerin woltların bire bir aynısı olması gerek ama degil orjinalini yanlızca teknik servisde bulabilirsin.

başka şarj aletleri bataryanın cabuk dolması cabuk boşalması ve zamanla bataryayı ölmesine neden olur bizzat yaşadım ama bataryayı öldürmedim :) kurtardık kısa zamanda döndük yoldan :)

The SLayeR

The SLayeR

Üye
en iyisi arkadslar dgru sölemiş mobilcaddede ürünlerin kmi orjinal kmi değil şimdi orjnal dyorum çakması gelir bencde git servisine güzelce al için rahat etsin bu çakmalar çok zarrlı mesela dün gece şarj aletimi biyerde unutmuum çakmayla şarj edem dedim 5 saatte anca doldu bide tel kapalıydı tamamen düşün gerisini yane

sasua42

sasua42

Üye
Arkadaşlar benim de lg g2 paralel ithalat ama adaptörü saglam lakin usb kablosu asindi ve şarj etmiyor bende 25 liralık s4 mini 'nin usb sini aldim onunla şarj ediyorum bi zararı olur mu adaptörü orjinal usb Si satin alma

oznbzkrt

Üye
Arkadaşlar benim de lg g2 paralel ithalat ama adaptörü saglam lakin usb kablosu asindi ve şarj etmiyor bende 25 liralık s4 mini 'nin usb sini aldim onunla şarj ediyorum bi zararı olur mu adaptörü orjinal usb Si satin alma
Adaptörü orjinalse korkma usta kablo standart zaten sikinti olmaz gectigi akim ayni tasiyici sonucta ama adaptor onemli orjinal olmali.zaten bununla ilgili markalar anlasmaya calisiyor her telefona tek adaptor icin kablo çöplüğü akil almaz boyutlarda cunku

• Beğen
Tepkiler: sasua42
sasua42

sasua42

Üye
Adaptörü orjinalse korkma usta kablo standart zaten sikinti olmaz gectigi akim ayni tasiyici sonucta ama adaptor onemli orjinal olmali.zaten bununla ilgili markalar anlasmaya calisiyor her telefona tek adaptor icin kablo çöplüğü akil almaz boyutlarda cunku
Sağol kardeşim garantiye mesaj attim adamlar cakma usb yollamış ben de gittim s4 mini nin aldim adaptörü sapa saglam: )

• Beğen
Tepkiler: oznbzkrt
marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
nette ucuza satılanların hiç biri orjinal degildir. orjinal olması için adaptördeki amperlerin güçlerin woltların bire bir aynısı olması gerek ama degil orjinalini yanlızca teknik servisde bulabilirsin.

başka şarj aletleri bataryanın cabuk dolması cabuk boşalması ve zamanla bataryayı ölmesine neden olur bizzat yaşadım ama bataryayı öldürmedim :) kurtardık kısa zamanda döndük yoldan :)

Yani başka şarj aletiyle şarj etmeye kalkarsam bir süre sonra telefon bataryası ölür diyorsun